Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
14. jan 2010

kamka ahoj zapni icq ... ozaj na predoslu stranu som vam napisala odkaz

orsulka
14. jan 2010

marti....ked dotancujeme, tak prchame......pojdeme sa potom spoločne niekde v PD zabavat, ale na to plese neostavame...je to kusok od PD.....

cikytka.......ja by aj chlopa miesto fopa zobrala.....ale čo ked ten moj tam bude se mnou .-))))))

wolfi....čaves .-))))) ty si jak sipkova Ruženka .-)))))

orsulka
14. jan 2010

mali by sme urobit Heliosacky ples.....
a najlepsie akože cely den......od rana do večera by boli pritomne aj maminky so svojimi ratolestami.....a od večera do rana,by sa snažilky a tehulky ostavali zabavat .-))))))) pripadne aj maminy, ktore maju doma operku .-))))))))
hmmmmmmmmm ??? 😀 😀 😀 😀

marta222
14. jan 2010

Ahoj wolfskinka, myslíš, že ti po 17:00 hod. príde ešte kontrola? Ja si myslím, že už asi nie... Ale, samozrejme je to na tebe.. Tak sa teším, že Vás konečne spoznám 😉

cikyta
14. jan 2010

Hej.Tak to by som šla na taký Hel.ples! Bez chlopa,nech to nieje fopa a malú labudˇ podla potreby.Ak začne robiť zle,nastupuje operka.(Tu musím ešte zohnať.)
Tak ma zapíšte! 😉

cikyta
14. jan 2010

Wolfi-vraj začali chodiť viac kontroly teraz tehulám tento rok.Teda,maju to v pláne.Neviem,či už teraz hned.

marta222
14. jan 2010

😀 😀 😀 😀 , zábavy chtivých je tu nás tu kopec.. Len, kto to všetko zorganizuje?

wolfskinka
14. jan 2010

orsulik, no nenormalne, ale za posledne 3 tyzdne som skoro vobec v noci nemohla spavat lebo som chodila stale cikat a jest, dnes som bola len nadranom a konecne som dospala to co mi chybalo

marti neviem ci pride dufam, ze nie, ale mame it k nasim sa rozlucit segra uz odchadza prec a pride az v lete tak sme sa dohodli ze dnes skocime k nasim a posedime trosku

cikyta
14. jan 2010

Len kto mi učeše labud? 😀

marta222
14. jan 2010

Ach tak... tak to máš nabitý program. No, ale hádam aspoň na chvíľu sa nám prídeš ukázať, nie?

orsulka
14. jan 2010

ciky....ale labiu sa predsa nečese....!!!!! to musiš zohnať už učesaný kostýmcek .-))))))))

wolfskinka
14. jan 2010

no jasne dobehnem ta neurologicka ma ordinaciu kusok od netopiera vedla tej kavierne, takze to mam z jej ordinacie 2 minuty tak pridem urcite

janicca
14. jan 2010

orsul dobrý nápad ... 🙂
kamka na autobusovej ???nájdeme sa a kéď nie tak sa opytame 😀 😀 idem ku dokimu majte sa krásne

wolfskinka
14. jan 2010

janni papa, dnes to mame riadny doktorsky maraton
tesim sa na vas

orsulka
14. jan 2010

janicca....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

marta222
14. jan 2010

Jani, ideš k tomu Dlugošovi?

kamka17
14. jan 2010

ciky...však si minule písala, že už si rve vlásky z hlavy, tak možno nebude treba česať.. 😅 😅 však dáš je na hlávku tú suprovú čelenku, nagéluješ vlásky a bude z nej slniečko jak vyšité... 😎

no a to by bolo fakt že super usporiadať nejaké to celodenné stretko-ples , kto by mohol ten by prišiel...ciky so SIlvinkou by prísť museli, nech vidíme ten zázrak naživo a nech si ju užijeme... a ešte teda čas a miesto...penzión v martine za helíkom...to je tak na pol ceste pre všetky a zavoláme aj krajka, gaťovú a ostatný personál...hihi, to by bola bomba...

cikyta
14. jan 2010

Ok Orsul-tak zoženiem kostým: Labud ala Prodigy.To sa nám akurát hodí.Má presne ten učes.
Jááááááá asi odbočujem z temy..........kde som to 😅 ?!

kamka17
14. jan 2010

wolfi...icq nezapnem, bo som doma a tu ho nemám...facebook??

wolfskinka
14. jan 2010

no to hej to by bolo super 😵 pridavam sa aj ja ... 😵

cikyta
14. jan 2010

No Kamka ved to: Má ich sem tam vytrhane,ako malý sokolík ked sa vyliahne.
A čelenku? Len sekundovým prilepiť,inak nieje šanca 😀

orsulka
14. jan 2010

no tak ples možme zmeniť na Maskarny ples...a Sisi može byt aj ala Prodigy .-)))))))

a ja pojdem asi za Matku Terezu !!! hahahahahahahahahahaha

kamka17
14. jan 2010

cky...no vidíš, tak každý pramienok nastriekaš inou farbou a bude malý pankáč... 😀 hviezda večera z nej bude...
inak ma napadlo, nemá stres z ľudí, myslím keď je v cudzej spoločnosti medyi veľa ľuďmi, vieš, aby sme ju potom veľmi nenaplašili...samé masky budú okolo nej pobehovať... 😀 😀

ozaj maska sa dlho neukázala, asi sa vytešuje s Jakubka a j ostatné maminy... 🙂

orsulka
14. jan 2010

kamka...... 😀 😀 😀 tak teda neviem ci si my aj nejake masky mame davat...myslím, že sme sami o sebe masky......

a maska sa veru davno neukazala.....tá už dakde plesaaa 😀 😀 😀

cikyta
14. jan 2010

Nooo vadí je velke množstvo ludí,ale len ked prehovoria na nu.Ak sa budete tváriť,že ju nepoznáte,bude fajn.A masky jej nevadia.To som videla,ked prišla na návštevu rodina z mojej strany 😀

Orsul-prečo matka Tereza*?*Teda,ja viem prečo,ale možno sa mýlim. 🙂

cikyta
14. jan 2010

Maska-bola dnes v teme tehotensvo-medzi heliosovými tehulami a mamčami.

kamka17
14. jan 2010

aha, tak aspoň tak, že sa ukážu maminy v inej témičke...ide hlavne o to, aby sme vedeli, či sú ok a tak...

orsul...no šak ja tiež neplánujem žiadnu masku dávať na seba 😀 😀

ciky...takže sa budeme tváriť, že Silvinka neexistuje, ale potom bude žiarliť, že sa venujeme len tebe...ale však ona si zvykne, neboj 😉

orsulka
14. jan 2010

ciky...to ma len tak napadlo....aj v tanecnom som ako ich mama... ,at ich problemy 😀 😀 😀 😀

ale ja sa nebudem vediet travit akože tam Sisi nie je..... ja mam v plane ju furt bozkavat .-)))) a šašovať sa s nou !!!!!! 😠

😉

cikyta
14. jan 2010

No čo,ked sa mi nevenuje chlop,aspon helinky 😀 Sise to nebude vadiť.Práve naopak.Bude si robiť v klude rošambooo-takže odporučam,žiadne velké roby,lebo sa vám môže zavesiť nejaký prívesok 😀

orsulka
14. jan 2010

ciky...ja taky privesok beriem .-))))))) može byt aj na krku .-))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre