• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
moni- tak to ti schvalujem ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pridem ta skontrolovat :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ci dodrziavas Zahradkara , pravda ciky aj vy ste ho maly a co z neho vznikolo nasa SISI Labudova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, tu už sa záhradkuje...sa pamatám na tiju, oni si dali namiesto záhradky zámkovú dlažbu, aby nemusela okopávať a starať sa o trávnik :grinning: :slight_smile: ...a vlani v lete aj lucul vysedávala s babami na záhradke...no mne to istí aspoň balkón :grinning: :sunglasses: ale taký kúsok trávnika by som veru brala na relax...
8. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano sľubujem,budem všetko dodržiavať podľa návodu,aj ja chcem takú slečnu Labudovú! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no a myslím že ma dnes môj mm pre mna prekvapko,mám ho ísťčakať o 17hod aj s kľúčami od auta pred vchod,že pôjdeme natankovať!tak načo berie mna?ciky asi pôjdeme aj my do toho zlatníctva :wink:tak sa idem pre istotu pripraviť.papa
8. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka- ahoj ako sa mas ? kedy ides na kontrolu ???

Moni- potom nam daj vediet , ahojcek :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kontrolu do helíka idem v pondelok...a akurát som sa vrátila z vychádzky, maminu som bola pozrieť...a idem sa asik vyvaliť ma gauč

monita...tak si uži prekvapko :wink:
8. mar 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka- treba , mas dost narocnu vychadzku za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja si idem urobit chlebicky vo vajicku kto ma chut nech sa paci mozte prist , podavam aj s kecupom ci s horcicou alebo platkom syra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci páni, tu robíš riadne chute...a ja som taká plná, že...by som možno aj jeden-dva chlebíky vajíčkové zjedla :confused: :confused: ja to mám rada aj s cibuľou navrch, ale to by si potom drahému asi nevoňala :sweat_smile:
8. mar 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru taký časopis Záhradkár nieje zlý :wink:

Baby,máme 100% kupcu a my sme si vyhliadli byt vo vedlajšom vchode.Zajtra si ho ideme kuknuť :grinning:
8. mar 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...parááááááááááááááááááádaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...tak držíme všetkých 20 palcov, aby to vyšlo :wink:
8. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jupí,budeme mať bližšie ku dr.a do potravín!

(o 20m) :grinning:
8. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne budete mať stále blízko do Silvinkinej kancelárie a k SS v BBT :grinning: :grinning: :wink:
tak potom daj vedieť, kedy bude kolaudácia...vieš, aby sme mohli prísť :sunglasses:
8. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-fakt! Veru aj by mi SS čo maju handry z BBT chýbali :cry: :grinning:
A kolaudáciu včas oznámim :wink:
8. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj.K MDŽ som dostala ružičku a dva pikniky :grinning: (To v tej tube,že mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
8. mar 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti super dobre ste sa rozhodli, drzim palce
8. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ciky, vidiš ja som to hovorila... :wink:
8. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: ja len tak co mate noveho??

kamka kedy testujes//????

orsul co tak buduci pondelok??mam rannu??

janula pekne lezka len odychuj nech sa drobci uchytia!!!!

inak vsetkym zienkam krasne MDZ zelam!!!
8. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže babenky,mohla som skočiť brmbolčekovi na ten chlebíček vo vajíčku :wink: ,večera sa nekonala ale na kytičku nezabudol. :grinning:
ciky no super s bytíkom to vyšlo,teraz si budete vyberať už len vy. :wink:
pekný večer a dobrú nocku :slight_smile:
8. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka kedy ? kedy? kedy?
už som zvedava

ciky supiš aspon budeš mať stale cukraren pri ruke :slight_smile:
8. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dostala od kolegov ruzicku a od muza 3 ruze, ale oddnes poobedia mi je stale zle od zaludka, hrozne ani pohnut sa nemozem poriadne .... dufam, ze s tym nema nic do cinenia gulko a ze mu to neublizi
8. mar 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko dievčence prajem........... :wink: ))))))))))

včera som sa s drahým rozprávala že keď sa nezadaria tri cykli čo sa týky snažilkovania tak v júli ideme na to IVF už to mám všetko pekne premyslené ......... :slight_smile: :slight_smile:))))

tak samé dobré správičky čítam Ciky supeeeeeeeeer tak konečne to vyšlo tešííííííííííím sa s tebou..... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , dnes sa pracuje ved neni sobota, to akoze este pijete kavicku ??? zienky stavat dobre ranecko ale dost studeneeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ciky..- mnam piknik, ja mam velmi rada jesenku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a tesim sa s tebou k novej kolaudacii , super som to vedela :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Moni- no parada zivy darcek v tvare vonaveho kvietocka :wink: :wink: :wink:

janka- tak super, vidim ze si si to nechala dobre rozlozit v hlavicke a dnes uz mas jasno, tak drzim silno palceky :slight_smile:
9. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HALLOOOOOOOOOOO ORSULIK,MARTULIK MOJE SPOLUPRACANTKY UŽ STE TU MALI BYť NASTUPENÉ !!!!!............. :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...prajeme...//...ale psssssssssssssssssst, lebo drahý to ešte nevie, príde z porady až večer :sweat_smile: :wink:
9. mar 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre anko prajem....

som tu nastupena...ale papiere ma od rana nejak pohltili !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

drahy včera šťatne odcestoval, kolacik sa podaril......a hlavne už sa ozval, že v pohode dorazili na miesto určenia...a tak mi fakt teraz už odlahlo :slight_smile:

všetkym pekny den :wink:
9. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...DIK :wink:
9. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamkaaaaaaaaaaaaaa ta mne už sa slzičky kotuľaju ,normálne mám zimomriavky gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem babula tak že si nesklamala a to je super ......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani... :slight_smile: dikes a neplač :wink: pojdeme osláviť...
9. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.No to ten piknik musim mať denne minimálne dva.Takže včera som zjedla 4! :grinning:
Jani-výborne! Letne IVF-ka su zväčša 100% uspešne,takže výborne rozhodnutie kočka! :sweat_smile: Aj ked,prajem,nech si v lete už skôr bruškatá z normálneho pokusu :wink:
Inak zdravim všetky!!!! Bre ranko helinky :wink:
9. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvinke posielam velikú pusinu...a odhalené tajomstvo, na čom ciky fičí...na pikniku... :grinning: :sunglasses:
9. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-jupííííííííí..............Posielam pusku aj so Sisou!!!!!!!!!!!!!!!!To je nádhera!!!Bože môj!!!!!!!!!!!!!
9. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok