• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
my sme celkom ok,len maly mal nejake fleky po tvaričke a zachripol,tak sme boli u dr. dala nam mast na tvar a fenistil na hrdlo,tak sa kurirujeme...inak je to už lepšie,len keby tolko neplakal :unamused: ciky robi všetko ako s natlakovanou hadicou a my všetko s plačom :angry: Ale vonku je teplejšie tak sa vytešujem,že snad bude kočikovanie prijemnejšie :slight_smile: no a nočne tahame od polnoci do rana každe 2hodky papame a čim bližšie k 6.00 tym sa intervaly kludu skracuju a mrnčime každych 15 minut :grinning:
23. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik-No muž vravel,že smrad by tam už nemal byť,lebo to budu také farby,čo nesmrdia.(aj ked...uplne ok to nebude.Ale Sisa je už velká a kriticky rok plnej hygieny a prevárania vody bude mať za sebou toho 1.5. :wink: )
23. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka a to šoferovanie Ti važne zavidim :sunglasses: ja sa furt bojim šoferovat :confounded: a tak by sa mi to teraz hodilo...

sisi tak sladke sničky :dizzy_face:
23. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka...tak to som rada a hned som spokojnešia :wink: :wink: :wink:

survi...ja bez auta už pomaly ani krok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak......už spinká..........tak cupitám do kupelne a musim si nakresliť na tu moju kocku nejaké oči a obočie,aby som mohla isť medzi ludí :sweat_smile:
23. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..... :grinning: :grinning: :grinning: neklam neklam.....určite chces zas vytočit SS :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul :grinning: :grinning: :grinning: Hej.Odhalila si ma.
Včera som zistila,že niesu len SS , ale aj KSS :grinning:
23. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz trochu od veci,ale mne sa tento novy kon vôbec nepači :frowning2: ,je ovela menej prehladny a zda sa mi nejaky pomaly a niekedy ma vôbec nechce prihlasit,alebo mi vypisuje,že porucha nie je vovašom prijimači...vam to nerobi???
23. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okolo 18:00 hod.som bezdomovec. :cry: aj so Sisi..............
Hodila na zem keramický kvetináč a odštiepila z plávačky :frowning2:
Gazda nás vyhodí z domu.On je na toto háklivý :confounded: :sweat_smile:
23. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky vidim ,že či si doma,či vonku,tak sa nenudiš :wink:
23. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Survi,máš pravdu.Nieje to tu dobre.Možno trošku vylepšený bazár,ale forum je otras.Aj to načitavanie :confounded:
23. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa už stahujete,tak to mužiček hadam prežije :angry: ak nie tak pridite do ZA,ved vas predsa nenechame na ulici :slight_smile:
23. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej Survi.Teraz musime stiahnuť z ceny v predaji nášho bytu :grinning: My ho do apríla ešte poriadne zdevastujeme :grinning:
23. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech sa mala vyburi ešte v starom,aby v novom vam to dllllllhhhhhhhhhhooooooooooooo pekne nepoškodene zostalo :wink:
23. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by muselo byť železne,aby niečo pri Sise vydržalo :grinning:
23. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky- veru ze nezaprie cela Sisi labudova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

survi- tak uz len treba kurirovat aby sa Timurkovi polepsilo :wink: :wink: :wink: a s tejto kobyle si nic nerob aj mne to akosi hapruje , raz mi vypadne potom mi nejde odoslat prispevok a tak to uz mam ...... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ale dnes je ozaj dobry cas na prechadzku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

orsulik- tak ja mam namiesto krvi benziiiiiiiiin, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: soferovanie to je mojeeeeeeeeeee
23. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek,máš IP a už dlhooooooooooooo
23. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa vie krásne povedať: Siviáááááááááááá
Stale si to rozpráva,aj ked nevie,čo to znamená :grinning:
23. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to šikovnica malá,a aj chodit začala nejako skoro :slight_smile: kedy si sadla prvy krat??
23. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby bolo na nej,sedi už na pôrodnici.Odmalička neznáša ležanie.Len tak pololah-sedenie.
Takže sama sedela v 5,5 mesiaci.
23. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teraz neznáša sedenie,iba chodenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky... odpisane v IP :wink: :wink: :wink:
23. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ,tak to si ešte počkame :angry: :wink:

ja sa lučim a pekny den všetkym paaa,orsulka a nech Ti robotka rychlo uteka :slight_smile:
23. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mne konik na chvilu vypadol komplet-......podla mna doladuju este tuto novu formu.......ale pre mna je to vyhodne, lebo od kedy to zmenili, tak mi to nenatahuje každy prispevok 5 min !!! :wink: lebo mna tu šlak triafal, fakt!! :angry: :angry: :angry:

Ciky...je to K pri KSS ??????

BRMBOLCEK....ty si moj človeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!!!! :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ciky......a MOIKAAAAAAA este nevie?????????? :cry: :cry: :cry: :cry:
23. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi....dakujem bambulka......celkom odsypa, ked je dost práce :wink: :wink: tak peknu prechádzku a opatrujte sa mi :slight_smile:))))
23. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Survi,neboj...coby dup a bude Timurko na štyroch lobzovať popod stoly :grinning: atd...
Orsulka to K je akože K...A (nemravnica,pobehlica :grinning: v preklade do slušneho tvaru slova)
A Moikaaa ešte nevie iba Ojšulkáááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (ale nie.)
23. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky......tak aspon že to vie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To čo si dala za foto? To je vaše buduce Orsuliatko,že?
23. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...ta to tu ja mam taketo fotečky...a si ich striedam na obrazovke :slight_smile: :wink: ako tapetu .-))))))
23. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte babule vidím že to tu frčí v plnom prúde ........ :wink:

idem poprečítať a dufam že má z toho tu nevyhodí lebo nie a nie sa sem dostať furt tu jaké reklamy a či čo to tu naskakuje má ide z toho picnúť ... :angry:
23. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok