Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
9. mar 2010

kamka- srdecne gratulujem mamina 🙂 🙂 🙂 vedela som to ze to mas pod srdieckom, 🙂 🙂 🙂 teraz pekne papat, odpocivat a nerozculovat sa v praci 😉 😉 😉 tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa s tebooooooooooooooooouuuuuuv 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
9. mar 2010

kamka....lasenka moja....uprimne sa s tebou tesim ...🙂)))) 😵 😵 😵

kamka17
9. mar 2010

no vy sa tešíte, ale ja neviem čo so sebou, hehe
ale dikes za podporu a držanie palčekov a všetkého ostatného 🙂

strelka11
9. mar 2010

kamka aj ja sa pripajam ku gratulacii 😵 😵 😵
brmbolcek,tak som dorazila od doki Gatovej,tak je to tam embryko ma 5mm,zase boli dneska zlaty v Heliose s Gatovou sme sa vystiskali a dokonca aj s koordinatorkou Mikulovou,takze uz tomu zacinam pomaly verit,ze sa to naozaj podarilo 😀

brmbolcek
9. mar 2010

vauuu kamka- ale to leti uz si v 5tt , super tak do uspesneho 40tt, si rozklepana pravda z takeho krasneho testiku daj foto do albumiku , uz teraz sa tesime..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Orsulik a z teba vyzaruje dobra naladicka, a to mas ferka daleko od seba 😎 😎 😎 😎 cim to je ? 😵 😵 😵 😵

lusina
9. mar 2010

jupíííííííííííííííí, ja sa teším,Kamka gratulujem z celeho srdiečka, super správa takto po ránu. 🙂

brmbolcek
9. mar 2010

Strelka- pises presne tak ako to aj u nas prebiehalo a hlavne to obimanie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak super moja tesim sa s tebou a co tvoj drahy co na to hovori ? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

strelka11
9. mar 2010

no on to tak v tichosti u seba preziva,ale urcite je rad 😵 😵 😵 😵

marta222
9. mar 2010

Dobré ránko, dievčence - zdravím všetky. Kamka, super správička, teším sa s tebou 😉 , hneď si mi zlepšila náladu.

brmbolcek
9. mar 2010

Wolfi--- halo vstavaj uz aj slniecko vyslo 😎 😎 😎

Kocky nepoznate DR.bABJAKA GYNEKOLOGA V ZILINE ? mam ist k nemu na sono a nepoznam ho vobec ak ho poznate aky mate nazor nan ????????????

marta222
9. mar 2010

brmbolcek, poznám ho... je super, mladý a veľmi príjemný a v Žiline je asi jeden zi najlepších odborníkov na gynekologické sono 😉

brmbolcek
9. mar 2010

martulik- tak fajn, dakujem , ty vies co som chcela pocut 😵 😵 😵 😵 😵 moja gynekologicka ma tam poslala na geneticke sono ze to suvisi este v tomto mesiaci a tyzdni tehotenstva 🙂 🙂 🙂 , len som sa bala ze co je zac 😎 dakujem ti za urgentnu odpoved 😎 😎 😎 a ako v praci ? ide to ? vcera ti sefik odisiel a mala si aj kontrolu uz su tam neni ? uz sa ti dnes lahsie dycha ??????

marta222
9. mar 2010

V práci je OK, šéf tu nie je - sme tu len samé 2 s kolegyňou, takže pohoda... Neboj, Dr. Babjak je šikovný - pomeria ti všetky rozmery dieťatka - šijové prejasnenie, nosovú kostičku a pod. a budeš vedieť presne, v ktorom si týždni podľa veľkosti dieťatka - on sa špecializuje na takéto soná. A kedy k nemu ideš? Do nemocky, či na železničnú polikliniku?

domika9
9. mar 2010

ahojte dievčata som vas prišla kuk kym ranajkzzjem ale už mi končí chlebík v ruke 😀

brmbolcek
9. mar 2010

Martulik- na zeleznicnu polikliniku o dva tzdne v poobednajsich hodinach ani neviem ktore poschodie to je 🙂 🙂 🙂 , ina vravis ze je teraz radost chodit do prace 😉 😉 😉 No inak som rada ze si mi napisalal tvoj nazor o nom aspon budem vediet co ma caka 🙂 🙂 🙂

marta222
9. mar 2010

Ahoj domika, ako sa máš? Už sa ti to kráti... Ešte stále si picháš do bruška? Keď som bola vo štvrtok v Helíku, tak mi dr. Krajkovič povedal, že ak otehotniem, dá mi nejaké injekcie na riedenie krvi - vraj preventívne, aj keď trombofilné stavy mám OK, takže asi aj mňa to čaká...

alicao
9. mar 2010

kamka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cmuk!

kamka17
9. mar 2010

alic, aj ja ťa rada vidím 😎 😀 😀 😉 a dikes

krivka5
9. mar 2010

ahojte!
kamka...gratulujeeeem
brmbolcek...babjak ma na starosti rizikove myslim.

jerryjanka
9. mar 2010

blahoželam kamka - tak dalšia heliosacka tehula 😵

wolfskinka
9. mar 2010

ahojte,

kamkaaaaaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeeeejjjj zlaticko ja som taaaaaaaaakkk stastna 😵 😵 😵 😵 az som slzicku vypusila, huraaaaa budem mat s kym kocikovat ... jupíííííííííííííííííííí

brmbolcek ... ja som hore este od vcera vecera, vcera som zjedla kolac z cukrarne s je mi zle od zaludka, ale nenormalne klen si spomeniem na jedlo uz by som grcala, lezi mi to na zaludku, a nie a nie sa tej tazoby zbavit, tak lezim ako vygrcnuty rezanec v posteli lebo nevladzem ani vstat, do seba nic nedostanem dufam, ze to prejde

janicca
9. mar 2010

wolfi ahoj skus fatru len ja neviem či to tehule môžu ...... 😒

Martulik ahoj moja tak dnes máš klídek v práci.... 😉 ja za chvílu idem ku ušnému do ZA tak som zvedava ako pochodím..... 😉

wolfskinka
9. mar 2010

no skusim, fatru doma mam

orsulka
9. mar 2010

jooooj wolfi........to mi je luto........ slak ho traf kolac nepodareny!!!!!

wolfskinka
9. mar 2010

hej zjedla som ho pqazravo tak mi treba
napila som sa fatry a idem si dat suchy rozok, tak hadam to prejde

marta222
9. mar 2010

wolfi, tak to je aj mne ľúto, tak dúfam, že sa ti čo najskôr uľaví...
janicca a načo ideš k ušnému? Veď počuješ dobre, nie 😉 ?
orsulik - ako sa máš, "slamená vdova"?

janicca
9. mar 2010

Martulik počujem dobre až moc dobre ale mňa ucho pobolieva už dva roky a niekedy je to neznesiteľná bolesť a bola som tu v KNM u tej kravy no vyštrenie čo si neuveriteľné.....citujem ako prebiehalo moje vyšetrenia ucha :doktorka sa postavila štyri metre odo mňa sestrička mi zakrila ucho a doktorka začal šepkať slová ktoré som ja samozrejme počula a moja diagnóza znela šak vy počujete vám nič nie je........ukážkové vyšetrenie 21 storočí........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak idem skusiť do ZA kde bolo TPD žilinčanky to určite poznajú ......

cikyta
9. mar 2010

Jani 😀 Ty vole aké vyšetrenie na tom ušnom.Ja omdliem! 😖

wolfskinka
9. mar 2010

janni no som zvedava ako pochodis na tom usnom, daj vediet potom, lebo ja mam stale probelmy s usami, stale ma bolia

marti no co pazrava som bola tak sa mi to vratilo, idem si dat teraz suchu zemlu s cajom tak uvidime, co to urobi a idem zalahnut

orsulka no co uz komu neni rady tomu neni pomoci

marta222
9. mar 2010

janicca 😀 😀 😀 , si ma pobavila - viem si to predstaviť, také vyšetrenie som zažila aj ja cca pred 20 rokmi, keď som išla brigádovať cez prázdniny na železnicu. Tak to si nemusela ani nikde chodiť - tak by som ťa aj ja vyšetrila 😀 😀 😀 . Tak dúfam, že v ZA ti niečo zistia a pomôžu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre