• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Teraz čo vyviedla!
Stojí...v jedner ruke bubon-v druhej mamin nos a ona zabudla,že sa nedrží :grinning:
14. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...ale šak o to ide, aby sa nám so Silvinky "prilepilo"...a veru som malé bábo veeeeeelmo dlho nedržala v rukách...
14. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK Orsulka-tak cisárove nove šaty a prívesok :grinning:
Kamka-OK sama si chcela.Tak platí to malé "lepidlo" :grinning:
brmbolcek, mne vkladali dve uz expandovane blastocysty na siesty den, lebo na piaty bola jedna na 1 a dve slabsie a nevedeli sa rozhodnut, ktore z tych slabsich maju vlozit, takze sme cakali do 6 dna, dovtedy uz zostali len dve, takze sa vkladali obe, kolko mali buniek neviem, ale boli uz v dalsom stadiu - expandovane. Trocha som sa hnevala, ze sa to nerobilo na 5 den, lebo sa mohlo jedno embryjko zamrazit, ale oni vedia co robia, potom som bola rada, za sme cakali a vlozili tie, co naozaj prezili. Vsetko bude OK len musis verit :slight_smile:
14. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy-mala som to podobne.Tiež sa piaty den čakalo,až na 6 den zostalo 1.Ale viem,že to vedeli,čo robia a možno by sa nezmrazilo-nerozmrazilo atd...
14. jan 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky no to je super aspon sa nenudis, ale nechapem preco si jej dala bubon
14. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje krásne, ja sa idem pomaly učlovečiť za tými našimi zvyšnými hviezdami, tak sa opatrujte a hádam aj fotky nejaké budú...

pekný zvyšok dňa

ciky...som nepochopila, že v druhej ruke mamin nos...akože teba drží za nos??? :sweat_smile:
14. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...tak to by bol iny ples, kde by som ja mala cisarove nove saty!!! hahahahahahahahahahahaha
jaaaaaaaaaaaaaaj...si ma pobavila.......už lne tá predstava.......
14. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi,lebo obyčajná hrkálka je pre nu "slabota"!
Kamka-hej.Správne-môj ctený fafáčik!
14. jan 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už som späť. :slight_smile:
áno martula bola som u Dlugoša zobrať odhlásenku a už ma aj objednal tak ešte ku Hartelovi a je to OK ..

tak ja naozaj žiadnu masku nepotrebujem ....mne satčí sa len zúčastniť :grinning: :grinning: :grinning: no idem niečo so sebou urobiť že vraj sa budeme fotiť tak asi si mám zobrať aj pioniersku šatku a či čo ???? ...... :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nestrašte ma.... Ja sa nerada fotím... Mám si teda zobrať masku :grinning: :grinning: :grinning: ?
14. jan 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka.....tak potom ako to že sa nedržala???? ved sa držala nošteka !!! .-)))))))))))
14. jan 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, tak to si sa bleskovo vybavila - a rozprávala si sa aj s ním, či len so sestričkou?
14. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula zober čo chceš len dojdi .... :slight_smile: :slight_smile:
jani...oj, zas to nepreháňaj, nech na tej fotek nevyzerám ako chudobná príbuzná... :sweat_smile: :confused:
a ja som myslela železničnú stanicu pod hodinami, ale ak prídeš autobusom, tak mi prezvoň, keď tu budeš
len so sestričkou on tam momentálne nebol ..ale mne to neva ..
14. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no určite sa dnes stretneme ale šak v ZA je viacej hodín a my sme 4...... :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak, každá inde - pod inými hodinami?
14. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
páááááááááááá moje krásne cmuuuuuuuuuk vám a Sisinke najväčší posielam :slight_smile: :slight_smile:
14. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul.No dík za také držanie nošteka!Držala ho celý v ručke, v jednej dierke mala strčený pazurik,ved keby spadla,mám už len jednu dierku! :grinning: Uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak, aj ja sa idem trochu učlovečiť, aby ste sa ma hneď na prvom stretku nezľakli a nehanbili sa za mňa v Netopierovi :wink: .
Janica-my sme 2 :grinning: pod MT hodinami v našej kuchyni :grinning: A tak páááááááá
14. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíte...megastretko každá pod svojimi hodinami :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi zvesím hodiny zo steny v robote a keď vystúpim z busu, dám si ich nad hlavu.... Aspoň ma spoznáte.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti-budeš neprehliadnutelná! Sakra,ved vy idete všetky!!!!!!! WAW! :slight_smile:
14. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zilincanky , prijemne kecanieeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby vam v ustach nevyslo :wink: dufam ze vas bude ako bubliniek v kofole :wink:
14. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer vsetkym zelam.

orsul no ja som uz dnes volala do heliku idem 15.2.na konzultaciu a vypisat ziadost na ivf tak aspon jeden krok pred nami :wink:

brmbolcek no krasne znamky neboj embrika zabojuju a v nedelu ides na vklad :wink:
14. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiarka-super.Hned po Valentínovi :wink:
14. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ale ja mam v ten den narodky :slight_smile: :slight_smile:
14. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok