Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
24. feb 2010

nie zapriep ale zapriem......... 😉

marta222
24. feb 2010

No, orsulik, ja by som sa tiež zaprela a prišla, ale v sobotu nemôžem 😉 . Tak keby si vymyslela iný deň alebo víkend?

lucula73
24. feb 2010

ahojte,
idem vás pozdraviť,máte tu super náladičku,ja som nevidela ani jeden hokej,volakedy som sa od neho ani nepohla... 😒
a s kým sme vlastne hrali??

orsulka
24. feb 2010

MATULKA....NO TAK TEDAAAAAAAAAAAAA !!! ......radsej nie.....ved ja na tych stierkovačov čakám už 3 týžden....a som štastna, že dojdu teraz......
aaaaaale šak ja zvladnem...co ma nepoznate????????? 😀 😀 😀

marta222
24. feb 2010

Ahoj lucul - hrali sme s Nórskom.. Z toho si nič nerob, ani ja som nevidela ani jeden hokej, ale z môjho okolia viem všetky podrobnosti 😀 😀 😀

marta222
24. feb 2010

orsulik - jasné, že poznáme. Vieme, že to zvládneš aj sama, ty si šikovnica - šikovná. Ako sa hovorí: "Kde si sama, ani páru ti nieto". (Ako my všetky 😀 😀 😀 ). No a ja by som ti tam určite len zavadzala - ešte som nikdy nebola pri stierkovačke, tak by som ani nevedela čo mám robiť 😀 😀 😀

janicca
24. feb 2010

ORSULKA to zvláááááádneš to zvlááááááááádneš nezosteneš na dne ........lalalala ....... 😉

Luculka čaf tak malý timurko čistý Italiano krásne bábätko .... 😀

Ciky tu ešte nebola !!!! vonku je tak krásne tak sa asi špacíruju abo sedia zase v cukrárni......... 😀

marta222
24. feb 2010

Jani, ty ma skúšaš... 😉? . Keď spomínaš cukráreň... No ozaj, kde je ciky a kamka a brmbolcek a domika a survi a kuspit a minka a ... všetky ostatné?

janicca
24. feb 2010

Kamka okná umýva abo periny prezlieka teraz ešte môže ..... 😉 a ostatné si asi slniečka užívajú a venčia sa .. 😵

cikyta
24. feb 2010

BU!Zdravím.
Janula-kiežby sa špacírujeme... 😵
Bojujeme! Sisa je dnes otrasná!!! Reve,jeduje sa, ťahá mi dolu tepláky,pýta sa na ruky a absolutne nič jej neni po vôly!Takže slečna vstala hore riťou a bude to tak celý den,ako ju poznám.Teda-dokým muž nepríde večer z práce.Vtedy sa bude rehliť a ja budem za blbu,ked budem tvrdiť mužovi,že som ju už skoro vybila,ako mi pílila nervičky 😠 a som det,unavená,vyšťavená... 😝
Takže pa 😢

Orsul,dnes budem často že:
-1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 😅

cikyta
24. feb 2010

Ešte aj ked ju prebalujem,tak sa mi zvíja , ako ked stupite huseničke na riťku 😠

marta222
24. feb 2010

Aaaaaa ciky, som rada, že ťa vidím. Takže ste OK - samozrejme, v rámci možností.. No, Silvinka asi usúdila, že už je dosť teplo na tepláky a treba si dať kraťasy a ísť von. Preto ti asi ťahá tepláky... Alebo, že by sa jej zdali "nevzhľadné"? Jej pekná mamina predsa nemôže nosiť škaredé teplátky 😀

janicca
24. feb 2010

chúďatko Ciky ta malá ti dáva ale zabrať a nepomohlo by ísť radšej vonku nech sa trošku schladí potvorka jedná ... 😝 tak že dnes to máš zase na mašlu kurna ... ☹

orsulka
24. feb 2010

matri...ano!!!§ a ked spím ani jesť nepytam 😀 😀 😀

wolfskinka
24. feb 2010

janni no ved chvilami ma islo rozhodit, ale udrzala som sa a nenadavala, a teraz upratujem ako blazniva, teda skor triedim veci, co pojde prec z bytu aby sa vypratala detska izba a nachystam ju na malovanie

orsulik a co ste sa tak dali na stierkovanie ?

cikyta
24. feb 2010

Martus-Už ich mám ako Bolek Polivka tie tepláky.Stále mi ich ťahá a štverá sa hore.Ešte aj nôžky si omotá okolo mojich nôh 😀
Jani von? Co som samovrah? Do koča,len o 14:00 , ked jej padaju očká a už nevníma,že ju tlačím do kočíka.Vtedy je jej jedno,čo sa s nou deje,ked prídu poobedné mrákoty 😀 Inak takto nieje šanca.To už len aby sama "pevne" chodila a tak by sa dalo,inak nie.

wolfskinka
24. feb 2010

ciky no mas to ty tazke ... by ma zaujimalo co primiesali do tej tvojej skumavky ked silvinku vyrabali ked je take sidlo 😀

lucula73
24. feb 2010

ciky 😀 ☹ ,aj som sa na vás zasmiala,aj si viem predstaviť tvoje nervy...ale nie že ju vybiješ?!! 🙂

janica - ahoj,no Timurka má surviver,ale to neva... 😉

lucula73
24. feb 2010

wolfi - dne smá Matej meniny...všetko najlepšie 😀

cikyta
24. feb 2010

Včera som jej škaredo uškrabla nechtom stehno pri prebalovani.Prisahám,že som nechcelaaaa!!!!Hned som si vystrihala nechty do kožky 😠

janicca
24. feb 2010

božeeeeeeee Luculka ospravedľňujem sa som sa kopla myslela som Matúško tak ja som si to vôbec neuvedomila....ale šak šeci vieme o koho ide....do kelu keď vás tu je tolko a ja už neviem kto koho kedy bude mať ........ 😉

ciky tak von najsť kalužu alebo blato a uvidíš aká bude spokojná a maminka tiež....... 😀 😀 😀

orsulka
24. feb 2010

ciky...... 😀 😀 😀 budem ti pomahať...10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,...... v opačnom garde 🙂)))))

wolfi...ved mi este od minuleho roku ako sme začali, tak teraz pokracujeme dalsou izbou....enem sa to trochu natiahlo...sviatky, choroby a podobne...

😉

luculka.....ahoj moja 🙂)))))

Sisi je poriadny šinter !!!! taký malý špunt a dokáže ťa zamestnanť na celučičký den .... milujem ju... 😵 😵

cikyta
24. feb 2010

Orsulik,ked dám pusu a poviem:"to je od tety Orsulky"tak kukne a nerozumie 😅 ,to znamená,že ked kupime byt,prídeš "akože"na brigádu a ukážeš sa jej v plnej paráde 😀
Zajtra má prísť dalši kupec o náš byt,tak uvidime...To už len rýchlo nájsť vhodný byt pre nás a zvolať Brigádu 😀
Moc € nám neostane na prerábky,takže to bude taká mini brigáda,akože umyť okná,otvoriť vínko a klábosiť 😀
Kto sa bude nudiť,má dvere otvorene 😉 Tam sa už hádam pomestíme,to nie ako teraz tu v tomto bytíku 🙂Ze ked chceš ísť zobrať čipsy pre návštevu,musiš dalších dvoch preskočiť a tretiemu stupnuť na prsty,nech sa prederieš do kuchyne 😀

cikyta
24. feb 2010

Survi-Timurko je nádherný!!!!A ako sa vie jedovať!Pozor nanho! 😀

lucula73
24. feb 2010

orsulík ahoj... 😉
ciky a potom keď predáte ten váš to sa musíte poponáhľať s hľadaním nového,či nie?alebo kupec počká?neviem ako to chodí... 😕

cikyta
24. feb 2010

No Lucul,musíme si maknuť,nech dlho kupec nečaká 🙂 🙂

surviver
24. feb 2010

ahojte helinky 🙂 pracantky/janica marta,orsulka/ aj domasedky/kamka,luculka,wolfi,ciky/ 😉

Orsulka, 🙂 tak vam sa to zase pohne o kusok dalej s tym bytom,to je fajn,budeš to mat aj s jarnym upratovanim,2 v 1 😉

ciky,dakujem a že sa vie maly jedovat,to nam dava najavo každy den 😠 Vždy som si hovorila,že ja si svoje dieta "vycvičim" ale zatial on cviči s nami a poriadne 😉

lucula73
24. feb 2010

survi ahojček,práve som kukla fotočky,my máme takú istú autosedačku,no moj je b nej úplne utopený 😠 ,ale fešák riadny je ten tvoj 😉

surviver
24. feb 2010

luculka aj Timurko je v nej dost utopeny a viac ako 15minut v nej nevysedi/ale na fotku stačilo 😀 /,asi ho tam všetko tlači,ale v kočiku ho netlači nič a ani tam nechce byt ☹ a Ty sa ako maš aj s malym?? poslucha?? 😵

orsulka
24. feb 2010

survi...ahoj maminka 😉 😉 a tak sa mi pekne zda, že tie detičky z tejto temičky vedia pekne precvičit rodičov !!! 😀 😀 😀 asi kompletne vsetkych .-))))))

snad mala Stella pekne buvka 😉 😉 😉

Ciky..............jasne, že pridem.....🙂))))) s tym tvojim terajsim bytikom mas uplnu pravdu, že je malinky.....a ja aj na brigadu pridem.... (mysli konkretne: otvoriť to vino" 😀 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre