• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
kamka ahoj zapni icq ... ozaj na predoslu stranu som vam napisala odkaz
14. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti....ked dotancujeme, tak prchame......pojdeme sa potom spoločne niekde v PD zabavat, ale na to plese neostavame...je to kusok od PD.....

cikytka.......ja by aj chlopa miesto fopa zobrala.....ale čo ked ten moj tam bude se mnou .-))))))

wolfi....čaves .-))))) ty si jak sipkova Ruženka .-)))))
14. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by sme urobit Heliosacky ples.....
a najlepsie akože cely den......od rana do večera by boli pritomne aj maminky so svojimi ratolestami.....a od večera do rana,by sa snažilky a tehulky ostavali zabavat .-))))))) pripadne aj maminy, ktore maju doma operku .-))))))))
hmmmmmmmmm ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj wolfskinka, myslíš, že ti po 17:00 hod. príde ešte kontrola? Ja si myslím, že už asi nie... Ale, samozrejme je to na tebe.. Tak sa teším, že Vás konečne spoznám :wink:
14. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej.Tak to by som šla na taký Hel.ples! Bez chlopa,nech to nieje fopa a malú labudˇ podla potreby.Ak začne robiť zle,nastupuje operka.(Tu musím ešte zohnať.)
Tak ma zapíšte! :wink:
14. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi-vraj začali chodiť viac kontroly teraz tehulám tento rok.Teda,maju to v pláne.Neviem,či už teraz hned.
14. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , zábavy chtivých je tu nás tu kopec.. Len, kto to všetko zorganizuje?
14. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik, no nenormalne, ale za posledne 3 tyzdne som skoro vobec v noci nemohla spavat lebo som chodila stale cikat a jest, dnes som bola len nadranom a konecne som dospala to co mi chybalo

marti neviem ci pride dufam, ze nie, ale mame it k nasim sa rozlucit segra uz odchadza prec a pride az v lete tak sme sa dohodli ze dnes skocime k nasim a posedime trosku
Len kto mi učeše labud? :grinning:
Ach tak... tak to máš nabitý program. No, ale hádam aspoň na chvíľu sa nám prídeš ukázať, nie?
14. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky....ale labiu sa predsa nečese....!!!!! to musiš zohnať už učesaný kostýmcek .-))))))))
14. jan 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne dobehnem ta neurologicka ma ordinaciu kusok od netopiera vedla tej kavierne, takze to mam z jej ordinacie 2 minuty tak pridem urcite
14. jan 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul dobrý nápad ... :slight_smile:
kamka na autobusovej ???nájdeme sa a kéď nie tak sa opytame :grinning: :grinning: idem ku dokimu majte sa krásne
14. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janni papa, dnes to mame riadny doktorsky maraton
tesim sa na vas
14. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:
14. jan 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, ideš k tomu Dlugošovi?
14. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...však si minule písala, že už si rve vlásky z hlavy, tak možno nebude treba česať.. :sweat_smile: :sweat_smile: však dáš je na hlávku tú suprovú čelenku, nagéluješ vlásky a bude z nej slniečko jak vyšité... :sunglasses:

no a to by bolo fakt že super usporiadať nejaké to celodenné stretko-ples , kto by mohol ten by prišiel...ciky so SIlvinkou by prísť museli, nech vidíme ten zázrak naživo a nech si ju užijeme... a ešte teda čas a miesto...penzión v martine za helíkom...to je tak na pol ceste pre všetky a zavoláme aj krajka, gaťovú a ostatný personál...hihi, to by bola bomba...
14. jan 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok Orsul-tak zoženiem kostým: Labud ala Prodigy.To sa nám akurát hodí.Má presne ten učes.
Jááááááá asi odbočujem z temy..........kde som to :sweat_smile: ?!
14. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...icq nezapnem, bo som doma a tu ho nemám...facebook??
14. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej to by bolo super :dizzy_face: pridavam sa aj ja ... :dizzy_face:
14. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Kamka ved to: Má ich sem tam vytrhane,ako malý sokolík ked sa vyliahne.
A čelenku? Len sekundovým prilepiť,inak nieje šanca :grinning:
14. jan 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ples možme zmeniť na Maskarny ples...a Sisi može byt aj ala Prodigy .-)))))))

a ja pojdem asi za Matku Terezu !!! hahahahahahahahahahaha
14. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cky...no vidíš, tak každý pramienok nastriekaš inou farbou a bude malý pankáč... :grinning: hviezda večera z nej bude...
inak ma napadlo, nemá stres z ľudí, myslím keď je v cudzej spoločnosti medyi veľa ľuďmi, vieš, aby sme ju potom veľmi nenaplašili...samé masky budú okolo nej pobehovať... :grinning: :grinning:

ozaj maska sa dlho neukázala, asi sa vytešuje s Jakubka a j ostatné maminy... :slight_smile:
14. jan 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka...... :grinning: :grinning: :grinning: tak teda neviem ci si my aj nejake masky mame davat...myslím, že sme sami o sebe masky......

a maska sa veru davno neukazala.....tá už dakde plesaaa :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo vadí je velke množstvo ludí,ale len ked prehovoria na nu.Ak sa budete tváriť,že ju nepoznáte,bude fajn.A masky jej nevadia.To som videla,ked prišla na návštevu rodina z mojej strany :grinning:

Orsul-prečo matka Tereza*?*Teda,ja viem prečo,ale možno sa mýlim. :slight_smile:
14. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maska-bola dnes v teme tehotensvo-medzi heliosovými tehulami a mamčami.
14. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak aspoň tak, že sa ukážu maminy v inej témičke...ide hlavne o to, aby sme vedeli, či sú ok a tak...

orsul...no šak ja tiež neplánujem žiadnu masku dávať na seba :grinning: :grinning:

ciky...takže sa budeme tváriť, že Silvinka neexistuje, ale potom bude žiarliť, že sa venujeme len tebe...ale však ona si zvykne, neboj :wink:
14. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...to ma len tak napadlo....aj v tanecnom som ako ich mama... ,at ich problemy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale ja sa nebudem vediet travit akože tam Sisi nie je..... ja mam v plane ju furt bozkavat .-)))) a šašovať sa s nou !!!!!! :angry:

:wink:
14. jan 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo,ked sa mi nevenuje chlop,aspon helinky :grinning: Sise to nebude vadiť.Práve naopak.Bude si robiť v klude rošambooo-takže odporučam,žiadne velké roby,lebo sa vám môže zavesiť nejaký prívesok :grinning:
14. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...ja taky privesok beriem .-))))))) može byt aj na krku .-))))))))
14. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok