Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
4. jan 2010

marti nie,do DK 😉

lucetta
4. jan 2010

ahojte🙂
uz par dni nakukam do tejto temy. v heliose nas caka 1.stretnutie.
velmi vam vsetkym fandim a obdivujem za to vsetko, co uz viacere mate za sebou. vsetko dobre v novom roku, nech je ovela viac plodnejsi a plny malych zazrakov 😀

wolfskinka
4. jan 2010

janni robia aj bez PK, vkladaju na 3 den po OPU

marti zobral 250 euro, a v tom mame 2x 4Dsono a pri kazdej poradni sono a nadstandartnu starostlivost ... tak som zvedava

orsulik dakujem no pomaly to nabieha, ale 12tt zacinam az zajtra teda podla toho ako mi vyratali v heliku, to som nevedela kedze sme mali len 1 tak nebolo co riesit 😀

marta222
4. jan 2010

lucetta, ja som mala prvé stretnutie v Heliose tiež iba nedávno - 21.12.09 - druhý krát som bola dnes - ale dnes mi zobrali iba krv a robili sono. Uvidíš, bude sa ti tam páčiť, ako písali všetky žienky. Takže sa nemáš čoho báť a verím, že budeš mať pocit, že konečne má niekto záujem o to, aby ti pomohol 😉 . Tak, držím palce...

orsulka
4. jan 2010

survi...ahooj mojko zlatunky....taka som rada, že som ťa stihla este 2v1 .-)))))))))))
lusina....napodobne 🙂)))

lusina...pretože ked je viac ako 2 embryjka, tak by embryologicka musela na 3 den od odberu urcit, ktore dve sa budu vkladat.....a to ona na treti den este dobre nevie určit....preto ked je ich viac, tak ich nechavaju až do 5 dna, lebo prave ten 3-4 den byva najkritickejsi.....a oni koniec koncov maju na ten piaty den lahsie rozhodovanie...emryjka su už vacsie a lepsie sa da rozhodnut ktore vložiť a ktore radsej zamrazit....pripadne s ktorých už nič nebude.....
ale ked mas len jedno alebo dve embryjka, tak nie je problem vyberat, lebo vložia obe....tam niet čo riesit....

a ja mám cez stimulku do tých 10 vajok

lucetta...vitaj, kludne sa pridaj .-))) tak aj pre teba nech je 2010 uspesnym rokom .-)))

orsulka
4. jan 2010

wolfi.....s tymi vkladmi som pisala vyssie....kedy s a kedy bez PK......

wolfskinka
4. jan 2010

lucetta vela stastia a nerboj v heliku su zlatucki a hlavne chcu pomoct

lucetta
4. jan 2010

dakujem, rada sa k vam pridam🙂
my mame za sebou tiez uz cosi z ineho car, ale poviem vam, ze do heliku sa normalne tesim, hoci len tak tichucko...az si pripadam divne 😉 ale uz velmi potrebujeme opat nakopnut. vkladam do nich velku nadej. z mojich predoslych dr. mam uz zmiesany pocit..a mozno nam v heliku nepovedia nic nove, ale aspon budeme mat aj iny nazor. som zvedava....

domika9
4. jan 2010

ahojte dnes sa tu neukazala domček mala ísť na kontrolu , že tak ktovie čo je s nou?

mzuzka
4. jan 2010

ja som trosku pospala. s tou PK som dopadla rovnako, tiez som chcela bez PK, kvoli letu, ale zasadne bola embryologicka proti, vraj potom mi nezmrazi ani jedno embryo. tak som teda pritlacena k muru pristala na PK.ale vdakabohu vyslo to i tak.

kamka17
4. jan 2010

zuzi...vám robili icsi alebo nie ??? lebo nám tiež navrhujú PK s icsi, tak tiež verím, že nám to vyjde...teda záleží aj od toho, koľko bude embrijok životaschopných 🙂

katy7
4. jan 2010

ahojte Helinky, vsetkym vsetko dobre v novom roku 🙂
ja mam s tym vkladom rovnaku skusenost ako pisala Orsulka a Mzuzka, velmi som chcela vklad bez PK, isli sme do IVF uz tretikrat, ale bolo mi povedane, ze len v pripade, ak na treti den zostanu len dve alebo jedno embryjko. Bolo ich viac, tak som trpla do siesteho dna, zostali posledne dve a nastastie jedno sa ujalo, takze to vyslo

Kamka, velmi drzim palceky, aby ti to vyslo a urcite sa niekto najde,kto bude stimulkovat zaroven s tebou 😉

mzuzka
4. jan 2010

kamka, povodne bol plan ICSI, lebo mm sa liecil a nebol na kontrolny SPG ,ale nakoniec sme sa dohodli, ze sa rozhodne v den OPU podla stavu spermii a mal taky SPG ,ze volala embryologicka krajka kuknut, ze neveri vlastnym ociam, ako sa mohol tak super popravit za 2mesiace, takze sme isli normalne prirodzene. bolo 14 vajok z toho 3 prazdne a tych 11 sa oplodnilo vsetkych prirodzene bez ICSI.

kamka17
4. jan 2010

zuzi dik za info...podľa toho, čo hovoril krajko, že ak je zlý spg, tak to icsi je účinnejšie, tak dúfam, a verím, že má pravdu a podarí sa to takto 🙂

mzuzka
4. jan 2010

ked treba, tak treba, my sme sa tomu tiez nebranili, nechali sme to na nich. krajko vie co robi. drzkam ti palceky, nech to vynde moja.

kiara15
4. jan 2010

ahojte moje ja len tak na vecer ked pridem s prace mame mat inventuru tak som dlho v praci ☹

mzuzi tak svistici ti davaju riadne zabrat??ja sa mam lepsie uz som sa asi tak aj rozhodla ze to neham na august september uvidim ako mi to vide ale o tyzden budem volat do Heliku na konzultaciu 😉

orsul vidim ze si silvestra dobre oslavila 🙂 🙂

suri tak piatok????

kamka neboj ty to zvladnes!!!

luceta neboj je tam super kolektyv!!

marti neboj tebe sa to suchne mozno ako mne 😉

surviver
4. jan 2010

kiari a Ty ešte nespiš moja,tak nech vam inventura dobre dopadne...a že si sa rozhodla na september je možno aj dobre,take veci chcu čas a v lete si zajdete na dovču zrelaxovat a potom bude aj telo aj psychika oddychnuta a schopna prijat noveho človiečika... a hej v piatok idem do nemocky,dufam že vydržim lebo dnes mam skoro cely den tvrde brucho a furt nejake krče 😠

surviver
4. jan 2010

sladke sničky všetkym 😵

orsulka
5. jan 2010

dobre rano prajem......

kiarka ahoj.....už sa nejak nestihame stretat, ked si teraz už v praci....najskor ste makali pred Vianocami a teraz zas na inventure.....ale snad sa tento tyzden u teba zastavim, ked pojdem na nakup z firmy 😉 😉

janicca
5. jan 2010

dobré ránko prajem vám všetkým pracujúcim........ 😀 😀 😀

a to som si myslela že zostanem dnes domka ale akosi to nevyšlo to neva....zajtra sme domka však ORSULKA 😉

orsulka
5. jan 2010

janica...servus 🙂 ano sme doma.......a zajtra stahujeme...doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stare skrine, stara sedačka, stare policky...vsetko prec!!!!! takže u mna bude dost pracovne!!!! ale verim, že sa to zvladne a chlapi budu poriadne makať 🙂 🙂 🙂

janicca
5. jan 2010

orsulik správne tak hneď na začiatku roka také porádky....viem že si pred nedávnom menila spálňu tak teraz si sa pustila do obývačky.....a už máš objednané nové??? .......a my idem zajtra konečne na lyžovačku tešíííííííím...... 😉

orsulka
5. jan 2010

janica.....jeeeeeeeeeeeeej...a kam sa chystate lyžovať?????? my teraz ideme urobit detsku izbu, tak isto ako spalnu, stierky podlahy.....a potom pride na rad obyvacka a kuchyna a chodba.....len tak pekne postupne, pomaličky 😀 😀 nove nemám zatial nakupene

janicca
5. jan 2010

orsulík volá sa to Mosty u Jablunkova máme to tu za rohom....tak to je dobré znamenie najprv detskú a potom obývačku...krôčik po krôčiku a nakoniec tu detsku aj využijete bodaj by..... 😉

marta222
5. jan 2010

Ahojte dievčatá, Janicca - tak lyžovačka? Ty sa máš. A idete na dlhšie?

orsulka
5. jan 2010

marti...ahoj 🙂

marta222
5. jan 2010

Ahoj Orsulík, takisto v práci?

surviver
5. jan 2010

dobre ranko pracujuce včeličky 🙂

romy01
5. jan 2010

dobre ranko helinky 😀

surviver
5. jan 2010

romy a Ty si sa včera kde tulala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre