Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
19. jan 2010

ciky.... kiežby si mala pravdu... Tak zatiaľ pekný deň 😉

cikyta
19. jan 2010

Jáj Marti-my tu takto a ty máš taký smutný den 😔 Uprimnu sustrasť 😔

marta222
19. jan 2010

No, veď čo už. Starý otec by bol mal vo februári 90 rokov a už bol dosť biedny. A ako by povedal náš kňaz: "Bol už zrelý na večnosť...."

marta222
19. jan 2010

ciky... ďakujem.

cikyta
19. jan 2010

Fuha,tak 90r.To je nádherný vek ... klobuk dolu.

minka051
19. jan 2010

Ahojte tak už som po UTZ sliznica je dobrá má 9mm tak čakám čo napíšu z centra kedy bude ET.

cikyta
19. jan 2010

Cakáme s tebou Minka.Juj!!!

brmbolcek
19. jan 2010

zelam prijemne dopoludnie dievcatka 🙂 🙂 🙂

Minka... paradna to sliznicka... xixi .... len tak dalej az do konecneho uspechu....

Kamka kedy zacinas ? aky mas protokol ?

Dievcence a co dobreho dnes si da vas zaludok na obed ??? prezradte 😉 😉

minka051
19. jan 2010

no ja som bola už na obede. mala so zeleninovú pilievku, potom tarhoňu a hovädzie na šťave s vajíčkom a syrom. Celkom to bolo chutné. Doma dnes budem robiť bryndzové halušky. chlapská rada rozhodla 🙂

kamka17
19. jan 2010

čafte, tak som sa tu konečne dostala...varím celé doobedie...na dnes paradajková polievka s písmenkami, cestoviny s morkadelou a akousi čili fazulou s kukuricou a na zajtra som dopredu nachystala kurča a ryžou, lebo máme v robote akési školenie už od 10.00 a to by som nestihla nič uvariť, lebo potom samozrejme ešte poobedná...
a bryndzáky sme mali aj my minulý týždeň, fajné veru boli
tak dobrú chuť všetkým 🙂

minka, tak držím palce, nech sa čím skor ozvú a nech už máš fazuľku v brušku...

brmbolček...začínam teraz vo štvrtok hltať proveru a mám dlhý protokol...takže postupnosť poznáš, ale napíšem aj IP

a pekný deň som zabudla zaželať...takže všetkým nech sa darí 😉

janicca
19. jan 2010

Kamuštek čavky tak ty si taká gazdinka ty už máš naverené pomaly na celý týždeň ale tak treba aby Peťko nehladoval .... 😀 jeeeeeej ako ti závidím ale v dobrom aj ja už chcem stimulkovať ... 🙂 )))

minka držkaj sa nech sa už konečne dočkáš vytúženej fazuľky ... 😉

brmbolček a ty ako??? odychuješ ?? ešte chvílu a šup šup šup // // // ...... 😵

janicca
19. jan 2010

a čo je dnes s Orsulkou ??? 😕

kamka17
19. jan 2010

jani...čo Peťko, ale ja aby som zajtra neumrela od hladu v práci 😀 😀 a poznáš to, keď si nenavaríš, nemáš... ale to vlastne nepoznáš, tebe predsa svokra varí 😀 😀

no orsul sa dnes veru niekde túla, ale asi nestíha v práci, však ona sa tu zjaví

a kuspi..ako dopadlo včerajšie uspávanie Kamilky ??

janicca
19. jan 2010

to máš pravdu svekruša veru varí ale ako som spomínala už si musím urobiť nejaký ten prívarok,špenát,mäsko na prírodno atd...... 😉 ale ja raz nemám kedy ... 😀 no náhodou minulý týždeň som robila halušky s kapustou tak nie som až taká zlá gazdzina a medzi tým asi 5 krát cestoviny s morkadelou ...... 😀 😀 😀

brmbolcek
19. jan 2010

Kamka oki 😉 aj sa mi o tebe snivalo, ze mi posles IP a je to tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Janicca, dakujem za optanie, mam sa tak v lezatej polohe uz treti den, no vcera som uz aj navarila len taku rychlovecku zeleninovu polievocku jej aka bola mnam mnam 😉 a potom sup sup do postele, ale poviem vam ze ma uz krize bolia od taakeho lezania 😒 😒

.... a vcera vo mne trosku vypukla panika dzez 😒 zacali ma pobolievat vajecniky a krize, uuups som si povedala a je to tu den D prisiel...... ☹ ☹ presne to vychadza na dnes 28DC........ ale sa to dnes rano utisili ale vaj....stale pichaju..... no uvidime co nam prinesie cas ...

Tak vam zelam dobru chut k obedu , wolf....prijemny a nicim neruseny spanok a cochvila uz vam konci sichta tak sup sup domkou 😉

janicca
19. jan 2010

brbmolček len ty hlavne nestresuj!!!! vieš koľko tu takých bolo čo mali príznaky ako na mrchu a vidíš buď su tehule alebo už maminy....... 🙂 hlavne kľud ja viem to čakanie je hrozné ale zober knihu alebo niečo čo ťa baví jednoducho musiš vydržať a dočkáš sa ..... 🙂 )))

cikyta
19. jan 2010

Ahojte.
Brmbolček-práve menštruačnými bolesťami sa mi 1.krát ozvala Sisa z bruška,že tam JE.Presne tou istou bolesťou.

janicca
19. jan 2010

aaaa už sa mi nechce pracovať idem kafčo variť.......kto si dá ??? 😉

wolfskinka
19. jan 2010

brmbolcek dik ... ja som ako sipkova ruzenka, pokial nespim 12 hodin denne tak som nevyspata, dnes som sa dala na upratovanie a zehlenie a pranie, tak nemam cas, kym mam na to chut, lebo sa mi zase do toho nebude chciet pustit

domika9
19. jan 2010

ahojte kočky - booože po 100rokoch som si doma zapla normalny počítač až mi je divne písať na takejto klavesnici aj ten monitor je nejaky čudny v porovnani s nb 😀

brmbolcek
19. jan 2010

janicca- uz som v poho len ma to trosku vylakalo , ospravedlnujem sa ze som stresovala 😒 😒 , inak som si pozrela super film vv pc co mame vola sa to ctihodny obcan, velmi dobry film a popritom hackujem tak mam co robit aby som zvladla celu sadu dohackovat 😉 bavlniek mam este dost 😀 😀

wolfi.. ani nevies ako ti zavidim ten tvoj spanok, ja spanok nemam bohvie aky mam ho iba vtedy dobry ked mi daju narkozu ako pri OPU 😀 😀 😀 😀 to bola bomba som sa dobre vyspala 😉 😉

Ciky...... sisulik je take male hnedooke s elektrizovane kukuc 😀 😀 pozor aby ta nekopla 😀 😀 😀

Domika , zdravim ta 😉

halo Orsuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik -- kdeze si ????? asi beha z jednej firmy do druhej 😉 😉 , ved sa nam coskoro ozve

wolfskinka
19. jan 2010

brmbolcek ja mam tak striedavo oblacno z nedele na pondelok som spala 2 hodiny za celu noc, vcera v noci super, uvidime co bude dnes, strasne vela chodim v noci na wc, a kym zaspim tak to trva takze niekedy nespim vobec a niekedy zase ako sipkova ruzenka

romy01
19. jan 2010

cafte helinky, len tak zbezne som kukla lebo ste toho vela popisali

minka super az tu som nasla ze ako si dopadla a teda vypada to dobre

surviver
19. jan 2010

Ahojte babulky moje 🙂
Tak my sme včera prišli domov z nemocky...chcem vam velmi pekne podakovat za držanie palcov pred pôrodom a tiež za pekne gratulacie po ňom...ešte raz velmi pekne dakujem ,ste zlate 😵 😵 😵 a cyki krasna basnička ,vďaka 😉

vela ste popisali,tak to asi nestihnem dočitat,ale budem sa snažit priebežne vas sledovat 😉 Včera sme boli doma prvy den a maly plakal od siedmej večera až do druhej v noci,až potom zaspal ,chuda male tak mi ho bolo ľuto,ale ma asi koliku 😒 Dnes mu už bolo lepšie,aj detska Dr. ho dnes bola pozriet ,ukazala nejake cviky,nejake lieky predpisala,tak hadam to bude už len lepšie....ale inak je maly zlaty,chodime na neho s mužom pozerat jak na telku 😀

velmi vam všetkym prajem,aby sa aj vaše sny už čoskoro stali skutočnostou 🙂

luculka a Tebe blahoželam k malemu Matuškovi a držim palce nech je už rychlo doma a zdravučky...

domika9
20. jan 2010

dobre rano spachtošky 😀 prva som prva 😀 😀 😀
survi vitajte doma 😉

orsulka
20. jan 2010

dobre ranko....

survi....tak Vam prajem, aby si malinky doma rychlo zvykol a nech ho opusti nejaka ta kolika, alebo co .-)))))
a vraj divat jak na telku....
😀 😀 😀 to bolo dobreeeeeeeeee......

domika......no ahojcek..... 😉

brmbolcek
20. jan 2010

zelam dobre ranko, 😉 😉

orsulik kdeze si bola vcera ????

survi 🙂 🙂 - odfukavam silnym vetrom Timurkovu koliku 🙂 🙂 xi xi aspon nemusite pustat telku mate stale zivy obraz 😀 😀

ostatnym dievcatkam zelam pekny den , stred tyzdna a co chvila vikendik 😉

kuspitka
20. jan 2010

Ahojte dievcata.
ason sa vam takto trosku ozvem rano inak s mi neda.
brmbolcek drzm velmi malce moja ech najdes //
minka tak to je super ,ked tam pekne ti rastie sliznica

orsulka
20. jan 2010

brmbolcek......včera ste to dobre odhadli....-)))) som bola v druhej firme, a nedalo sa...vobec sa nedalo, tolko prace, papierov, pocitania.....

okrem toho som behala po doktoroch mojho draheho, lebo v pondelok večer mu dali nohu do dlahy (športom k trvalej invalidite) a nahanala barly.... 😀 😀 😀

a tak som si dnes do tejto prace prisla vlastne oddychnut!!!!! či čo vlastne.... 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
20. jan 2010

Minka..velmi držim palce, a verim že aj darkyna už bude ready....a idete do toho!!!!!! 😵 😵 😵

Kuspi... tak ako spala kamilka????? ci bola rusna noc????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre