Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
17. jún 2009

jerry - spravna volba.............obcas treba aj poriadne vypnut..........a nabit nove baterky..........tak si toto leto pekne oddychni, aby si bola pripravena na september na tehulkovanie 😀 😀 😀

kiarka - ahoj...............neboj, ja som v pohode, ved uz raz som si to zazila, takze nic nove 😀 a zajtra na Teba myslim, ked pojdes za Hudecom 🙂 daj potom vediet, ako si dopadla 🙂

domika - tak dufam, ze si das dlhu pauzu od prace onedlho 😉

bambulky,..........idem ja kukat telkac, tak sa zatial pekne majte a krasny vecer zelam vsetkym 😀 😀 😀

kiara15
17. jún 2009

tijuska neboj dam ti vediet ale este sa moze stat zazrak co povies? 😉

domi ako co ako sa mas? 😉

jerryjanka
17. jún 2009

tijuš - no na tehulkovanie v septembri to fakt nevidim 😀
ale tak snad raz...

tija28
17. jún 2009

kiarka - ved ja aj dufam v zazrak..............ved mi vsetko islo teraz tak hladko, ziadne problemy, tak snad sa na mna usmeje teraz ten "tajomny" zazrak 😀 😀 😀

jerry - raz urcite 😉

jerryjanka
17. jún 2009

tijuš držím palceeeeeeeee 😵

tija28
17. jún 2009

jerry - diky..............budem to velmi potrebovat...........lebo zazraky sa len-tak nedeju 😀 😀 😀

jerryjanka
17. jún 2009

tijuš - veru len tak nie - ale ked držime tolké palce - tak už to musí vyjsť 😵

kiara15
17. jún 2009

babule tiez si myslim ze raz to praskne 🙂 🙂 🙂

katy7
17. jún 2009

lienka mrazaciky nemam ziadne a nemala som ani pri prvom IVF, tak si teraz uzijem leto, idem poriadne relaxovat (aktivne), trocha sa dat do poriadku a idem do toho este raz. Snad sa to uz trosku zlepsi a budu aj mrazaciky, lebo to cakanie s pocitom, ze uz nemas viac moznosti je dost tazke 😖 My deticky zatial nemame ziadne, uz nas tlaci aj vek aj bio hodiny 🙂 takze urcite to este skusim. No a najlepsie by bolo, keby sa to vyriesilo samo no nie? A ty planujes kedy IVF? Ja to vidim na september - zatial.

lienka.
17. jún 2009

Katy7 aj ja planujem posledny pokus v septembri,a potom sa uz budem musiet stym zmierit ☹ niekedy mozeme pokecat aj osobne co povies?

wolfskinka
17. jún 2009

lienka to ma mrzi .... ☹ ☹ ☹ ☹ drz sa

domika ja som na tom takisto .. brucho bolelo poobede teraz nic, slabulinke spinenie uvidime ci sa rozbehne mrcha ... ak to bude mrcha tak to po x mesiacoch prisla nacas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jerry ahoj

tija ahojki smejko

katy no najlepsie by bolo keby sa to vyriesilo same a prajem ti to ... mne to uz vyslo 2x normalne a neudrzalo sa a po umelom nevyslo nic ... mam to akesi obratene 😀

no uz mam vsetko upratane tetuska moze prist 😀 😀 😀 😀

lienka.
17. jún 2009

wolfskinka aj ja tebe drzim velmi palce , kazda si to zasluzi,neviem kde je ta spravodlivost 😕

wolfskinka
17. jún 2009

lienka dik ... idem spat nech zajtra nemam monokle pod ocami ...

dobru vsetkym tehulkam, 😵 babetkam v bruskach a aj nam netehulkam ...

tinkaza
18. jún 2009

ahojte žienky..

PRVÁ............. 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
18. jún 2009

tinkaza ahoj ......... druhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

uz som odpichnuta na tu borelu ... buduci tyzden vo stvrtok budem vediet vysledky
a zacinam byt nervozna ...

finelka
18. jún 2009

ahojte 🙂 tretia??? 😀 😀 😀

wolfi cakas uz socialku? drzim vsetky palce 😉

tinkaza
18. jún 2009

ale len pekne prestan byt nervozna, vsetko dobre dopadne... 😉 😉 😉 😉

ja som volala do Heliosu, mame 5 jednotkovych a 4 dvojkove....tolko ich ostalo z tych 14, co sa dobre oplodnili...
ale vraj dnes, treti den, je to najkritickejsie, tak sa uvidi, ci niektore preziju .... dnes sa tam vraj prenasaju geneticke informacie, tak sa musia držať, babuliatka... 😔 😔

orsulka
18. jún 2009

😉 😉 😉 😉

orsulka
18. jún 2009

aj ked stvrtá...ale čaute...
TINKAZA!!!!! som rada, že dobre spravicky zo včerajska pokracuju....tak nakoniec 5/1 a 4/2 🙂)))) no jooooooooooooooooo...super...peknu energiu a doveru si im poslala!!!...ja viem, že treti den je najkritickejsii, ale pokracuj v začatom...a bude aj na mrazenie.... 🙂

orsulka
18. jún 2009

tak prvý správička z heliku dnes....tinkaza...super!!!!!
este si pockame na mzuzku.......čo jej dnes povieda, ako nám "zarodila" 🙂 🙂
a potom este komarik.....tfuj tfuj....komaárik......bude to OK...verim VAM 🙂 🙂

a kto nam dnes poda este infosky??????

a inak KATY a Lienka.......škoda, za tie negativne spravy.... 😔 ale chytime aj s tijkou šťastie za pačesy....a bude!!!!! 😀

tinkaza
18. jún 2009

orsulkaaa - taká som už bola trošku pesimistka, priznávam, ale dnes celkom dobre.....keby aj len tých 5 zostalo nakoniec....dve dam vlozit a ostatné zamraziť....júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj, teším sa, potešili ma, verím, že dnešok to zvládnu, aj keď je kritický, ale aspoň pár to musí zvládnuť.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
18. jún 2009

tinka..........ano....ano....ano....ano....ano....ano......ano...ano...ano...ano....ano...ano...ano...ano 😀

tinkaza
18. jún 2009

celkom ale nerozumiem, že prečo má byť tento deň najkritickejší, keď normálne už na tretí deň vkladajú...nie?
ale nevadí, nemusím všetko vedieť, verím im, sú dobrí, musia vedieť čo robiť...už len aby do soboty-nedele babuliatka vydržali a potom hneď šup s nimi do bruška..... 😉

orsulka
18. jún 2009

wolfi.....caves....tak dnes ides z prace na 12,00 hod domov????? alebo más dovolenku????????

tinkaza
18. jún 2009

orsulka - no veru, bodaj by to prežili ešte dnes...aj mi hovorila, že tie jednotkové majú nejakých 8 a 7 buniek, že to je dnešný deň dobré....dvojkové majú všetky zatiaľ len 6 buniek....neviem, koľko by malo byť optimálne, budem dnes asi musieť z netu naštudovať...ale v podstate je to jedno.....tak som sa bála, že keď mi hneď povedali, že sú slabunké, ale čo ja viem, s toľkými som asi na dnešný deň nepočítala...

žienky, uvidíte, tie moje drobiatka to zvládnu....verím, verím.....nič v živote som nemala zadarmo a jednoducho, všetko som si tvrdo vydrela, tak verím, že ma babuliatka nesklamú.... 😀 😀 😀

mám volať v sobotu, tak uvidíme, možno v nedeľu ráno bude transfer... 😎

orsulka
18. jún 2009

tinka...tak neviem či by som niečo sledovala a hladala na nete.....a načo...niekedy zbytočne vela informacii skor uberie ako prida....tak neviem, ako chceš.... 😉 myslim, že tie dnesne vysledku su velmi dobre, a z vlastnej skusenosti viem, že dokázu zabrat aj trojkove a netreba hádzať flintu do žita......takže ako som pisala, len pokracuj v začatom - pozitivnom mysleni - a v sobotu uvidiš.....že ake vysledky????? no super a v nedelu ET!!!! a sup ho rovno dve..🙂)))))
aspon pomožes mii...s dvojičkami 😀 😀

wolfskinka
18. jún 2009

finelka az o 12.00 okolo 11.45 pojdem z roboty ... bojim bojim, baby hovorili ze to trva asi 15 min, tak snad to dobre dopadne

tinkaza ... gratulujem .. to je super spravicka si ma potesila ... cmuk cmuk .... drzim palceky a urcite daj vlozit dve prosim ta, nech sa ti nestane co mne ... mala som 1 jednotkove a 3 dvojkove a dala som vlozit iba tu 1, a z tych 3 dvojek sa mi rozmrazilo iba 1 ... je to risk

orsul nemam pojdem o 11.45 -12.15 mam obed tak si ho trosicku natiahnem dufam, ze dlho nebude vysedavat a pride presne ...

tinkaza
18. jún 2009

orsulka - no chcela som pohladat, kolko buniek majú mať na dnešný deň...ale vieš čo, moja, máš pravdu...kašlem na to, oni ich už oznámkovali, tak musia vedieť, či je tých buniek dosť....
fakt môžu zabrať aj dvojkové??? to by som si nemyslela, ale vidíš, príroda je silná....
poslúchnem ťa, budem myslieť pozitívne, dnes som šťastná, tak som pozitívna...
potom v nedeľu dám vedieť, ale budem už doma ležkať ..... tak len na chvíľku kuknem...

a vieš čo, keď sa to podarí, a budem mať za sebou tie najkritickejšie dni, tak vezmem do auta wolfskinku, dundíka a kamku..a spravíme ultra mega stretko u vás v PD.

ak ma teda kočky budú chcieť....

orsulka
18. jún 2009

tinkaza...........citiť z pismeniek, že si ale že uuuplne v pohodičke dnes!!! a to ma velmi tesi......megastretko prijimam...a tesim sa.... 😀 😀

wolfi..............nestresuj a neboj sa tej kontroly...tym len na sebe das znať, že mas pred niečim strach alebo podobne.....ste super par, absolutne pripravení dať babetku vsetko čo potrebuje a hotovo!!! a to tie tetušky zo sociálky musia z vas aj citit.....takže si ver a vsetko dopadne dobre....pekne sa na nu usmej a este jej povedz, že kludne mohli prist aj skor, aby ste skor to babo mali!!! 😀 😀

wolfskinka
18. jún 2009

tinkaza jasne ze budeme chciet ... a ozaj dostala som kramy ... no co uz je to v krajkovych rukach ... nech ta borela dopadne akokolvek ja zacinam IVF 3.7. s proverou, som volala aj janke valachovej ale nebola tam tak skusim poobede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre