• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
tija - ahoooooj :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktory si den po ET??? aj spinis??? mne je tiez nejak divne stale chodim na vecko,,,ci nic,,,a nic,,tak uz mi asi zasibava, kedy mas ist na sono a krv,,,ja v pondelok,,,a ty???
a ja testovat nejdem, necham sa prekvapit
17. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika - no ja Ti veru teraz ani neviem poradit, ci testnut, ci nie :wink: ale Ty urcite najlepsie poznas svoj organizmus a vies, co je pre Teba spravne, tak Ti drzim palce, aby si aj Ty pekne nasledovala teraz luculu a komarika :slight_smile:

zbinka - ahooooooj :slight_smile:
17. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tija
17. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija ty si testovala este doma, ci nie, prepac ani neviem
17. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika9,,,jej ty si s PP, super, konecne nekto,,,aj ja,,,ze sme sa este nestretli,,,
17. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka - no ja som teraz po druhom ivf-ku, a dnes 8 den po ET uz pekne o dusu kramujem................takze uz som sa s tym aj zmierila, ze to nevyjde..................ale samorejme aj ja tam niekde v kutiku duse stale verim, ze mi oznamia, ze som tehotna........ale to len tak na okraj :wink: a testla som a bolo negativne, takze tolko :slight_smile: ....tak ja Ti na pondelok drzim palceky, aby si sa dockala pozitivnej spravicky a pridala sa aj Ty do heliosackeho klanu :grinning:

domika - ja verim v zazraky...................a ked sa nezadaria teraz, tak isto niekedy nabuduce ano :grinning: :grinning: :grinning:

janicca - ahoj :wink: aj ja som dufala.................ale clovek mieni, zivot meni :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu mate nieco na pobavenie, nech sa to tu trocha rozveseli :grinning: :grinning: :grinning:

V lietadle po štarte ohlásil veliteľ lietadla základné údaje letu
cestujúcim.
Zabudol vypnúť rozhlas a cestujúci počuli: Tak a teraz si vypijeme
kávu, pošukáme letušku a môžeme kľudne letieť.
Letuška, ktorá bola vzadu utekala do kabíny, aby vypla rozhlas.
Uteká po uličke a Záhorák jej vraví:

Co tak lecíš devečko, šak povídali, že najprv vypijú kávu.
17. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija,,,,prestan este ver, citala som v pondelok na nete, ze jedna baba odkramovala, a neverila, ze naco sono a krv ved uz ma aj po,,,a aona tehotna bola a naopak ta co nic nemala ani vytok,,,tak ta nic s toho,,,tak ver,,,,a nevzdavaj to,,,aj ked ja som asi taka ista, no manzel ma stale napravi,,,,,VER,,,v svoje sny,,,a nikdy nevzdavaj,,,potvrdene nemas a testovat moc v osmom dni je velmi skoro, vravela mi gynekoloska
17. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija - tak to bolo dobré :grinning: to je super že si taká vyrovnaná :wink: ... každý máme také svoje temné aj veselé chvílky..... ale zivot není peříčko tak sa treba s ním popasovať :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka - ved aj ten moj mi stale vravi, ze on sa bude so mnou o tom bavit az ked uvidi krvny test, a ze zbytocne som dneska bulila, ked mam este par dni do krvneho testu.............tak ja uz to radsej ani neriesim, radsej :grinning: a diky za povzbudenie :wink:
17. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky tak ja sa s vami lúčim :wink:
dobrú noc vám prajem :dizzy_face:
17. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca - papa a dobru noc aj Tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............a sladke snicky :wink:
17. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiaj - babenky aj tvoj manžel má pravdu ...ale keď máš potrebu sa vyplakať tak to kľudne urob a uľaví sa ti....veď nakoniec ty sama najlepšie vieš.....ešte sa nevdzávaj.... :wink:
17. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak možeme aj popradčanky robiť konečne stretko :grinning:
17. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca - neboj.................ja to beriem stale sportovo.............dnes som sa len nechala uniest tou bathoryckou, ale len na hodinku ma to zmohlo, takze je to zatial o.k. :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardom za preklep nie tiaj ale tija ...tak ešte raz dobru a krasne sníčky :wink:
domika - a kedy ides od heliku na test ??? :grinning:
ale ved mi kazali až ked doberiem dufík tak ked nedostanem do 10 dní ale ja ked najdem // tak nebudem čakať do 10-teho dna ale zavolam a pojdem
17. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufík som dobrala včera
17. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika - no budem na Teba silno mysliet, aby si konecne aj Ty teraz tehulkovala :wink:
17. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - luculka a komarik - blahoželám zo srdiečka jeej dalšie heliosačky tehulky - snad sa aj ja niekedy k vam pridam - lucul ty si otehu prirodzene? :sweat_smile:
17. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry - no cau, co je s Tebou ??? ako pokracujes ??? :wink:
17. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ani nevieš aka by som bola rada (chvílku si myslím že som potom zase že isto nie ) dnes som mala trošku v robote škrípanice takže už si myslím že je najvišší čas to pracovisko opustiť (ale samozrejme že nie koli tomu by som bola rada )
17. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijuš ahojky
chodim sem malo - mam plne zuby všetkeho - hlavne depresií :grinning: tak som si povedala že si idem uživať leto bez clostilu, pregnylu, heliku, utz a taaaaaaaaak
a v spt pojdeme na kontrolny spg a potom sa uvidi čo bude
tijus nemam slov tak som tomu verila :frowning2: :confounded:

inak pekny vecer vsetkym :wink:
ahoj jerry
17. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara :wink:
17. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj domi
17. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul a komarik tiez velkaaa gratulacia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: .

jerry ano lucul prirodze sa im podarilo :slight_smile:

baby pozerala som modre z neba zase som sa vyplakala :frowning2:
17. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok