Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
15. dec 2009

ROMY...TIEž FAJN 😉 ja myslim, že to neprehanam.....snaži msa robit si v pohodke 🙂))))))

romy01
15. dec 2009

tak to ma byt. A mate uz v praci postaveny stromcek ? Boze chyba mi ta predvianocna pracovna atmosfera, hned by som sla do roboty

orsulka
15. dec 2009

romy&.....veru nemame....a unas je to cely rok take smutne...vela kolegov kvoli krize muselo odist.....a predovsetkym aj jedna kolegyna, ktorá sa tak o vsetko vianocne starala........ani nie je chut nejak zdobit firmu......ale aspon trosku by sme mali...to je pravda....
tak zajtra pojdem pokukat po sufličkoch vianoene ozdoby..... 😉

cikyta
15. dec 2009

Orsul-V NEDELU! 😀

romy01
15. dec 2009

orsul, toto je vsade teraz ale mali by ste si to trosku sprijemnit. My sme to zazili hned na zaciatku vlani v oktobri a vianoce sme uz slavili ani nie polovica ludi. Ale ono sa to urcite zlepsi, neboj

wolfskinka
15. dec 2009

orsulik bolo len rada na pokladni na polhodinu a to sa mi tam nechcelo cakat

ciky mne aj vestoca poveala, ze budem mat dievca

romy vies kolko ludi mi uz povedalo nezavisle od seba ze budeme mat dievca

cikyta
15. dec 2009

Wolfi-šak zato! Ved hádam to tu nebudu ťahať Kuspitkina Kamilka s mojou Sisou??? Potrebuju posilu na tolkých chlapčekov z heliosu 😉 Ešte Orsulka sa pripojí a bude to OK 😉

surviver
15. dec 2009

Pekny den prajem 🙂

orsulka
15. dec 2009

survi...aj tebe pekny den...u nás krasne svieti slniečko...a tusim zacinaju poletovat vločky .-)))))

ciky...tuto nedelu???????????????????????????????????? ci co????

cikyta
15. dec 2009

Orsul tuto!!!!!!!!!!

orsulka
15. dec 2009

ciky...takže idete len tak na otocku predpokladam, ked pises len jeden den......a ja planujem v nedelu prijat navstevu, takže mi to nejak nevyhovuje...... ☹ ☹ ☹

cikyta
15. dec 2009

Orsul-to ideme cez Žiar skrz starku a potom skrz krsňa a naspäť pondelok cez PD.Vela ludí musíme prejsť 😝
Ježiiiiiiiiiiiiš-Sisa došklbala nádhernu knihu s rozprávočkami je ju! 😠 Pomooooc už letíííííííím

cikyta
15. dec 2009

Ale aj po sviatkoch tam pôjdeme a už to nebude také hektické skrz odovzdávanie darčekov po rodine 😝

cikyta
15. dec 2009

Už vieš,kedy pôjdeš do Helíku? Či?

orsulka
15. dec 2009

ciky....tak to už kde ja by som sa zmestila do planu????? 😀 😀 😀 😀 😀 tak to nechame na "po sviatkoch" radšej.....
a nemala by si jej radsej dať niečo papať, chudatku????? potom musi jest knižku!!!! 😀 😀 😀

orsulka
15. dec 2009

CIKY......nie neviem........ani ci vobec pojdem.......

surviver
15. dec 2009

orsulka aj my mame pekne počasie,aj ked trochu mrazive...ale nie je zamračene tak to je super 😉

surviver
15. dec 2009

rano je asi riadna kosa,ale včera som bola cez obed v meste a celkom fajn bolo,lebo to slniečko tlmi mrazik,tak normalne,že som sa aj dlhlhšie pomotala po meste...dnes mi prišli knihy pre krsniata a mužička čo som objednala z Gorily ,tak som rada,že darčeky su skoro kompletne 😉

orsulka
15. dec 2009

survi.....aspon sa nebudes musiet po iných darčekoch nahanat .-)))))) a uživat si Vianoce...v pohodičkeeeeeeeeeeeee.....
rano je kosa jak v Ruskom filme......kym oskrabeme predne sklo, tak sa trasiem jak osika 😀 😀 😀 😀

surviver
15. dec 2009

orsulka,tak to poznam,teraz to škrabe len muž 😉... sa musiš poriadne naobliekat rukavice,čiapka,teple čižmičky,ved ked zima jak v Rusku,tak aj tak musiš vyzerať 😀

cikyta
15. dec 2009

Orsulka-ved už zbuchala na obed teliatko! 😀
(A v knižke stránku s barančekom a morkou 😀 )Asi bolo málo 😀
A do helíku pôjdeš.Aj ked možno nie na krvičku(tu ti vezmu aj v PD),ale na soná a srdiečko! Na to nezabudaj! Vieš,že si mi to slubila! 😉
Survi-aj my máme už pokoj s darčekmi,len starká je ešte problém... ☹ Ona si všetky dary schováva do skrine a nepoužíva.Od papuč,cez župany a riady!
Takže to vyriešim asi kvetom,lebo ten hádam do skrine nešupne 😠 Aj ked je to blbý vianočný dar-iný lepší nápad nemáme.Vdaka skrini 😠 a jej škrečkovaniu 🙄
Veru je zima-Neznášam ju.Hlavne ked nesiem Sisu potom ako takého kozmonauta a sledujem,či vôbec dýcha ☹

orsulka
15. dec 2009

survi...hihihihiih.....to ano.....ved ja sa drglujem v aute a drahy si škrabkaaa 😀 😀 😀

ciky..... 😉 😉 alebo starkej nakup prach na pranie....ten hádma tiež použije.....či??????

cikyta
15. dec 2009

Vidíš????Orsul....hm.Tak na druhé Vianoce bude prach.
Potom narodeniny aviváž,meniny odstranovač škvrn...atd 😀

surviver
15. dec 2009

ciky,tak vidim,že asi všetky babky su rovnake 😉 Aj moja babka,to hned odloži,že je to škoda použivat,že ešte ma staršie veci a tieto sa zidu niekedy nabuduce. Tak mi to riešime tak,že posledne roky jej kupujeme sušene ovocie,z každeho taky baliček,to ma rada a neodloži ale zje 🙂

surviver
15. dec 2009

orsulka,tak to na tom nie si zle 😉ja,že aj Ty škrabkaš... dobre to maš zariadene 😀

orsulka
15. dec 2009

survi...... 😉 😉 sak ked sa chce odviesť, tak musi trosku zabrať 🙂)))))))

ciky....nemás zač moja, ved ja rada poradim..... 😀 😀 😀 😀

janicca
15. dec 2009

ahojte moje krásne 😉 ako sa mi máte

konečne prišla trošku zima ale ešte to nie je ono až keď bude -15 a 3 metrové snehové záveje tak potom môžte povedať že je zima .... 😀

ciky a na teba treba sociálku čo to tej malej robíš najprv palce postrihané a potom chúďa od hladu musí knižky obžúvať no toto je snáď sen ... 😀 😀 ináč božtek na noštek jej posielam...ona je riadne šidlo to hneď vidno z foto .... 😉

wolfskinka
15. dec 2009

ahoj janni ty si tu pekne dlho nebola ... ako sa mas ?

ciky jasne ze to bude baba, ved som taka skareda, vyhadzany ksicht, to bude ina kocka 😀

orsulik a ty sa neopovaz ma sklamat

cikyta
15. dec 2009

No Jani,hlavne že mater si koníkuje 😀 Ale už ideme von,lebo mám mrcha svedomie 😅

surviver
15. dec 2009

tak ja som už napiekla medovničky a vanilkove rožky 🙂 dufam,že do vianoc nam z nich niečo zostane 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre