Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
23. feb 2010

daši čaf...ako vieš, že doky už robil??? si mu volala??? lebo povodne do štvrtka mal byť doma...ale to je jedno, aspoň sa doktorke trošku uvoľní
ja som dnes ok, včera večer mi bohovo tŕpol palec na ruke, však vieš, ako som to mala napichnuté, tak som trochu trpela, ale dnes už polovica misie splnená, teda dve okná umyté, zajtra ma čakajú zvyšné dve a periny
a super, teším sa z tvojich 8 bojovníkov a držím palce, nech to vyjde..však musí 😎 😎 potom priebežne informuj, kedy budeš mať vklad a tak, dúfam, že sa ešte uvidíme 😉

dasah
23. feb 2010

moja sestra bola dnes na odbere a vravela ze ju osetroval on..........no a uvidime sa snat na vklade no nie?vo stvrtok zasa volam ...ty takto makas?a mne manzel nadava aby som ani nechodila no hruza uz ma to nebavi,ale vcera ked som prisla mi bolo hrozne to asi ked som chodila ale teraz je super ..boli sme sice na nakupoch,ale nesmela som ani vozik tlacit..no nevadi aspon ze tak ked netusi co som musela pretrpiet,ale stoji to zato len aby to vyslo 😉 😉 😉

kamka17
23. feb 2010

no ja sa práve vytešujem z tejto pauzy, že v sebe nemám nič, čo by ma tlačilo a nemusím na seba dávať až taký veľký pozor, preto sa snažím teraz za tých pár dní poriadiť čo sa dá, lebo od soboty zas budem len vegetovať
😅
ale keď ti drahý nedovolí nič robiť, tak nerob a tvár sa ako veľký marod 😎 😉
jo, vlastne tvoja sestra dnes bola tiež na odber, tak to budete mať super, naraz toľko detí v rodine 😉 😉

dasah
23. feb 2010

no to by bola svanda uz sa nevieme dockat ak sa to podari nam dvom ako to vsetko vsetkym povieme neviem si totisto predstavit tatovu reakciu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasah
23. feb 2010

no ale zabudla som drzim aj tebe palceky nech mas tiez dost bojovnikov 😅 😅 😉 😉 😉

lucula73
23. feb 2010

ahojte,
no som vás dočítala a pekne som sa pobavila 🙂 ,janula,.som zvedavá na ten kelímok,kto mu ho podrží... 😀

kamka - super úrodička,uvidíš,že ešte bude aj do zásoby.........tfuj,tfuj,nech pekne rastú 😉

práve sme s mm spomínali,že pred rokom si si aj ja pichala,naše prvé neuspešné ivf...strašne to letí... 😠

ciky - vy musíte mať aj zľavy v tej cukrárni,však ste tam furt.... 🙂

cikyta
23. feb 2010

Lucul-my sme stáli štamgastry 😀 Aj kočík tam máme odparkovaný,kedže ho do nášho "mini pidi"výťahu nenarvem 😠 Takže tam ideme na pešaka(podaktorí na ručáka 😠 ),povozíme,odparkujeme a zase ideme domov na pešaka-na ručaka.(Ešte že je to pod našim oknom 😝 )

kamka17
24. feb 2010

dobré ránko prajem všetkým... pracantky...kdeže sa flákate??

ciky...to máš super s tou cukrárňou, aspoň sa Silvinka nedá na zlé chodníčky a keď sa stratí, tak budeš vedieť kde ju hľadať 😎

orsulka
24. feb 2010

dobre ranko prajem..........a už som sa 3x potešila, ked naši dali gooooooooooooooool !!!!! 🙂 😉 😵 😵

janicca
24. feb 2010

dobré ránko vám prajem .... 🙂
Orsulka iný výsledok ako výhru ani nečakáme ... 😉

Kamka a ty čo nemôžeš spávať babula jedna ????........... 😉

Martulik halloooooooo kde že si ???

marta222
24. feb 2010

Dobré ránko, orsulík - ešte stále sa tešíš z hokeja? Už je 3:3 .... 😒 😒 😒 , nevidím to veľmi ružovo.
Ahoj jani - dohodnuté - ozaj a kedy dáme ďalšie stretko? Samozrejme všetky - aj z PD? Dnes chcem mať ten ovocný deň - tak mi držte palce, nech to vydržím 😉 .

orsulka
24. feb 2010

janica....nooooo...tak už je vyrovnane!!!!!!!! do prčic......!!!!!! ☹ ☹

kamka...aj tebe dobre ranko......

janicca
24. feb 2010

aaaaaaa kua ja som tu výhru asi zariekla ....... 😠 😠

martulik tak držím palce ....no najbližšie stretko ja vidím keď si budeme pripíjať na Kamkine tehu..... 😉 ale môžeme aj skôr ja som za ...... 😉

marta222
24. feb 2010

A už je 4:3 - vyhrávame, dúfam, že to vydrží aspoň takto 😀 .

marta222
24. feb 2010

No, stretko môže byť kľudne aj skôr - teraz som s platením na rade ja 😉 ?

janicca
24. feb 2010

goooooooooooooool ................... 😀

orsulka
24. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

POSL 90 SEKUND!!!!!

janicca
24. feb 2010

tak to bolo o držku fuuuuuuu............ 😀 😀 😀

janicca
24. feb 2010

martula eee teraz som na rade ja ...... 😝 😕 😀

marta222
24. feb 2010

Aha - vlastne minule sme boli len 2 kusy, tak to sa neráta, ostatné by boli ochudobnené 😀 😀 😀 ... Orsulik, dúfam, že aj ty sa najbližšie zúčastníš - už sú cesty OK, hádam už počasie nebude blázniť 😉

wolfskinka
24. feb 2010

ahojte, no ten hokej bol o nervy, hlavne tych poslednych 5 minut ... gulko sa mrvil akokeby hral aj on
😵 a nakoniec ten gol posledny nejako upatlali

marta222
24. feb 2010

Ahoj wolfi, no veď, celý ten hokej bol akýsi upatlaný, povedala by som, že sme mali obrovské šťastie 😉 .

wolfskinka
24. feb 2010

marti no presne ... aj tie goly boli take ze ani nevdeli ako tam spadli, zajtra budu musiet inac hrat ale u nasich plati jedno ze ked je slaby super tak sa trapia a s rusmi ako hrali super maju sancu na medailu tak dufam, ze zabojuju

orsulka
24. feb 2010

janicca.....tak uvidime ako s tym stretkom.......🙂)))))
ale v sobotu sa bude............................
stieeeeerkovaaaaaaaaať!!!!!!! .-))))))))))) hurá..!!!!zas všade bordel, prach a varenie pre stierkovačov!!!! .-)))))))))) a to moj drahy povedal, že ide na futbalový turnaj...samozrejme ako nehrajuci vveduci družstva!!! 😀 😀 😀

marta222
24. feb 2010

No, to aj ja dúfam, že zabojujú aspoň hokejisti, keď tie naše hokejistky nám urobili ostudu 😒 .

janicca
24. feb 2010

babule no snáď sa nám podarí niečo zorganizovať ....... 😉

Orsulka tak to neprideme v sobotu lebo u vás sa bude robiť a vieš aká sme tu partia kde je robota tam nezavadziame ........... 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
24. feb 2010

orsulik aj vy idete malovat ... no parada ...

janni ale ku nam tiez by sa zislo troska poupratovat .. xixi, keby si sa nahodou nudila

orsulka
24. feb 2010

janicca.................kuuuurnik.....a na vas som sa spoliehala, ked už asi budem sama... ☹ 😀 😀 😀 😀

wolfi...servus milačik...... 🙂 🙂 🙂 malovat este nie...najskor sa to musi vstierkovat...potom uschnut a potom sa TO omaluje.... 😀 😀 😀

janicca
24. feb 2010

jooooooooj Wolfi šak ja nemám kedy sebe upratať tích 220 m2 ........ 😀 😀 😀 takže hokej ste prežili v pohode to som rada aj som na teba myslela že či to moc neprežívaš ....... 😀 😀 😀

janicca
24. feb 2010

nooooooo vieš čo Orsul ???....tak ja sa zapriep a prídem ti pomôcť a zavolám aj brigádu......... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre