Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
5. jan 2010

Dobré ránko všetkým a vy tehulky, čo ešte nespíte 😉 ?

surviver
5. jan 2010

marti no ani nevrav,išla som spat asi o 23.00 a zaspala som asi o 3.00 a rano už o 7.00 som hore čo ma tak boli hlava 😒 neviem či je to počasie či čo,lebo doteraz som s tym nemala problemy

marta222
5. jan 2010

No, to ti verím, survi - ale už to asi lepšie nebude, už to máš "za pár" a potom pri bábätku sa možno v noci nevyspíš vôbec 😉 .

surviver
5. jan 2010

no to mam asi zacvik teraz 😉

marta222
5. jan 2010

Asi áno, organizmus sa postupne pripravuje, aby nebol potom v náhlom šoku 😀 .

romy01
5. jan 2010

joj survi ja som tu nebola hooodne dlho - mali sme vela na programe - boli sme u nasich, u braska, u svagrovcov a furt cosi. Tak som sa az vcera dostala na MK a beriem to postupne - nestiham citat
Ale kukam ze si este kompletna - edy mas ist najblizsie do nemocky ? Alebo az ked pridu sťahy?

surviver
5. jan 2010

marti ,asi maš pravdu 🙂

romy v piatok nastupujem,aby si bola v obraze 😎

janicca
5. jan 2010

ahojte tehule ... 😉

martula čau nie ideme len na jeden deň a potom zase do práce ......

survi už máš tašku pred dverami... 😀

surviver
5. jan 2010

janica no je ešte v detskej,ale asi ju už začnem postupne posuvat k dveram 😀

orsulka
5. jan 2010

zdravim vsetky co prisli 🙂))))))
neviete co je s Minkou????? tiež tu davno nebola....že informovať ako pokracuju..... 😕

survi...to je fakt na figu s tym spankom, ale ozaj možno trening 🙂)))) na vstavanie v noci..... 😉

surviver
5. jan 2010

orsulka,ved hej,ja sa nestažujem...keby horšie nebolo,no nie?

Orsulik, Ty budeš zajtra makat,ale ked na svojom ,tak to človek tak inak berie,lebo ho to teši,že znova niečo nove a pekne bude mat 🙂

orsulka
5. jan 2010

survi...no jo..🙂))) a prave som pocuvala moj horoskop na tento rok......vraj prve tri mesiace nič moc, ale ak hned začiatok roku spravne "podchytim", tým spravnym smerom, pozitivne, pracovne a tak povediac sa naštartujem, tak zvysných 9 mesiacov mam uplne parádnych 😀 😀 😀 toto je pre "Býčkov"....ak tu je niekto este ako ja, tak už nemusi chodiť k veštici 😀 😀 😀

surviver
5. jan 2010

orsulka ,tak celkom dobry horoskop a zatial ,sa tych par dni držiš planu...tak sa musi aj plan držat Teba a bude vsjo ok.... 😉 Ked už sme pri tych horoskopoch asi na nich niekedy niečo bude,lebo ja som na rok 2009 mala pisane ,že budem musiet davat velky pozor na domace urazy a že budem travit vela času doma...ked som to začiatkom roka 2009 čitala,tak som sa len pousmiala,že dobre,ale viac som v robote ako doma,tak to asi na mna neplati...a potom zazrak a ja som už od aprila zostala doma 😉 a tych urazov bolo dost,lebo furt sa kdesi obijam a zakopavam 😀 Takže treba tomu asi verit....

romy01
5. jan 2010

orsulka minka pisala na inej teme ze uz ma vsetky vysetrenia za sebou a uz ma aj vysledky, vraj jej maju kazdu chvilu volat kedy prestane brat antikonc a zacne brat lieky na rast sliznice. Zrejme maju darkynu uz v dohlade, takze moze zacat kazdym dnom. Je moc stastna a plna ocakavania - akurat pisala ze nemoze dobre spavat - xixi asi je nervozna ale to ma trening na male ked jej pride na svet, no nie ? Vsetko zle je na nieco dobre

orsulka
5. jan 2010

survi.....tak tebe to fakt pekne vyslo 🙂)))))) asi vsetko treba brať aj vážne aj s rezervou .-)))))))

romy...dik za infošky.... moc jej držim palce, aby to vyslo 🙂

surviver
5. jan 2010

orsulka,ja ked čitam horoskop a pišu negativne veci ,tak si poviem,že je to somarina ,že to nemože na každeho rovnako platit...ale ked pozitivne,tak som prva v rade 😅 Tak orsulik rychlo do radu...

dobre babulky tak idem skusit pospat...ale pište,pište nech mam čo čitat 🙂 pa-pa

domcek
5. jan 2010

Survi dobru noc pospi si aj za mna me to absolutly nejde. 🙄
Inac cafte babulky.

orsulka
5. jan 2010

survi...tak teda ....dobruuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂

orsulka
5. jan 2010

domcek...no ahoj 🙂))) tak ako sa mavate????? ako dopadla ta kontrola????? bola???nebola??????

domcek
5. jan 2010

Orsulik kontrola bola. Dalsiu mam dohodnutu na pondelok rano + predoperacne a pripadny prijem.
Mala je ok, placenta este sluzi aj ked je to uz na hrane. Dufam, ze v pondelok uz ostavam tam sme si dohodli izbove rande so surviver.
Poslickovia uz funguju takze je to na spadnutie.

orsulka
5. jan 2010

domcek.....takže budete v jednej nemocnici????? v Ziline?????????

janicca
5. jan 2010

orsul oni majú zraz v DK .... 😉 teda baby ak môžem prezradiť 😉

orsulka
5. jan 2010

kanica...jasne, že možes 🙂))))))))) tak to je ale iné stretko.....už maminiek....... 😀 😀

orsulka
5. jan 2010

janica...sorry......že kanica....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
prepáááááááááč....... 😉

orsulka
5. jan 2010

janica......tak kanica budeš zajtra na svahu 🙂)))))))) pozooooor všetciiiiiii 🙂))))))))))))))))

gabika24
5. jan 2010

ahojte babulky, len vás tu chcem pozdraviť 😉 , už som sa dávno neozvala, ale čítam 😀, len nestííííííííííííííham písať .
Vidím, že sa nám tu schyľuje už k pôrodom, držím palce 😵 . Veru, babulky, trénujte na vstávanie k drobcom, tých našich to ešte stále neprešlo 😵. Všetkým stimulantkám, snažilkám, tehuľká držím palce.
pekný deň 🙂

janicca
5. jan 2010

orsuuuuuuuuul to čo si dovoluješ !!!!! 😀 😀 😀 ešte keby bolo viecej svátkov tak by som sa začala podobať na kanica ...... 😀 😀 😀 nič sa nestalo ... 😉 no aspoň som sa z chuti zasmiala ... 😉

janicca
5. jan 2010

áno áno orsul presne tak budem kričať pozor všetci lebo idem ja !!!! ... 😉 😉 😉

orsulka
5. jan 2010

jani.....fakt sorry......ale pravdu napisať, aj ja som sa na sebe pobavila...a to celkom dobre 🙂))))))))))
ja som voju "kanicinu" začala včera drezurovať!!!!! konečne som sla na step aerobic!!!!!! dobry pocit... 😉 😉 ja som slušne nabrala zas z liekov a zo sviatkov .. 😝 😝

minka051
5. jan 2010

orsulka ahoj

Tak konečne volali z centra 🙂 a mám vysadiť HAK a počkať na mrchu a začať lepiť náplaste na sliznicu a lieky a ak bude ok tak už len prísť na ET. Inak ja som nabrala 6kg od kedy som stimulovala a všetky lieky čo do seba pchám. Ale ved raz to dám dolu. Inak ty ako pokračuješ 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre