• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
janicaa....de si bola ????????
23. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul krásne fotečky máš teda!
Jani gutentag!
23. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka- srdecne ta zdravime :grinning: :grinning:

ors :grinning: :grinning: :grinning: ulik- tak ta tvoja obrazovka na PC nema chyby, je to uzasne , normalne by som chodila do prace sa iba divat na tvoju obrazovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulik ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte jedna...heřmánová panenka :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ma nejaka dobra dusa ohovara, sa mi na jazycku vyhodilo bo,bo,bo,.... :angry: :angry: :angry:
23. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek....sorry

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

iank ja mam od včera pod jazykom nejaku boľačku ...a je to neprijemne celkom... :unamused: :unamused:
23. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....POZOR, POZOR, nech nas nepokusaju zle duse lebo nebudu vediet s kym budu mat tu cest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeby KSS?
23. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked ste uz pri tych bolackach ja mam vyhodeny herpes pod nosom a aj na brade ... uplne uzasne ...
23. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi....no sevas herečka !!!!!! ako...vyspinkaná ????? :slight_smile:
23. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul si predstav že ja dnes normálne pracujem ako náhle vám začnem písať v tom momente je niekto pri mne nás je v kancli 8 kusov..... :wink: tak len klikám a schovávam a preklikujem atď ale to je nepodstatné hlavné je že slniečko svieti.... :dizzy_face:

Ciky sa sťahuje do väčšieho to ma teší aspoň bude mať čo Sisa demolovať ....... :grinning: :grinning: :grinning:

ináč včera som strávila celé poobedie od 17.00 hod do 22 hod. na pohotovosti z krasňátkom a so segrou a dokonca bol s nami aj môj drahý takže jenom od Hujeru tam bylo 16 lidí....... :grinning: :grinning: :grinning: dnes som z toho ako vygrcnutý rezanec .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,dufam,že už je krsniatku lepšie.Co mu bolo?
23. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani..... :grinning: :grinning: :grinning: to nevadi.......ale ten čas, nejaky dlhý ?????? čo tam s vami porabali ???? teda s malým ?????
23. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, mozem ta opravit , ty nie si kus tak je vas 7ks, ty si nasa lyziarska hviezdicka a ziaden kus ! :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

je to neprijemne s takym malym bobulkom chodit po pohotovosti, moje zlate a uz je mu lepsie ? nasa SISI Labudova by ho hned vyliecila :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: , pravda Ciky .... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek-to hej.Aj o pohotovosti by už vedela tiež rozprávať.Vtedy nám ordinoval tak 89 ročný dr.ktoreho okakala a on skoro umrel-hned otváral okno a plienku kázal vyhodiť až vonku! :grinning: Cvočko jeden fajnový :grinning:
23. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby Zilinčanky.Prší v ZA? Nechcem,aby mi zmoklo prádlo,lebo ideme von...
23. mar 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky neprsi
23. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda to bol iny dedko , co mohol byt rad ze ho okakala , lebo to znamena ze bude bohaty ale v jeho veku uz tazko by sa aj zmohol na nejake tie hratky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takych starych by som uz vyradila na dochodok, ved nech mlady maju pracu....... a vzdelavaju sa .....

a u nas v ZA neprsi iba je pod mrakom.... chystate sa vonku , pravda , tak treba dat prsiplastik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi,dík :wink:
Brmbolcek-no pršipláštik :grinning: Ten by dopadol :grinning:
No deda okakala a 5 minut potom v nemocnici jej tlačili rekt.ruruku do riťky,že nech kaká,lebo preto plače,že nemože kakať.Darmo som im vysvetlovala,že už kakala chvilu pred tým.Vobec ma nepočuvali.No kocurkovo! Des! :angry: :sweat_smile:
23. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ty stary doktori , na nieco su dobry ale zase na druhej strane je uz aj ina doba aj ina medicina a zdokonalovat sa treba stale, ved uz mu to ani tak nepali ako mlademu...... uz by mal odpocivat na dochodku atd.....
23. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček tak krsňatko má 15 rokov bobulko malý a o hlavu vyšší ako ja ..... :grinning: :grinning: :grinning: jednoducho chalan zrazu nemohol chodiť strašné bolesti do triesla a ešte ktomu sa pridali aj horúčky a nechali si ho tam , tak sme boli na rengene,sono a čo ja viem ešte aké vyšetrenia.....verím že bude čoskoro fit ja to tak s nimi prežívam až to je choré ....tak že dnes idem zase na návštevu do špitálu ... :rolling_eyes:
23. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani.....no tak fíííha..........kurnik tak z ničoho nič, asi nejaky zapal niekde chytil......tak len ho chod pekne potešiť... :wink:
23. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha.. no to uz je velke krsnatko :wink: :wink: :wink: ale stale su to deti ako aj mi sme deti nasich rodicov :wink: :wink: :wink:
dobre ze ho tam nechali aspon na pozorovani, lbo v dnesnej dobe sa dostat do spitalu je fakt umenie ......
23. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on totíž to hráva hokej a začal mať problémy s kolenami už dlhšie tak možno to má za následok aj to.... asi to bude nejaký zápal ..... lepšie povedané športom k trvalej invalidite Orsulka so svojím najdrahším to dobre pozná ...mám pravdu či nie ??? :wink: ináč som bola prekvapená že ho tam hneď nechali a celkom príjemná služba tam bola taky vyšportovaný,opálený doktorko..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servuste krásky :sunglasses: :sunglasses: som sa sem konečne dnes dostala

zábava v plnom prúde :sweat_smile: :slight_smile: :sunglasses:

jani, to má isto z toho hokeja, prípadne či sa nesnaží ešte rásť...aj keď v tomto veku už by nemusel, ale nič príjemné :sweat_smile:
23. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka- tak vravis ze nieco zle je na nieco dobre :wink: , opaleny doktorko :grinning: :grinning: :grinning:

Kamka- servus ako mas ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček asi tak aspoň nejaké pozitívum tam bolo ........ :grinning: :grinning: :grinning: akurát mi volala segra že mu dávajú nejaké závažie na nohu že sa mu začala skracovať šlacha a to spôsobuje tu bolesť asi tak nejak mi to vysvetlila...

kamka ahoj mamina máš sa ??? už sa dostavujú tehulkovské nevolnosti ???....... :wink: nejaké stretko by to chcelo teda ak maminy budete môcť .... :wink:
23. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka- este ze prisli na to , lebo je horsie ked mu zacnu hadat a nedopatraju sa, nech mu to len co naj naj dobre dopadnea rychlo domkou do svojej postele a aj domacu starvu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: poddavaj nam info co a ako :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok