Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
22. feb 2010

ahojte dievčence prajem krááááááááásny slniečkovýýýýýýý dníííííííííík ....... 😉))) no lepšie by bolo kdesi na terase sedieť ako v práci..... 😉

zdravím pracantky no konečne všetky po kope a nik sa neulieva všaaaaaaaak ORSULKA ...... 😀 😀

Sisi no no no !!! žiadne capanie maminky nebude !!!..... 🙂

martula po víkende fajn a ty ako ?ako si víkendovala ?

KAMKA slniečko myslím, držím, posielam, tfuj tfuj tfuj ...... 😉

janicca
22. feb 2010

mzuzka slniečka kuuuuuuuuus posielam a hlavne pre svištíkov........... 😉 😉 😉 neboj svištíkovia budú poslúchať oni vedia že maminka si už svoje odtrpela ......... 😉

brmbolcek
22. feb 2010

pekne dopoludnie dievcatka 🙂 🙂 🙂

ciky..- ze slamena vdova vsak ste dve baby doma a ked prideme mi na navstevu uz nie na brigadu tak same veru nebudete 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

Martulik- a kedy by uz sa mohli vysledky ukazat ? dobre by bolo aj tento tyzden, pravda 😉 😉 😉

Orsulka - dakujem 🙂 🙂 🙂

Zuzanka- vidim, ze mas stale plne rucky krasnych drobcekou 🙂 🙂 🙂

Kamka- dnes ma OPU, drzime palceky 🙂 🙂 🙂 nech vsetko dobre dopadne 😉 😉 😉

tak a mi sme dnes rano boli v heliku ludi tam bolo ako na mraky, DR.gatova sluzila sama Krajkovic mal dovolenku tak mala co robit aby stihla aj zakroky aj UTZ..... a s nami sa dnes krasne rozlucili a pogratulovali, spustili srdiecko na celu ordinaciu , krasne bilo, no slzy som nemohla udrzat v tych mojich ockach a manzel este pocas soferovania utieral slzicku 😉 😉 😉 bol zlatucky 🙂 🙂 🙂

DR. mi kazala sa naparovat , nic neuzivat a nosne kvapky iba s morskych rias tak uz ich mam aj v sebe strieknute tak uvidim, dnes sme 8tt plus 0tt

zelame pekny zaciatok pracovneho tyzdna 🙂 🙂 🙂

cikyta
22. feb 2010

U nás je krásne dnes.
Pracantky hor sa na terasy,tehulky hor sa do parkov,maminky šup ho ku práčke 😀

janicca
22. feb 2010

brmbolček ahoj ta teraz pekne šup šup variť čajiky a relaxovať a pokiaľ nie je horučka tak môžeš aj vonku si myslím prajem skoré uzdravenie ....... 😉

Ciky už bežííííííííím na terasu ....... 😀 😀

cikyta
22. feb 2010

Jani ok,ale s daždnikom,lebo už to nevyzerá moc "ružovo" tam hore 😠 Sa to tu zatiahlo ☹
No čo aspon bude lepšie Kamke v postielke a Brmbolcekovi tiež - aj ked každej z ineho dovodu. 😅

brmbolcek
22. feb 2010

Janka- svata to pravda s teba ide, som rada ze nemam horucky, len ten nostek a ta nadcha ale ved to sa da do poriadku, 😉 😉 😉 a ty ako moja ako dnes bude pregnyl ci vcera bol ?

brmbolcek
22. feb 2010

Ciky- teda ja zasnem, ta Sisi je ina herecka , boze dnes som ju mm ukazovala na nastenke a hovorim mu to je ten drobec co ma rad tie polohy v postielke, hned mu trklo o koho sa jedna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
22. feb 2010

ciky tu je zatial slnečno no uvidíme ako bude do večera lebo sa mi zdá že každý deň hlásia úplne niečo iné ako je skutočnosť

brmolček pregnyl bol včera tak od dnes že vraj ťu ťu muťu....... 😀 keď si na to spomeniem tak mi z toho vlasy dupkom stoja ...... 😖

brmbolcek
22. feb 2010

fiha- janka tak to musite mat inac nariziveeeeeee, ked ti z toho vlasky dupkom stoja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moja zlata tes sa na to 😉 😉 😉

janicca
22. feb 2010

brmbolček mne už z toho plánovania ( vtedy toto a teraz toto a taku injekciu a taku tabletku skusíme )vlasy stoja v šak viete o čom píšem , ani nie tak z toho samotného sexu ......... 😠 🙄

brmbolcek
22. feb 2010

Janka- presla som si tym viem co myslis, vsetko je naplanovane taka tabletka o takom case inekcia atd. nic nejde tak ze kedy ti chces, i v heliku to tak planuju , vravia tomu planovany styk a o dva tyzdne sa uvidi, ci sa zadarilo, joj ja ti to tak zelam aby anooooooooooooooooooooooooooooooo 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
22. feb 2010

kamka sa vobec neozyva, som jej skusala aj volat, ved uz musi byt doma

brmbolcek
22. feb 2010

Wolfi- Kamka este spiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

wolfi- a uz mate zaklady , vyliate ?

cikyta
22. feb 2010

Brmbolcek-no len na tej nástenke v Heliku je ešte taká pribita o postel.To sa ešte tak nehýbala a nevyvádzala tie "polohy". 😅
Janka-tak ododnes erotišn prádlo a šup ho,nech aspon 3 dni nevystrčíte s drahým nos z bytu! 😀
Wolfi-hm...Kamka mala zrejme paradnu urodičku a tak má z čoho oddychovať chudiatko! 😉

orsulka
22. feb 2010

tak ja dam tichy bonz....kamka je OK, okolo 8,30 už mala po.....otatne Vam urcite napise sama.....takže tak, len aby ste vedeli 😉 🙂 🙂

brmbolcek
22. feb 2010

Ciky... to je jedno teraz ked sa na nu v heliku clovek pozera tak ju vidi uz inym ockom, takeho maleho huncuta a hlavne ked ti pride z vychadzky za 14 minut 😀 😀 😀

cikyta
22. feb 2010

Orsul.Díky.Ty vieš všetko ty beťárka! 🙂

orsulka
22. feb 2010

😉 😉 😉

wolfskinka
22. feb 2010

brmbolcek ale cosi, ved je sneh ... az ked zlezie sneh , teraz ideme omalovat byt a nachystat detsku izbu a domom sa budeme zapodievat az v maji, ked bude stavebko, zatial ho len vybavujeme ... my chceme tento rok postavit hrubu stavbu a strechu bez okien a az od buducej jari sa dokonci zbytok

brmbolcek a vy kde idete stavat ? nebudeme susedy ?

janicca
22. feb 2010

Orsul Kamka vy ste také tiché bonzáčky diky za info....... 🙂

Ciky a prádelko ??? to sadlo prekryje tak by ho nebolo ani vidno tak že je to zbytočné........... 😀 😀 😀 no nejako to musím zvládnuť zavrem očí a jedééééééééém hijo hijo pejo ........ 😀 😀 😀

cikyta
22. feb 2010

Jani,ved teraz maju už aj XXXL.(Sama také kupujem mužovi)Len nie nočne košielky samozrejme 😅
A ešte máš za ulohu urobiť všetky polohy kamasutry-inak ani von nepôjdeš! Ved bol by v tom čert,ak už toto na // nepomôže!!! 😉

janicca
22. feb 2010

ciky rozkaz !!! .......ale šak hádam niečo doma nájdem oblečiem a keď príde drahý z práce tak mu otvorím dvere a on sa naľaka a újde alebo poprípade zavolá pánov v bielich plašťoch ....... 😀 😀 😀

cikyta
22. feb 2010

Orsulka-Ferino sa má už lepšie? Ako pokračuje ozdravovanie?

wolfskinka
22. feb 2010

ciky silvinka je ina herecka v tych satickach .... po kom to dite je ???

janicca
22. feb 2010

tak až teraz som kukla Sisu no coment....... 😀 😀 😀 a to normálne si jej povedala že jak sa ma postaviť že ako modelka ??? ...... 😀 😀

cikyta
22. feb 2010

Jani 😀 Neboj nič.Nabližšie koho uvidiš v blielych plášťoch bude Krajko a Gatova. 🙂

No veru-dráha modelky nás zrejme neminie 😀

wolfskinka
22. feb 2010

ciky no ja to tiez vidim tak .... ale aj tak je dobra ze chodi, ved rok bude mat az koncom maja

cikyta
22. feb 2010

Wolfi-je po mužovi ☹ 😠 ale ja raz na nej nájdem aj čosy zomna! 😀 A potom sa má drahý po chlebe a domachruje!!!

wolfskinka
22. feb 2010

no to hej ... ale je to riadne cislo ... herecka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre