• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Jani-tak pregnylujete vo velkom.... :dizzy_face:
21. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ne a čo som horšia ako ostatné ???.... :grinning: :grinning: no neviem či to má význam ale za pokus to stojí.... :wink:
tak Sisa taká fanynka si predstav asi bude z nej nejaká športovkyňa šak človek nikdy nevie.... :sweat_smile: napr kraso... :dizzy_face:
21. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z nej horolezec.Štvera sa po postielke,postely,šuflikoch,mojich teplákových nohách a už ked ju mám na rukách,tak štvera po ceckoch na hlavu a neviem ešte kam by šla,keby som bola Saxana dlhoruká... :unamused:
21. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak vy máte doma naozaj veselo to musí byť podarené jak po tebe lozí... :dizzy_face:
21. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani- :grinning: Veru veru....A ešte ked ti trhá dvoma prstíkmi znamienka :grinning: :grinning: :grinning:
Ved uvidíš sama za pár mesiacov :wink: Dohodnute????
21. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan dohodnuté !!!! :wink: ináč s tými znamienkami to majú deti počarované a moj malý synovec ako náhle som ho brala na ruky automaticky mi znamienka natahoval čo mám na krku a ja mu vždy že to je hovienko .... :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už idem ta het od toho compu lebo tu len hujoviny na nete vyhľadáv ,čítam a potom mám z toho hlavu ako melón a ešte ktomu má aj chrbtica boli jak sviňa ako náhle si sadnem asi by to chcelo aj masáž ..... :wink:
21. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hovienko? :grinning:Ked dopije cicu,tak mi chytí bradavku a vytočí ako štupel na flaši.Akoby mi chcela zavrieť kohutik :grinning:
Piatok,ked prišiel muž z roboty,mal na ponožky drobnu dierku (taku na jej prstík)
Nikto by o tej dierke ani nevedel,ale Sisa hned svojím orlím zrakom mu tam rýpala furt prstíkom do toho a nahánala ho :grinning: To bolo jej odjakživa také dieročky.Viem uplne presne,kde mám aký šrobik v domácnosti,čo som o nich 10 rokov ani netušila!!!Sisa ich vyšmíruje a ďobe do nich prstíkmi.
21. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani-tak pááááááááá :frowning2:
21. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee,

ciky podla toho co hovoris ma skvele pozorovacie schopnosti a pravdepodobne z nej teda bude riesitel aktov X :sweat_smile:
21. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zuzi!
Nooo riešitel :grinning: Na také veci nemá trpezlivosť :grinning: Ona kontroluje,šprtá,skoro pri tom ani nedýcha a zrazu to kontrolovane miesto vybije ručičkou :grinning:
A vy ako velká rodinka? Pekne hajkáte,posluchate? :slight_smile:
21. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ježiš kolko je hodín!
Musim si isť umyť farbu z prašinky.Pápá :wink:
21. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky Siska je fakt beťar :wink:
21. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Domi :slight_smile:
21. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
21. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ja som pozerala v noci, nastavili sme budika ... :grinning:
21. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcatka, som strasne nachladnuta, starsne kycham a smrkam :wink: :wink: :wink: , neublizuje to mojmu brmbolcovi ? to kychanie a smrkanie :unamused: :unamused: :unamused:
21. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi-ty v noci spi,lebo ked si gulko nastaví budika,zostane mu to aj dlho po pôrode-vymenene dni :grinning: A to by bola iná sranda :grinning: Vdaka olympiade.
Brmbolcek-no jasne,že nahladnutie nieje práve ideálne pre maličke a tak sa snaž šup šup vyzdravieť. :wink:

Dobru noc.Od zajtra som zase slamená vdova s jedným záväzkom. :rolling_eyes: :slight_smile:
21. feb 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky no ved vdaka olypmiaped .. ja mam v zivej pamati ako si hovorila, ze silvinka musi s narodenim vydrzat lebo ze su majstrovstva sveta ..... ...... :grinning:
21. feb 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre pracovne ranečko helinky..:slight_smile:)))

mzuzanka....krasna prifolova fotecka....sledujme, že ich más plné ruky :grinning: :grinning: :grinning:

Cikytka.......aj ked slamenná vdova....aspon ťa nebude mať kto zlostiť... :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Brmbolček.....prajem rýchle uzdravenie !!!!!
22. feb 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ... kamka drz sa dnes ....
22. feb 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievčence.
Veru Kamka,dnes ti držíme palčeky.
Orsulik-mysliš? Už sa to celkom lahko podarí aj Sise :grinning: Začala mať svoju hlavu a občas ma aj zbije :frowning2:
Wolfi-fakt! Celkom som na to zabudla.To bol hokej a hrali sme tak,že sme išli predčasne "domov",takže som o nič neprišla.Viem,že den,ked som rodila mal byť večer hokej a bála som sa,že ma tam dr.nechaju a pojdu na hokej :angry: (Aj ked-možno by sa mi bez nich rodilo lepšie :angry: )
22. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, ako po víkende? Kamka - držím palce :wink: . Wolfi, ty čo dnes tak zavčasu? Či bol ráno hokej?
Tak nakoniec sme v piatok v Heliose neboli, neprišli ešte výsledky z genetiky, tak som nás preobjednala na 4.3. Takže tak. Ahoj ciky... ako Silvinka?
22. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti ale malemu sa akosi nechcelo spat tak ma zobudil ... ale mam zase kopec roboty tak aspon vsetko pekne postiham ... idem na nakup, uvarit, a upratovat a prat a zehlit ...

marti ako ti dopadli tie vysledky ??????
22. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi, veď som písala, že sme neboli ani v tom Heliose kvôli tomu, že ešte nemám tú genetiku. Tak dúfam, že do 4.3. príde :wink: .
22. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :slight_smile:
22. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka ahoj, čo máš nové, dlho si sa tu neukázala
22. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam pekny zaciatok tyzdna. :sweat_smile: ja len tak na skok, dnes uz sluzime s chlapcami sami, ocinovi skoncila otcovska, takze spi po prvej sichte :rolling_eyes: no uvidime, ako sa zladime. tu stale tak leje, to je nenormalne. taky smutny den.
22. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mzuzka malý sú stašné zlatý, ja som práve v štádiu druhého IVF, tak asi takto o týžden pôjden na OPU, tak dúfam že to už teraz víde.
22. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti sorry som to asi nejako prehliadla
kamka uz ma vajka urcite vonku
22. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok