Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
3. mar 2010

Orsulik- ty si mala este aj skolenie porpi tom danovom co si vsetko spracovala ? ty brdo ty musis mat ineho fifika v hlavicke 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dievcence spominate si na TINKAZA ? uz tu dlho nebola ......

Wolfi- volala som sarlatanovi ohladom ze nam vyslo IVF, a tie jeho kvapky ee, no poviem ti ze bol ako lekar ci lecitel sklamany ze jeho metoda prehrala nad umelym oplodnenym ale zablahozelal aspon vedel co sa patri 😀 😀 😀 😀 a kvapky su iba asi tak na utlm bolesti duse a nie na problem ktory sa neda liecit kvapkami 😉 😉 😉

marta222
3. mar 2010

orsulik - ja som bola na školení o daňovom priznaní k dani z príjmov za organizáciu - no nám sa driemalo preto, lebo ten lektor rozprával strašne monotónne a mrmlal si popod nos. Orsulik, a čo sa ti nepáči na "kronike" 😀 ?
brmbolcek, no využívam hrniec, keď varím ja - napr. aj len tak narýchlo zemiaky v mikrovlnke 😉

janicca
3. mar 2010

ahojte babuĺky moje krásne ..... 🙂 🙂 ))))

ja to tu akosi flákam bo kopec roboty mám .... 😝 a doma už nemám chuť akasi som nijaká... 😒

zuzka svištíci su nádherní to musí byť radosti....... 😉 😉 😉

kamka tak to je fajn a nevyváraj teľo dobre ti Orsulka radí pekne nôžky hore vykládať .... 😵 ale ja si myslím keď sa to má zahryznúť tak sa to zahryzne ta ne ???? 😉

Martulik čaf moja tak vyškolená ??? aspoň si si tam podriemkala 😉 )))ako je možné že si neplníš domáce úlohy ??? 😀 😀

JANULA TEBE VEĽKE TFUJ TFUJ TFUJ NECH SA DARÍ....... 🙂)))

ostátné kočandy zdravíííííííííííííííííím ......... 🙂 🙂

marta222
3. mar 2010

brmbolcek a u akého šarlatána si bola? Hádam u toho, u ktorého aj wolfi - u toho Kormana v KNM? Či u niekoho iného.
Ciky - nič si z toho nerob - hlúpi ľudia vždy boli a budú. A lepšie je, že ťa ohovárajú (to znamená, že ti závidia) akoby ťa mali ľutovať 😉

brmbolcek
3. mar 2010

Ciky ...- ty nemas chyby, ti verim ze tvoj nalada bola taka ze ROZBIJEM _ZABIJEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
netrap sa nad takymi starymi rachetlami su to senilne dochodkyne a nedaj sa vyprovokovat ja viem ze je to tazke ale ked je niekto............ nemoze byt lastovicka a neber si ich k srdcu inak ja byt na tvojom mieste tak by velmi zle pochodili... ja som taka prudka povaha ked mi niekto siahne na rodinu ma sa po prdeli........ inak manzel je ravy opak 😀 😀 😀 tak sa doplname navzajom 🙂 🙂 🙂 ale musis to mat pri nich vesele, ved co chvila sa odstahujete a za par rockou uz si ani nespomenies na ne 😉 😉

Martulik- normalne az tu som citila tie zemiaky ked si ich ro robyla 😀 😀 😀

janka- co to citam, ze si nejak nijak ? 😀 😀 😀 prec s depkou , porob co ti treba ale nezanedbavaj nas 😀 😀 😀

marta222
3. mar 2010

brmbolcek, ty si prípad 😀 😀 . Tie zemiaky som robila asi pred 2 týždňami, ešte ich cítiš???
jani, ja mám tiež takú náladu - pod psa, ešteže nás brmbolček rozosmieva 😉 . Už som chcela na chvíľu dnes vytiahnuť bicykel a u nás zasa napadlo 2 cm snehu... Už ma to počasie začína hnevať 😒 😠 .

brmbolcek
3. mar 2010

Martulik- hej hej hej , 😀 😀 😀 😀 bola som u toho v KNM ale to bolo este skor ako tam sla wolfi....... asi rok pred nou 😉 😉 😉 to vies beznadej ta dotlaci vsade tam kde vidis trosku svetla na konci tunela skusis co sa da a potom ti cas ukaze ci to malo vyznam a ci nie 🙂 🙂 🙂

a tie brambory boli ze fajne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj u nas padal sniezik snehovy, rano ludia skrabali nie zemiaky ale okna na autach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
3. mar 2010

kamka...práve že KRONIKA sa mi páci...ale už som dávno nepocula to slovo....na brmbolcek je fakt výstižne 😀 😀 😀 😀

Ciky....kašli na ne....truby jedny ...... aspon vieš, že sa ludia o Vas zaujímaju 😀 😀 😀

cikyta
3. mar 2010

Janula,žeby sme spolu zapili depku? 😅
Brmbolcek 😀 Boli to zhruba 35 ročne pipiny,ktore pozná cele mesto (a chlapske osadenstvo ich dobre pozná aj bez tých handričiek,čo maju na sebe-akože adidas,puma-ale budapesťiansky blší trh 😀 )
Ale vizerá to tak,že ich škrie,že ma nepoznaju 😀 tak robia všetko preto,aby ma znemožnili.Hviezdy jasne 😀

cikyta
3. mar 2010

OPRAVA-ala budapešťiansky blší trh.........akože fuha adidas,puma,akože E!
(pre tých,ktorí pozerali v minulosti Kutila 😀 )

Ale už dosť.Je pravda,že ma rozhádže len inteligent,tak už na to nebudem myslieť............
😉

cikyta
3. mar 2010

Ale som necitlivá,čo? Na svete su aj horšie veci a vy máte trápenia omnoho viac, ktore su omnoho horšie a viac podstatnejšie.Tak sa ospravedlnujem. ☹

brmbolcek
3. mar 2010

Ciky- mas krasne divcatko a oni si mozu len .... len viesco, ty si inteligent a oni len take onucy, ser na nane , prepacte mi tie hrube vyrazy 😒 😒 😒 Ciky daj si na svoje zdravie kalistek slivovicky , ci fernet citrusu hned ti bude lepsie , a keby sa to zopakovalo tak ma volaj , pridem pomoct aj o polnoci 😉 😉 😉

dievcatka lucim sa pomaly od vas ides si dat predpisat ten utros a zaplatit si DNP ale v myslienkami som stale s vami 😀 😀 😀 zatial ahojte a dobru chut k obediku a Sisinke dobre ranko a sladky cmucik ked sa prebudi, nas zazarak 😀

marta222
3. mar 2010

ciky... tak to si naozaj nemusíš trápiť hlávku s nejakými takýmito "kravami", to je všade na svete 🙂 . No vidíš, asi by ťa rady spoznali a nevedia ako sa k tebe dostať, tak to robia takto a čakajú, že sa im prídeš ukázať a zoznámiť sa s nimi 😀 😀 😀

cikyta
3. mar 2010

Brmbolcek-cenim si to,ale teba na pomoc nezavolám,lebo tehule sa nesmu byť! 😅 😀
Martus-máš ty pravdu 😀 Asi to tak bude.(Som trošku od nich mladšia,niekedy,ked sa namalujem aj celkom k svetu,tak závidia 😀 a serká ich,že ma nepoznaju)OOO KOLKA skromnosť 😀 (Včera sa zhruba 25 roční mládenci rozprávali smerom ku mne,že:nooo aha aká mamina.Nooo...by som si dal povedať)
Normálne som rástla 😀 Aj mužovi som sa utekala potom pochváliť 😀

janicca
3. mar 2010

áno áno ciky naebatá som už nebola sto rokov tak to treba napraviť ................ 😀 😀 😀 😀 😀 ale stáčí pár príspevkov tu prečítať a hneď je funky nálady šááááááák babule ......... 😀 😀 takže značky adadis a pampy a v hlavičkách nasraté jooooooooj také štefiny ja poznám a ty moja Ciky tebe nesiahajú ani po členky také strašidlá sprosté 😉 😉 tak že jedným uchom dnu a druhým von alebo hneď po papuli nahádzať a keď treba tak prídeme aj pomôcť jasné !!!! 😉))))

brmbolček a teba pasujem za KRONIKARKU..... 😀 😀 😀 😀

cikyta
3. mar 2010

Kronikárka-bacha na nôžky.Vonku je sneh.Teda aspon u nás.Vy ste 30km,tak ktovie 😅
No Jani-si to napísala v užastných šifrách! Nebola si ty volakedy špion? 😅

janicca
3. mar 2010

Ciky ale pochopila ???? či ne ??? 😕 😝 😀 😀 😀

marta222
3. mar 2010

janicca - si mi maximálne zdvihla náladu 😀 😀 😀 , som sa dávno tak nezasmiala - tie tvoje výrazy - napr. "strašidlá sprosté" to nemá chybu... Neprídeš mi do práce zdvihnúť náladu?
No, vidíš ciky - takže ti mládenci zdvihli sebavedomie, takéto niečo poteší, poznáme to všetky, však? I keď mne sa už dáááááááávno nič také nestalo.. Akurát šéf mi sem-tam hodí nejaký kompliment, ale to ma skôr rozčuľuje 😠 😠 .. Tak to by si manželík mal na teba dať pozor !!!

marta222
3. mar 2010

ciky, že keď sa namaľuješ si celkom k svetu... tým sii mi pripomenula môjho šéfa - ten vie povedať: "Keď sa umyjem, všetky baby sa mi páčia 😀 😀 😀 "

janicca
3. mar 2010

martulik musela som to tak slušne napísať ............ 😀 😀 😀

cikyta
3. mar 2010

Marti- 😀

orsulka
3. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a ja som ssa pobavila na vsetkých prispevkoch !!!!!!!! 😀 😀 😀 ale strasidlá sproste.. (SS)....NO1 !!! hahahahaha

a potom ešte BBT (rozumej budapeštiansky blší trh) ...hahahhahahahahahahahaha

akože...SS oblečené do handier z BBT

hahahahahahahahahahahahahahaha

cikyta
3. mar 2010

Orsul-Tak toto nemá chybu! Dnes trošku sklamem tety SS z BBT,lebo sa budem ponáhlať domov skrz dalších záujemcov o byt.Tak budu mať SS smolu ☹

orsulka
3. mar 2010

ciky....tak dufam, že tentokrat to bude uspešnejsie.....myslím tých záujemcov... 😉

cikyta
3. mar 2010

No,každý že super fasa,popremýšlam...a nič 😒 Dnes prídu dvaja.Tak som zvedavá. 😒

marta222
3. mar 2010

Tak vidím, že vznikajú nové skratky, verím, že sa uchytia 😀 😀 😀

cikyta
3. mar 2010

Martus-nezabudnutelne SS z BBT 😀
Začnem používať aj v civile,nielen na MK.

marta222
3. mar 2010

ciky... a myslíš, že taký "neznalý MK" ti bude rozumieť, keď budeš používať takéto záhadné skratky?

cikyta
3. mar 2010

Najbližšiemu okoliu v civile to najprv preložím 😉

orsulka
3. mar 2010

neznaly MK nepochopi skratky.....ale podla mna to o to bude zaujimavejšiw takýchto ludi sledovat 😀 😀 😀

mne stacilo, ked som sem začala chodiť a potom som doma použila výraz dostala som mrchu.....tak drahy nechápal o čom hovorim 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre