Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
23. mar 2010

janicaa....de si bola ????????

cikyta
23. mar 2010

Orsul krásne fotečky máš teda!
Jani gutentag!

brmbolcek
23. mar 2010

Janka- srdecne ta zdravime 😀 😀

ors 😀 😀 😀 ulik- tak ta tvoja obrazovka na PC nema chyby, je to uzasne , normalne by som chodila do prace sa iba divat na tvoju obrazovku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
23. mar 2010

brmbolček..... 😀 😀 😀

brmbolcek
23. mar 2010

Orsulik ... 😵 😵 😵

orsulka
23. mar 2010

tak ešte jedna...heřmánová panenka 😵 😵

brmbolcek
23. mar 2010

...ma nejaka dobra dusa ohovara, sa mi na jazycku vyhodilo bo,bo,bo,.... 😠 😠 😠

orsulka
23. mar 2010

brmbolcek....sorry

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iank ja mam od včera pod jazykom nejaku boľačku ...a je to neprijemne celkom... 😒 😒

brmbolcek
23. mar 2010

....POZOR, POZOR, nech nas nepokusaju zle duse lebo nebudu vediet s kym budu mat tu cest 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
23. mar 2010

Zeby KSS?

wolfskinka
23. mar 2010

a ked ste uz pri tych bolackach ja mam vyhodeny herpes pod nosom a aj na brade ... uplne uzasne ...

orsulka
23. mar 2010

wolfi....no sevas herečka !!!!!! ako...vyspinkaná ????? 🙂

janicca
23. mar 2010

Orsul si predstav že ja dnes normálne pracujem ako náhle vám začnem písať v tom momente je niekto pri mne nás je v kancli 8 kusov..... 😉 tak len klikám a schovávam a preklikujem atď ale to je nepodstatné hlavné je že slniečko svieti.... 😵

Ciky sa sťahuje do väčšieho to ma teší aspoň bude mať čo Sisa demolovať ....... 😀 😀 😀

ináč včera som strávila celé poobedie od 17.00 hod do 22 hod. na pohotovosti z krasňátkom a so segrou a dokonca bol s nami aj môj drahý takže jenom od Hujeru tam bylo 16 lidí....... 😀 😀 😀 dnes som z toho ako vygrcnutý rezanec .... 😝 😝 😝

cikyta
23. mar 2010

Jani,dufam,že už je krsniatku lepšie.Co mu bolo?

orsulka
23. mar 2010

jani..... 😀 😀 😀 to nevadi.......ale ten čas, nejaky dlhý ?????? čo tam s vami porabali ???? teda s malým ?????

brmbolcek
23. mar 2010

Janka, mozem ta opravit , ty nie si kus tak je vas 7ks, ty si nasa lyziarska hviezdicka a ziaden kus ! 😠 😠 😠 😀 😀 😀

je to neprijemne s takym malym bobulkom chodit po pohotovosti, moje zlate a uz je mu lepsie ? nasa SISI Labudova by ho hned vyliecila 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , pravda Ciky .... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cikyta
23. mar 2010

Brmbolcek-to hej.Aj o pohotovosti by už vedela tiež rozprávať.Vtedy nám ordinoval tak 89 ročný dr.ktoreho okakala a on skoro umrel-hned otváral okno a plienku kázal vyhodiť až vonku! 😀 Cvočko jeden fajnový 😀

cikyta
23. mar 2010

Baby Zilinčanky.Prší v ZA? Nechcem,aby mi zmoklo prádlo,lebo ideme von...

wolfskinka
23. mar 2010

ciky neprsi

brmbolcek
23. mar 2010

teda to bol iny dedko , co mohol byt rad ze ho okakala , lebo to znamena ze bude bohaty ale v jeho veku uz tazko by sa aj zmohol na nejake tie hratky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Takych starych by som uz vyradila na dochodok, ved nech mlady maju pracu....... a vzdelavaju sa .....

a u nas v ZA neprsi iba je pod mrakom.... chystate sa vonku , pravda , tak treba dat prsiplastik 🙂 🙂 🙂

cikyta
23. mar 2010

Wolfi,dík 😉
Brmbolcek-no pršipláštik 😀 Ten by dopadol 😀
No deda okakala a 5 minut potom v nemocnici jej tlačili rekt.ruruku do riťky,že nech kaká,lebo preto plače,že nemože kakať.Darmo som im vysvetlovala,že už kakala chvilu pred tým.Vobec ma nepočuvali.No kocurkovo! Des! 😠 😅

brmbolcek
23. mar 2010

ach ty stary doktori , na nieco su dobry ale zase na druhej strane je uz aj ina doba aj ina medicina a zdokonalovat sa treba stale, ved uz mu to ani tak nepali ako mlademu...... uz by mal odpocivat na dochodku atd.....

janicca
23. mar 2010

brmbolček tak krsňatko má 15 rokov bobulko malý a o hlavu vyšší ako ja ..... 😀 😀 😀 jednoducho chalan zrazu nemohol chodiť strašné bolesti do triesla a ešte ktomu sa pridali aj horúčky a nechali si ho tam , tak sme boli na rengene,sono a čo ja viem ešte aké vyšetrenia.....verím že bude čoskoro fit ja to tak s nimi prežívam až to je choré ....tak že dnes idem zase na návštevu do špitálu ... 🙄

orsulka
23. mar 2010

jani.....no tak fíííha..........kurnik tak z ničoho nič, asi nejaky zapal niekde chytil......tak len ho chod pekne potešiť... 😉

brmbolcek
23. mar 2010

fiha.. no to uz je velke krsnatko 😉 😉 😉 ale stale su to deti ako aj mi sme deti nasich rodicov 😉 😉 😉
dobre ze ho tam nechali aspon na pozorovani, lbo v dnesnej dobe sa dostat do spitalu je fakt umenie ......

janicca
23. mar 2010

on totíž to hráva hokej a začal mať problémy s kolenami už dlhšie tak možno to má za následok aj to.... asi to bude nejaký zápal ..... lepšie povedané športom k trvalej invalidite Orsulka so svojím najdrahším to dobre pozná ...mám pravdu či nie ??? 😉 ináč som bola prekvapená že ho tam hneď nechali a celkom príjemná služba tam bola taky vyšportovaný,opálený doktorko..... 😀 😀 😀

kamka17
23. mar 2010

servuste krásky 😎 😎 som sa sem konečne dnes dostala

zábava v plnom prúde 😅 🙂 😎

jani, to má isto z toho hokeja, prípadne či sa nesnaží ešte rásť...aj keď v tomto veku už by nemusel, ale nič príjemné 😅

brmbolcek
23. mar 2010

Janka- tak vravis ze nieco zle je na nieco dobre 😉 , opaleny doktorko 😀 😀 😀

Kamka- servus ako mas ? 😵 😵 😵

janicca
23. mar 2010

brmbolček asi tak aspoň nejaké pozitívum tam bolo ........ 😀 😀 😀 akurát mi volala segra že mu dávajú nejaké závažie na nohu že sa mu začala skracovať šlacha a to spôsobuje tu bolesť asi tak nejak mi to vysvetlila...

kamka ahoj mamina máš sa ??? už sa dostavujú tehulkovské nevolnosti ???....... 😉 nejaké stretko by to chcelo teda ak maminy budete môcť .... 😉

brmbolcek
23. mar 2010

Janka- este ze prisli na to , lebo je horsie ked mu zacnu hadat a nedopatraju sa, nech mu to len co naj naj dobre dopadnea rychlo domkou do svojej postele a aj domacu starvu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 poddavaj nam info co a ako 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre