• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
marti.....tak pri najhorsom vetmem navigaciu........alebo po ceste kamku...... :grinning: :wink:
16. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul neboj veď všetky cesty vedú do Ríma.... :grinning: trafila by si ..

marti tak ten kruháč to si musím kuknúť ...jasné tie osady poznám :wink:

tak ja už idem umyť hrnček z kávy a valím domov zatial sa mi majte krásne babule ... :wink:
16. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca.....pa....pekny den prajem..... :wink:
16. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa majte krásne, aj ja už padám domov, tak zasa zajtra. Pekný zvyšok dňa :wink:.
16. dec 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pozeram ze poobede som nebola sama odpisana :grinning: Ale uz mam konecne vsetko vybavene - socialku aj zdravotku a aj poradnu mam za sebou. Takze mam pokoj az do januara.

Orsulka - kedy budes testovat ?

Posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
16. dec 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pekne ranko prajem :slight_smile:
17. dec 2009 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...nemôžete spať?? :sweat_smile:

dobré ránko prajem aj ja všetkým :sunglasses:
17. dec 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale možem :slight_smile: ale vyprevadzala som mm do prace tak som sa tu s nim motala a už si vravím škoda ísť do postele
17. dec 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do postele ísť nie je nikdy škoda... :wink: :wink: zvlášť keď nemusím vstávať do práce...ale však sa môžeš vyvaliť hocikedy cez deň...a nezachytila som asi včera, ty už máš napečené ??
17. dec 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...už som tu...... tak idem docitať co sa tu udialo...ak sa niečo udialo..... :wink:
17. dec 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som teda nemala bohvie čo dočitavat....hahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som dostala nejake recepty tusim od wolfi, že nepečene na Vianoce....tak to prestudujem a možno si niečo vyberiem .-)))))))))))
17. dec 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka cesta na medovničky a linecke som mala urobene a tie treba dať do chladničky tak včera som si upiekla linecke a dnes urobím medovníčky :wink:
17. dec 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika...a inak sa mas ako moja?????????
17. dec 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, servus...potom daj vedieť, či sa ti niečo podarilo, lebo tie receptíky mám aj ja, tak nech viem, ktorý sa oplatí robiť :wink:
17. dec 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale celkom mi to doma leti občas trošku vypadnem z domu väčšinou ked idem tak na pol dna lebo šak pokial sa niekam dostanem tak 2hodiny preč :slight_smile:
ale dobre dnes idem trošku ešte pratať a piecť , no a samoška plny pradlovy koš ta treba rajbac :grinning:

viete ako pekne u nas sneží
17. dec 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kami......ved to musi mprestudovat....to ja jak citam, tak hned viem, že tento skusim....ale tento nie, lebo je velmi zložity...a podobne .-))))))))))))
ja mam jeden osvedčená z BB keksov s takou tavarohovo-maslovo-rumovou plnkou...ten bude urcite..... :wink: :wink: :wink: a moja mamča prinesie štedrák......a svokrusa makove rožky.......a staci nie??????? a suche pecivo mi včera kupila kolegyna od jednej sukromničky - čerstve :slight_smile:)))))))))
17. dec 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.
17. dec 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...aj Vam dobre ranko :slight_smile:

vyspinkanááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..dobré ránko, už ste vyspaté??
17. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bohovo orsulka :rolling_eyes:
17. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som vyspinkaná do zelena.
17. dec 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky................tusila som......kolko bolo dnes????? 2 hodinky??? tri???????? :wink:
17. dec 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O 8 večer som machrovala,že Sisa nádherne a skoro zaspinkala-a ráno o 4 som domachrovala :angry: Samozrejme od pol noci každu pol hodinu s nou na rukách :angry:
Orsulka-pošta bola???
17. dec 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Netrufam si to porátať Orsulík :sweat_smile: Ale bežím na WC.Musím využiť,kým zase na chvílku odpadla do ríše snov,kde som už 7 mesiacov nebola :grinning:
17. dec 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.....nie :confused: :confused: :confused:
17. dec 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-Domika-aj vám dobre ranko kočky :dizzy_face:
17. dec 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo Handlovčania dostali poštu včera!! :frowning2:
17. dec 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mne išlo hlavne o teba,nech to dostaneš :cry:
17. dec 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.........jááááááááááááááj.......v schránke som nebola!!!!!!!!!!!!!! teraz som myslela na mail......dnes určite pozriem, včera som nestihala :grinning: :grinning: :grinning:

inak ciky...tá fotka kde je Sisi s tou strigou, že " Mamíí ???? ".....tak tá ma dostala do kolien !!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok