Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
3. mar 2010

dobre ranko

dnes trochu neskorsie, akosi ma pobolieva brucho v podbrusku tak idem zase do polohy lezmo ... pre istotu

orsul SS to je dobrééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀

mzuzka
3. mar 2010

dobre ranko, vesela druzna debata a naladicka sa tu hned rozprudila. stihla som docitat vsetko, ale nestiham reagovat uz je tu mrnkanie. tak snad po sichte 🙂

ale kronikarka a SS z BBT nemaaaa chybu 😵

kamka17
3. mar 2010

no mám z vás dosť... 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
3. mar 2010

wolfiiiiiiiiiiiiii....!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 tvoje dobre ranko ma tiež pobavi .-)))))))

ale som rada, že nan nás nezabudaš a aspon riadok ci dva napises...oddychuj kurátenko.....🙂))))))) dobre robis 😉

cikyta
3. mar 2010

Zuzka-to si len nakukla a bežíš 😀 😀 😀 Jáj,viem presne ,ako to máš uplne na fofry 😀 😀 😀 😀 Sa smejem 😅 Ale ver,že stále s klobukom dole 😉
Viete čo? Ja vám to napíšem.Nechcela som byť za sprostu (no čo,tak budem 😅 ),ale minule,ked som tu Janule písala slovo :ejakulát,normálne som si chcela byť 100% ista,ako sa to píše,tak som si to hodila do googlu 😅 (viete,ja som taká panna orleánska v tomto 😅 )no a včera sa ma muž večer pýta,že to čo má znamenať....že prečo som si hladala v google "ejakulát?"!
No a teraz mu to vysvetlujte prečo!!!! 😖 😅

cikyta
3. mar 2010

Proste včera to objavil tam 😀

kamka17
3. mar 2010

ciky 😀 😀 ...tak mu povedz, že nejaká blbá baba nevedela čo to je, tak si jej to chcela vysvetliť odborne, tak si si to naštudovala... 😉 😉

marta222
3. mar 2010

no - ciky, také ľahké - nevieš?

cikyta
3. mar 2010

Bože kuám,že čo to Sisa má nad obočím a na líčkach? Ved kečup sme nejedli...A to si porezala prštek-asi o zrkadlo ☹ 😢A je 20cm odomna!!!! 😒

cikyta
3. mar 2010

Marti-nevedela som to slušne povedať.Ja to viem len tak "hulvácky." 😀

janicca
3. mar 2010

ciky tak ja mám na to dobrý recept ja keď hľadám v goglovi...... 😉 a to čo sa mi akože nepozdáva ...... že načo treba vysvetľovať bla bla bla tak ja to jednoducho vymažem z historie a je po probléme ......... 😉 😉 😉

janicca
3. mar 2010

ciky a to je ako hulvatsky ???? to zase neviem ja !!!!........... 😀 😀 😀 😀

cikyta
3. mar 2010

Janula,ved mne aj vyplo,že existuje nejaká historia 😀 Uplne som na to zabudla v tom ejakuatnom hladacom ošialy 😀 😅 Tak som sa aspon poučila do buducna 😉

wolfskinka
3. mar 2010

orsul no ja som bola hore uz o 8,00 ale kedze ma brucho bolelo tak som lezala, asi rastie alebo po tom vcerajsom maratone po obchodoch a uradoch dnes chcel gulko oddychovat

orsulka
3. mar 2010

hahahahaha...že v goglovi....mňa urve...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaaaaaaaaaaaaaj...dnes nám ide...ozaj

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ciky.....povedz, že si hladala v goglovi statistiky o tom ajekulátovi........že či prehltať alebo nie .....
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorry...baby....

cikyta
3. mar 2010

Teda Orsul 😀 😀 😀 😀 😀 To by sa hned spýtal,či nechcem prispieť ku zvýšeniu štatistiky dej druhej skupiny 😀 😀 a už by som mala po vtákoch! (Teda,okrem jedneho) ☹

cikyta
3. mar 2010

Wolfi-no to ti daj gulko najavo svoju unavu po včerajšku.100% je to tak,takže na dnes pohov 😉

wolfskinka
3. mar 2010

ciky hej snazim sa lezat , teraz som upratala kuchynsku linku a uz ma kole v boku ...
idem zase zalahnut

orsulka
3. mar 2010

AAAAA žE JAKA NOVINKA ......HA!!!
18.3. o 15,00 som som u Krajka !!!! .-))))) to je...čoooooo?????? 😉

a som pokecala s Jankou Valachovou....s jej pytam, že či už robí aj na recepcii 🙂))) ale vraj len sla okolo tak zdvihla telefon...... 😉 😉

cikyta
3. mar 2010

Orsul-prišiel mi muž a ty mi robiš radosť s helikom 🙂 🙂 🙂 tak paaaaaaaaaaa

janicca
3. mar 2010

Orsulíííííííííííííííííííííííík jeeeeeeeeeeeeee tak to su dnes smé super správičky......... 😵 😵 😵 😵 😵 tešííííííííííííím sa s tebou ......... 🙂 ))))))))))))

janicca
3. mar 2010

šak dnes dávame zabrať tomu slovenčinovi 😝 ale to neva hlavné je že zabáva graduje.......... 😀 😀 😀

janicca
3. mar 2010

tak až teraz som si prečítala či prehltnuť alebo nie................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dnes nám ozaj ide 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
3. mar 2010

No toto, dievčatá 😒 , ešte sa pri vás pokazím 😀 😀 . Orsulík a ideš sa rozlúčiť s Heliosom, či ideš dohodnúť ďalší postup?

janicca
3. mar 2010

martula pokazené sa už nepokazí že vraj také príslovie je ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
3. mar 2010

martula....asi skor rozlučiť...... 😔 😔 a skusiť štastie inde.....
okrem toho som si dala poslat vyrobky vitaminy TIENS na taku celkovu očistu.....takže to budem hltať...a uvidime 😉

marta222
3. mar 2010

Heeej? a to sú čo za vitamíny? Odkiaľ to máš, kto ti to poradil? Informuj nás podrobnejšie (podarilo sa mi najprv napísať "ignoruj" nás), tak nás prosím neignoruj. A ideš skúsiť potom do toho Brna?
jani, no áno - pokazené sa už nepokazí... Ale, ja nie som pokazená... ja som celkom opravená 😀 😀 😀.

janicca
3. mar 2010

Orsulka a tie vitamíny čo hodia a sa smiem spýtať .... 😉 a na akej je to báze abo na čo je to dobré alebo to nájdem aj v goglovi ??? 😉

cikyta
3. mar 2010

Orsulka-hm.Nech už sa ideš rozhodnuť akokolvek,budem uplne vždycky s tebou a vždy ti budem držať palčeky.Ono ani také vitaminky niesu zlá vec.Dufam,že urobia , čo maju a tým sa začne u vás len nový začiatok...v novom care...len prosíííííííííííííííím nie s novými kamoškami 😢 Co by sme si tu bez teba počali? ☹
Janica,tak ideš googlovať??? Len nie žiadne prasačinky,ok? 😀
Marti-že ignuruj nás 😀Normálne sa furt rehlím na vás 😀Aj depka mi zmizla 🙂

No my ideme von na chvílu.Medzi 16:00-18:00 maju prísť 3 záujemcovia a zajtra ráno další!!!!!Myslím záujemcovia o byt 😅 Lebo to vyznelo kadejak 😀

Pa kočky.

orsulka
3. mar 2010

cikytka...pa pa pa

tak dostala som odporučenie od kamosky a z mojej druhej temicky.....babulky to tam pekne uživali a brali....su to rozne vitaminy, na ocistu, pomahaju pri pocati, a su tam vyrobky aj pocas tehotenstva na uživanie...je to taka široká škala......tak ja som si nechala poradiť najskor taky očistny program.....ale viac budem vidiet ked mi dojde balik, lebo tam bude k tomu aj knižka , kde bude pisane o každom vitamine.....

tak ja by som vam potom mohla dat vediet......

jednej kamatŕatke sa teraz po darilo otehotniet prirodzene.....a pred tym brala 2-3 mesiace tieto vitaminy na ocistu.....takže aj to jej asi pomohlo....

tak neviem asi aj na goglovi co to najdes 🙂))))

a ignorovať vas nebudem.... !!!!!!! na to láskavo zabudnite hviezdy!!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre