• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
minka-do 3 rokov??? Hilfeeee
18. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano veru...Niekedy som už bola v koncoch a myslea som si že ja sa vyspím asi už len v tej drevenej .. Ale veštko prejde. Vždy som sa sťažovala aj doktrke len im nič nebolo boli zdraví šintri len ja niekedy súca na psychiatriu. Postielku sme 4xlepili co sa paličky od mixovania rozišli. No bola to sranda. Mne ako 6 mesačný starší syn vyliezol z postielky. Ked som ho videla na zemi a on sa ceril od ucha k uchu skoro ma porazilo. No navyvádzali toho vela. Teraz sa len smejeme.
18. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta tak sa pekne vykúpkajte napapajte a šup do postielky... Tak prajem dobrú noc. Zajtra mám deň D.
18. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .my uspavae malu.uz sa tesim,ze ide buvat stale place veli.
minka drzim velmi palce.
cikyta tak budete mat 3izbovy byt to bude super
18. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi ahoj mojko neboj ju to raz prejde len ju dobre masiruj a bude dobre :wink:
18. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka tak zajtra......tfuj tfuj......... :dizzy_face:
Dnes som povedala mužovi,že ak sa mi niečo stane,nech zomna siahne všetko zlato a dá malej."Tam"mi to bude nanič.Už chodím z nevyspatia ako Hurvínek...nohou šmátram vpred,nech nepadnem...
Ale inak fajn.Aj tak ju lubim , ako konika. :slight_smile:
Dobruuuuu
18. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Minka.ako? :wink:
19. jan 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, :wink:
ciky, ked tak čítam čo vyvádza to tvoje male mimi, to ako keby som čítala o bráchovej malej dcere-cez kopír.
dokonca maju aj rovnaky den narodenia, len bráchova ma o rok viac. tiež je až moc živa a čo sa týka spanku-to jej zabudli v porodnici povedať, že miminka musia spať :grinning:. teraz ma vlastne rok aj 3/4 a už niekedy poobede ani nespi-nechce. takže nechcem ti brať ilúzie, ale čo sa týka toho spanku,bude to ešte horšie :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi no fasa.Díky :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky prajem fajn deň ... :slight_smile: ááá nikde nikoho len Cikytka to tu zachráňuje ... :wink:

Kuspit ,Cikytka tak tie baby vám dávaju teda riadne zabrať ono to raz určite prejde a potom vám to vynahradia len to chce čas ... :slight_smile: )))
19. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janica,ved na to sa spolieham,ako ma dochová,bude obskakovať,prebalovať... :grinning:
19. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ťa dá do domova dôchodcov...... :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, aj ja som tu - sledujem Vás.
ciky..... tak obskakovať a prebaľovať... no toto :grinning: :grinning: :grinning: .
A kde máme dnes orsulku? Ani wolfskinka sa od včera neukázala....
19. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani-no hádam nie.Ja s tade ujdem ! :sweat_smile:
Martus-no veru...asi niekam spolu išli :sweat_smile:
19. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíš? Ja skôr premýšľam, či sa wolfskinka nenahnevala, keď sme ju včera naťahovali s tou fotkou... A ja blbá som napísala, že nevadí, keď sa budeme smiať, že nás aj tak neuvidí... Ja som tiež niekedy taká huba nevymáchaná - nedávam pozor na to, čo poviem... Ale, čo píšem, na to by som si mohla dať pozor, však dievčatá?
No, budem sa musieť polepšiť.... Sľubujem..
Wolfskinka, ak som ťa nahnevala, prosím, prepáč mi to :wink: .
19. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky tak to ja mám takú babku keď som bola menšia tak našla niekde nejakú basničku a stále nám ju dávala čítať .....ja som si z nej zapamätala len toľko že dom dôchodcov vybavia vám v nuci....tak sa nemusíš báť že by ťa tam Sisinky zapratala ..... :slight_smile:

Martula čaf ty sledovačka .... :grinning:
19. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Martus.Len bud taká aká si.Každý vie,že vtipkuješ.Ved by sme sa zbláznili-brať všetko smrtelne vážne.
Wolfi spinká.ved je ešte skoro! :wink:
Opováž sa zmeniť!!!
19. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale Martula tak určite sa Wolfi nenahnevala ona určite ešte odfukuje ..... :slight_smile: určite nemal dôvod sa hnevať ... :slight_smile: tak ty sa určite nemusíš lepšiť !!!! .. :grinning:
19. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.... OK, neopovážim sa :wink: . Ja viem, že wolfi ešte spinká, ale tak dúfam, že si nás prečíta, keď sa zobudí...
janicca - tá tvoja babka je veľmi uvedomelá :grinning: :grinning: :grinning: . To vám dala čítať tú básničku, aby ste to tak nezabudli urobiť?
19. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani-pozdravujeme babku. :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooj tak to by som vedela rozprávať o tej mojej babke ale každý sme nejaký...no určite ten ustrižok do teraz schováva....

ciky -pozdravím :slight_smile:

Martula keď ma bude serinkať tak jej to vybavím..... :grinning:
19. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani.... :grinning: :grinning: :grinning: , čo by iní dali za takú babku, keď ešte pečie aj vianočné pečivo a určite si zažijete s ňou aj kopec srandy... Ja napríklad už dlhé roky žiadnu babku nemám....
19. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdrav ju aj s tým zažltnutým ústrižkom z novín-ala časy Titanic. :grinning:

(Ale nie.Sranda musí byť... :wink: )
19. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru-žič mi ju Jani.Tiež by som chcela.Aj s básničkami :grinning:
19. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám už len jednu.Býva daleko a pije :frowning2:
19. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky... no vidíš, každý si hľadá nejakú zábavku. A ktovie aké my budeme na starosť :wink: . (Či mňa vôbec bude mať kto dať do toho domova dôchodcov :unamused: ?)
19. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné sranda musí byť aj keby chleba nebolo ..... :grinning: :grinning: ja keď budem mať 85 tak už budem asi dávno prdieť do hliny ........ :grinning: :grinning:

Marti tak kopec srandy noooooooo neviem neviem ona je bývala učiteĺka a myslí si že je prezident.... :rolling_eyes: ale ináč su na tom aj horšie ..... :wink:
19. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martus,toho sa neboj. Každý sa dočká potomka. Ci už dnes,či za mesiac,rok....treba len velmi chcieť...A cítim,že tebe,Orsulke a ešte zopár kočkám tu,to nepotrvá dlho.Nejak cítim,že r.2010 to istí :wink: Je to v ovzduší okolo vás!!!!
19. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani... čo už urobíš? Učiteľky sú také ... sú zvyknuté zo školy stále upozorňovať a prikazovať.. takže to je "profesionálna deformácia" :grinning: :grinning: :grinning:.
No nič, pomaly Vás opúšťam - idem na ten pohreb starého otca môjho drahého... Tak sa majte krásne...
19. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nieje to trápne ukludňovadlo-je to FAKT!
19. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok