• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
jasné marti dáme stretko dohodneme sa a trofneme aj žilinu aj prievidzu a čo ja viem ešte koho ... :grinning: tak tak presne tak urob ako ti kamka radí tam babeny bežne chodia s transparentami ponad hlavami a vykríkujú...... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, tak si do pondelka musím nejaký obrovský transparent zhotoviť :grinning: :grinning: :grinning: . Potom sa niekto, určite chytí...
Janicca, pýtala som sa, že kam ideš na tú chatu (asi si prehliadla) - tu niekde na Kysuce?
16. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik a kde ides na chatu ? my ideme tiez na chatu ku znamim ale az na silvestra, lebo som na PN a bojim sa odist, dufam, ze na silevstra kontrola chodit nebude
16. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes vas zanedbavam, ale od rana ako som vstala mi je zle, akurat som pokrajala maso na paprikas a dala som ho do chladnicky lebo nevladzem ani veceru uvqarit
16. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti písala som ale ty už asi máš pred očami ten transparent ako ho budeš zhotovovať............. :grinning: ideme na chalupu volá sa to horný vydičov no hádam to poznáš... :wink:
16. dec 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj wolfi, no tak predsa... Aj som ti chcela napísať, že možno nevoľnosti prídu až okolo 8.-9. týždňa - takže si sa predčasne "tešila". Ale radšej nevoľnosti ako krvácanie a špinenie, však?
16. dec 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...sak Chvojnica....ne????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tá to vždy isti...:slight_smile:))))))
este že si napisala dovod zanedbávania moja.....lebo inak neviem, ci by sme ti odpustili :wink: :wink: :grinning: :grinning:

kamka..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica...aspon viem co znamená skratka HV...hhahahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi,to nevadi,to bude jasne dievčatko :wink: ,ved uvidiš... :slight_smile:
16. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi čaf ....šak si tehula tak ti musí byť zle :wink:
16. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka Ty si taky chatovy typ ako to tu sledujem :wink: ....a ta chata je vaša,či ju prenajimate od niekoho?
16. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul nooooooooo do popuku ..... :grinning: a do kelu si ma odhalila ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi........pre mna to je obrovsky relax......na tej hate...krasna priroda.....a este ked to možem cele zorganizovat, a potom sa tam o vsetkych starat.....to je moje!!!!! :grinning: :grinning: vtedy spm najspokojnesia.....
ta chata je kamaratova... lae oni nam ju požicaju aj ke tam nie su oni...ako napr. ked tam ideme s tančnikmi alebo tak......no...zlati ludia.....a zas ked je treba nieco porobit, tak idem na brigadu .-)))))
16. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...my z kysúc a okolia skratkám typu HV rozumieme a teraz budeš aj ty múdrejšia... :wink: :wink: a volá sa to horný vadičov nie vydičov...
16. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca :grinning: :grinning: :grinning: - sorry, až teraz som si to pozrela - ako píšeš - už mám pred očami ten transparent.
Jasné, viem, kde je HV - chodievame tam dosť často aj sem-tam v lete na bicykloch. Ja len, že či náhodou nejdeš do Nesluše (či tam v tých osadách nemá tvoja segra chatu), lebo my ideme tam :wink: .
16. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kým ja napíšem 2 súvislé vety, pribudne tu minimálne 5 príspevkov :grinning: :grinning: :grinning: . To je dobre.
16. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ,tak to mate super,dobry kamarat :wink: Aspon je vždy ,kde vyrazit,ak mate chut :wink:
16. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasnéééééééééééééé kamka tak VADIČOV už si spokojná ???..... :grinning: :grinning: v Nesluši má kolegyňa aj kámoška tadial chodievam na bycikloch ....ako sa to tam volá tam je viacej tých osád...
16. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahaha...tak si to urobnajte baby...vadicov alebo vydicov...hahahahaha :grinning: :grinning: :grinning:

marta......casom si zvyknes :slight_smile:))))) hlavne je ,že aj ty sa pripajas...

survi.....ale ano, dufam že aj oni su s nami takí spokojní, ako my s ich chatou .-))))))
16. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...šak to len aby orsul tam trafila, keby náhodou tu chcela prísť, nech nehľadá niečo iné...chápeš ?? :sunglasses: :sunglasses:
16. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne si ma odhalila......... :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak telepatia... :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: kamka veď ja som srandovala... :wink: šak keď si orsul hodí do googla Horný Vadičov tak ju to pekne dovedie až do Vadičova a nie do Vydičova chápeš ?? :sunglasses: :grinning:
16. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak.... :wink: :wink:
16. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak to by bolo zlé, keby si to myslela vážne :grinning: :wink: :sunglasses:

a si predstavte, že už len 15 minut a idem domooooovvvvv....
16. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak už nám není rady a že pracujúce a celý deň na konovi .... :grinning: tak ja som to dnes prehnala s tými príspevkami a mám na mesiac pokoj .... :wink: a to slovíčko ŠAK je úplne úžasné ... :grinning:
16. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka...tak nááápodobne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a sup ho na nakupy :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janicca - máme chatu v osade "U Kantorov, U Ondruškov", ak ti to niečo hovorí. Dievčence, ale keď budete chcieť ísť do HV, tak prosím neriaďte sa od Žiliny tou veľkou reklamnou tabuľou na Horský hotel Hájnice v HV - ukazuje to odbočku z kruháku na opačný smer, ktovie, kde by ste sa dostali. Vždy, keď ideme okolo tej tabule sa musím smiať na tom, ako je tam nakreslený ten kruhák :grinning: :grinning: :grinning: - to mohol navrhnúť len nejaký občan z HV (dúfam, že som nikoho neurazila) .
16. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matra....tak a teraz som už uplne v pr...i :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
asi rušim HV.....tam by som nepotrafilaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, Orsulik, až také zložité to nie je :wink: . A ak budeš chcieť prísť, kľudne sa ozvi, môžem ťa sprevádzať - ak sa bojíš, že nepotrafíš :grinning: :grinning: :grinning:.
16. dec 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok