• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
jeeeeeeeeeeeeeeeej Kuspi servus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ako sa ma nase male kamciatko ???, :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola rusna noc a poriadne.cez den uva a v noci nechce.
som uz unavena poriadne
20. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka tak to ma teraz pan manzel postarane o seba, :wink: :grinning: , juj a maroduje ? netrafil kopnut ?
20. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek....tak to teda ma....ani mi nehovor....ubehana som jak z maratonu .-))))))))))))))
je na PN.......hral basket a z vyskoku zle dostupil......no...čo....stava sa..... :frowning2:
20. jan 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ma to zlomene ci vyvrtnute ? lebo vyron boli viac ako zlomenina ........
20. jan 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babice mam O T A Z K U

...akoby lusklo prstekom a mne bolesti vymizli z nicoho nic je to v poriadku mna nic neboli.... az sa z toho cudujem ????
/ normalne si kladiem otazku ci som to nevycikala... / ja som ale dilino pravda :wink:
predvcerom uz som hisacila a dnes akoby ani parvda nebola, ze som po vklade a ivf......
20. jan 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prajem fajn deň..... :slight_smile:
survi vitaj domka tak Timurko ako televízor :grinning: aké zlaté ... :wink:
Kuspit kukám že aj Kamilka vám dáva poriadne zabrať ale ono to prejde a na prebdené noci sa časom zabudne
orsul jooooooj bože, bože :wink: .... raz jeden nohu vyvrtnutú, raz druhá natiahnutý sval ........ tak vy to máte na striedačku aby vám nebolo ľuto ...... :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček tak potichučky ti prajem // // // ..... :slight_smile:
20. jan 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek.... :wink: :wink: to je podla mna dobre znamenie!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
má to velmi vyvrtnute - vraj...o 10 dni bude dalsi rontgen, tak sa uvidi...... on mi už vymysla, že v pondelok pojde do prace :angry: :angry: :angry:

janicca....ahoooooooooooooooooooooj srdco!!!!!....no ani mi nevrav...fakt na striedacku !! :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ORSUL chýýýýýýýýýýýýýýýbala si nááááááááám ..... :grinning: :grinning: :grinning: no šak nech ide tipický chlap veď on sa rýchlo spamätá kde mu bude lepšie ....... :unamused:
20. jan 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca.....jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej...to je miléééééé .-)))) ved aj vy mne!!!!! :wink: :wink:
20. jan 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik - ti poviem, ze ho vystaz pana manzelika, ak pojde do prace tak sa mu to dobre nezahoji a bude kryvat- cize pajdat :wink: a ty este chces aby ta na ruckach nosil :grinning: :grinning: tak nech sa snazi v liecbe pokracovat :wink:
20. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence, pekný deň prajem.
Brmbolcek - akosi som nepostrehla - tak ti veeeeeeľmiiiiii držím palce....
Ako sa máte pracujúce dievčatá?
20. jan 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula , dakujem, budem to potrebovat :wink:
20. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréééé ránko prajem všetkým :sunglasses: :sunglasses:

Timurka vítam doma a držím palce survi, aby sa čo najskor aklimatizoval...a musí to byť úžasný pocit, kukať na takého drobčeka ako na telku :wink: :wink: užívajte si

orsul... :unamused: :unamused: Ferino nech nevymýšľa s robotou, však sa v živote ešte narobí a okrem toho, asi sa jeho telo nahnevalo, povedalo si, že chce oddych, tak teda nech oddychuje...že to rozkaz, lebo keď to riadne nevylieči, tak už vi nezašportuje :sunglasses:
20. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka...marti.....ja mu to odkažem a vsetko mu poviem !!!! :grinning: :grinning: :grinning:

teraz zas musim trosku pracoat, kedže som tu den nebola........ :pensive: :angry:
20. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka...mas nove foto .-))))))))
20. jan 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ahoj a zdravím aj ostatné
Tak pracujem aj ja práve mi dali 200 cesťákov z podní. Tak mám čo robiť.
20. jan 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den vsetkym ja len tak na skok idem do prace ale som urobila sem kuk :slight_smile: vidim ze sa mate fajn :sunglasses:
:sunglasses: :sunglasses:
orsulik slniecko :slight_smile:

brmbolcek ty sa nestresuj a pekne pokoj aj bolesti mozu byt ja som mala strasne a bola som tehu :wink:

suri vitaj Timurko ako sa ma :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá :wink:
20. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píšem ako talian,,,, z povodní nie z podní :grinning: :grinning:
20. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj luculka, ako sa má Matúško?
20. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, dnes akosi zavcasu ... xixi
20. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vás dočítala,zbežne som sem nakukla,ale nemala som chuť písať............

survi - vitaj domka,hádam mu prejde tá kolika,moj ju zatiaľ nemal,ten spí celý deň :wink: .

inak v pondelok ho vybrali z inkubátora,už spí v postielke,len málo papá,tak ho musia dokrmovať sondou,aj výživou,preto ho nemožu preložiť z JIS,tak som stále doma a čakám,kým sa rozpapá... :wink: a včera mi ho konečne dali aj do ruky popestovať.
Tiež mám v noci nácvik,tri razy som musela odsávať mlieko,lebo som mala úplne mokré pyžamo,no ako taká dojka...včera som malému zaniesla liter mlieka...

brmbolcek - keby si si prečítala túto temu celú,tak by si videla,že také príznaky,pocity mali skoro všetky babenky po ivf...takže je to určite ba dobrej ceste,drobček sa uhniezdil a teraz pekne rastie :wink:
20. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.A už bežíííííím......
20. jan 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul,pomaličkými krôčikmi sa zotavujete,to je fajn. :wink:

Včera tu bol pán z realitky pofotiť náš byt a ked zbadal Sisu,tak vraví:"Jéj,môžem si odfotiť aj vašu malu? Také vlásky som ešte nevidel.Ukážem doma žene.My máme 10 mesačnu :grinning: "
20. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka.Nám spala do 6 mesiaca pekne v noci.No od 6 mesiaca bum!!!!!Tak u vás to bude asi opačne :wink:
20. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka!!!! tak to sa s Vami tešim....Matuško napreduje....skvele :wink: :wink: a o mliečko sapekne staraj a odsavaj, este si ho malinky pekne popapa .-)))

Kiarka......aj ty si slniečko... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: od kedy si nastupila do prace, mam pocit, že len pracuješ :slight_smile:))))))

Ciky.....hihihihihihi.....no Sisi je zjavne fotogenická, len nech si ju fotia...kludne aj na reklamy....ved budu dajake tie provizie :slight_smile:))))))))

Wolfi...dobre ranko .-))
20. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len aby nám ju nepredali aj s bytom :grinning: teraz :sweat_smile:
20. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky :slight_smile:)))))))))))))))))))) hahahahha.... to by si inak musela cenu navyšiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:
20. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok