• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
dobre ranko

dnes trochu neskorsie, akosi ma pobolieva brucho v podbrusku tak idem zase do polohy lezmo ... pre istotu

orsul SS to je dobrééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, vesela druzna debata a naladicka sa tu hned rozprudila. stihla som docitat vsetko, ale nestiham reagovat uz je tu mrnkanie. tak snad po sichte :slight_smile:

ale kronikarka a SS z BBT nemaaaa chybu :dizzy_face:
3. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mám z vás dosť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfiiiiiiiiiiiiii....!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: tvoje dobre ranko ma tiež pobavi .-)))))))

ale som rada, že nan nás nezabudaš a aspon riadok ci dva napises...oddychuj kurátenko.....:slight_smile:))))))) dobre robis :wink:
3. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka-to si len nakukla a bežíš :grinning: :grinning: :grinning: Jáj,viem presne ,ako to máš uplne na fofry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sa smejem :sweat_smile: Ale ver,že stále s klobukom dole :wink:
Viete čo? Ja vám to napíšem.Nechcela som byť za sprostu (no čo,tak budem :sweat_smile: ),ale minule,ked som tu Janule písala slovo :ejakulát,normálne som si chcela byť 100% ista,ako sa to píše,tak som si to hodila do googlu :sweat_smile: (viete,ja som taká panna orleánska v tomto :sweat_smile: )no a včera sa ma muž večer pýta,že to čo má znamenať....že prečo som si hladala v google "ejakulát?"!
No a teraz mu to vysvetlujte prečo!!!! :confounded: :sweat_smile:
3. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Proste včera to objavil tam :grinning:
3. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky :grinning: :grinning: ...tak mu povedz, že nejaká blbá baba nevedela čo to je, tak si jej to chcela vysvetliť odborne, tak si si to naštudovala... :wink: :wink:
3. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no - ciky, také ľahké - nevieš?
3. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože kuám,že čo to Sisa má nad obočím a na líčkach? Ved kečup sme nejedli...A to si porezala prštek-asi o zrkadlo :frowning2: :cry:A je 20cm odomna!!!! :unamused:
3. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti-nevedela som to slušne povedať.Ja to viem len tak "hulvácky." :grinning:
3. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky tak ja mám na to dobrý recept ja keď hľadám v goglovi...... :wink: a to čo sa mi akože nepozdáva ...... že načo treba vysvetľovať bla bla bla tak ja to jednoducho vymažem z historie a je po probléme ......... :wink: :wink: :wink:
3. mar 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky a to je ako hulvatsky ???? to zase neviem ja !!!!........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula,ved mne aj vyplo,že existuje nejaká historia :grinning: Uplne som na to zabudla v tom ejakuatnom hladacom ošialy :grinning: :sweat_smile: Tak som sa aspon poučila do buducna :wink:
3. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul no ja som bola hore uz o 8,00 ale kedze ma brucho bolelo tak som lezala, asi rastie alebo po tom vcerajsom maratone po obchodoch a uradoch dnes chcel gulko oddychovat
3. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahahaha...že v goglovi....mňa urve...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaaaaaaaaaaaaaj...dnes nám ide...ozaj

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ciky.....povedz, že si hladala v goglovi statistiky o tom ajekulátovi........že či prehltať alebo nie .....

sorry...baby....
3. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Orsul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To by sa hned spýtal,či nechcem prispieť ku zvýšeniu štatistiky dej druhej skupiny :grinning: :grinning: a už by som mala po vtákoch! (Teda,okrem jedneho) :frowning2:
3. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi-no to ti daj gulko najavo svoju unavu po včerajšku.100% je to tak,takže na dnes pohov :wink:
3. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky hej snazim sa lezat , teraz som upratala kuchynsku linku a uz ma kole v boku ...
idem zase zalahnut
3. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAAAA žE JAKA NOVINKA ......HA!!!
18.3. o 15,00 som som u Krajka !!!! .-))))) to je...čoooooo?????? :wink:

a som pokecala s Jankou Valachovou....s jej pytam, že či už robí aj na recepcii :slight_smile:))) ale vraj len sla okolo tak zdvihla telefon...... :wink: :wink:
3. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul-prišiel mi muž a ty mi robiš radosť s helikom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak paaaaaaaaaaa
3. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulíííííííííííííííííííííííík jeeeeeeeeeeeeee tak to su dnes smé super správičky......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tešííííííííííííím sa s tebou ......... :slight_smile: ))))))))))))
3. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak dnes dávame zabrať tomu slovenčinovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to neva hlavné je že zabáva graduje.......... :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak až teraz som si prečítala či prehltnuť alebo nie................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes nám ozaj ide :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No toto, dievčatá :unamused: , ešte sa pri vás pokazím :grinning: :grinning: . Orsulík a ideš sa rozlúčiť s Heliosom, či ideš dohodnúť ďalší postup?
3. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula pokazené sa už nepokazí že vraj také príslovie je ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula....asi skor rozlučiť...... :pensive: :pensive: a skusiť štastie inde.....
okrem toho som si dala poslat vyrobky vitaminy TIENS na taku celkovu očistu.....takže to budem hltať...a uvidime :wink:
3. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heeej? a to sú čo za vitamíny? Odkiaľ to máš, kto ti to poradil? Informuj nás podrobnejšie (podarilo sa mi najprv napísať "ignoruj" nás), tak nás prosím neignoruj. A ideš skúsiť potom do toho Brna?
jani, no áno - pokazené sa už nepokazí... Ale, ja nie som pokazená... ja som celkom opravená :grinning: :grinning: :grinning:.
3. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka a tie vitamíny čo hodia a sa smiem spýtať .... :wink: a na akej je to báze abo na čo je to dobré alebo to nájdem aj v goglovi ??? :wink:
3. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka-hm.Nech už sa ideš rozhodnuť akokolvek,budem uplne vždycky s tebou a vždy ti budem držať palčeky.Ono ani také vitaminky niesu zlá vec.Dufam,že urobia , čo maju a tým sa začne u vás len nový začiatok...v novom care...len prosíííííííííííííííím nie s novými kamoškami :cry: Co by sme si tu bez teba počali? :frowning2:
Janica,tak ideš googlovať??? Len nie žiadne prasačinky,ok? :grinning:
Marti-že ignuruj nás :grinning:Normálne sa furt rehlím na vás :grinning:Aj depka mi zmizla :slight_smile:

No my ideme von na chvílu.Medzi 16:00-18:00 maju prísť 3 záujemcovia a zajtra ráno další!!!!!Myslím záujemcovia o byt :sweat_smile: Lebo to vyznelo kadejak :grinning:

Pa kočky.
3. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka...pa pa pa

tak dostala som odporučenie od kamosky a z mojej druhej temicky.....babulky to tam pekne uživali a brali....su to rozne vitaminy, na ocistu, pomahaju pri pocati, a su tam vyrobky aj pocas tehotenstva na uživanie...je to taka široká škala......tak ja som si nechala poradiť najskor taky očistny program.....ale viac budem vidiet ked mi dojde balik, lebo tam bude k tomu aj knižka , kde bude pisane o každom vitamine.....

tak ja by som vam potom mohla dat vediet......

jednej kamatŕatke sa teraz po darilo otehotniet prirodzene.....a pred tym brala 2-3 mesiace tieto vitaminy na ocistu.....takže aj to jej asi pomohlo....

tak neviem asi aj na goglovi co to najdes :slight_smile:))))

a ignorovať vas nebudem.... !!!!!!! na to láskavo zabudnite hviezdy!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok