• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Domika už len vydržať treba máš to ozaj za pár ... :slight_smile: a Orsulka asi ešte škrabká steny a stierkuje ... :wink:
13. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka to neva asi tam pôjdem len sama sestre niečo do toho vošlo tak budem musieť otravovať moju polovičku nech ma tam zavezie ten bude z toho zase nadšený ... :slight_smile:
13. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ako sa mi dievcata mate.
domka ty uz budes rodit super.
juj dievcata chybate mi velmi.
len ja nestiha,
13. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz aj orsulka maluje ... boze baby ved tu sa maluje vo velkom

no na danovy, ani na nakupy som ensla, ved kto by isiel v takomto pocasi no nie ?
13. apr 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby ja som dnes bola zumbovať no úplne som z toho nadšená ..tam sa človek nabije energiou aj keby nechcel .... :slight_smile:bolo to fantastické ... :wink: )))martula,lusi tak na buduce idem spoločne je vám to jasné !!!! :slight_smile:
13. apr 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak som tu mali sme mensie stretko ja orsul a janula bolo supeeeer zase sme sa dobre vykecali padlo mi to vhod :wink: :wink:
13. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

jani čo je vlastne ta zumba? je to nejaky tanec? a rano si sa pytala ako sa mame,,,tak sme ok,Timurko vyšibal čoko vajcia,tak ich teraz poctivo likvidujem :grinning:. a pomaly sa nam už začina sam pretačat na brušku :slight_smile:...len ten reflux nas stale trapi :frowning2:

kiari,tak vy take mini stretko,muselo byt fajn :dizzy_face: ,aj ja už by som rada niekde medzi ludi vyšla :angry:
13. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešre som zabudla Jani,Marti pekne letne foto ste nahodili,tak snad tym privolate leto,lebo toho chladu už bolo fakt dost :angry: a Lusi ,aby jej nebola zima,tak sa pritulila k mužičkovi :wink: ,tiež dobry napad,ale ja už by som fakt privitala pekne leto :dizzy_face:
13. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

kiari,škoda že som nemohla prísť,rada by som vás videla... :wink:

janica ahoj kočena :slight_smile: ..odkedy pozerávame Panelák,tak moj mm nás vola s veronikou že kočeny... :slight_smile:

idem vás dočítať..
13. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul skoda ale malinky je prednejsi :wink:

suri veru mini stretko a bolo fajn :slight_smile: :slight_smile:
13. apr 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari,bola by som prišla,ale moja mama slúbila švagrinje včera,že vyberie deti zo školky,tak som nechcelato meniť....nemohla tým pádom prísť k mojmu...a kde ste boli?
13. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem.....
stretko velmi potešilo aj mna, že to konečne vyslo...... :wink: Luculka...chýbala si :pensive:
mám toho tak nejak viac....tak sa nehnevajte, že nepisem......zas sa ozvem, ked už bude aj po vyplatách.....
Domika......držim palce vsetky...... :wink: ja už sa neviem dočkať toho mena pre bábo :slight_smile:))))))
všetky vas pozdravujem......
:dizzy_face:
14. apr 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:
orsulka ,ako si sa pekne ospravedlnila,že nepišes,si zlata :dizzy_face: ale my sa určite nehnevame,na Teba sa neda hnevat :wink: tak vela sily do domaceho upratovania a aj v praci nech to leti čo najrychlejšie :wink: a tešime sa ,kedy budeš mat viac času a ozveš sa paaaaa :slight_smile:
14. apr 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Kuspitka ahoooj! :wink:
Orsulík,dievča stratené :wink: ahoj a želám ti rýchle porobkanie v práci a nech sa máš zase dôvod trošku smiať mojko :frowning2:
A ostatne (ako by povedal Luculin MM) Kočeny ahojte :slight_smile:
14. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko upršané prajem všetkým...ozaj už by mohlo byť aj krajšie, ale však dočkáme sa :wink:

survi...na prechádzky keď budeš chodiť, tak sa k tebe pridám, nech si to pekne nacvičím :slight_smile: a dúfam, že keď vyjde to slniečko, tak aj Timurko už bude ok...ozaj, ešte stále plakáva???

orsul...držkaj sa žienka moja :slight_smile:

a závidím vám to stretko, už aby bolo fakt to slniečkové počasie, nech sa aj my niekde na teraske vystretáme a hádam už aj ten Kľak by mohol vyjsť :sweat_smile:
14. apr 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka kludne sa pridaj :slight_smile: chodime každy den,niekedy aj 2 krat denne //teda poobede tato// ale teraz prši tak sme včera neboli a dnes snad sa umudri a aspon na hodinku vykukneme von,lebo aj na poradnu ideme dnes...a plače stale :unamused: ale asi to bude jeho forma komunikacie s nami :angry: ,,,dufam,že ho nič neboli,ale to nezistime :confused:
14. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi...tak vyzerá, že už máte riadny režim nastavený...pravidelne vonku, tatino je tiež akčný, už len tú komunikáciu vylepšiť, ale hádam ho to prejde...budúci týždeň mám v práci rannú, tak niekedy poobede sa ti ozvem a dáme spicha, ok :wink: posielam Timurkovi pusinu :slight_smile: a držím palce na poradni, nech je všetko ok

jani...inak super, že ťa tá aktivita tak prevalcovala, aspoň nemyslíš na "somariny" a pekne si užívaš...tak užívaj, kým sa dá :wink:
14. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka ok :slight_smile:
14. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje krásne prajem fajn deň.... :slight_smile: )........aj keď to počasie má už riadne sere :angry:

Survi tak Zumba to jest tanec spojený z fitnes.... :slight_smile:dufam že som to dobre vysvetlila ....a stými čoko vajcami to nepreháňaj ... :grinning: to je super tak Timurko pomaly bude hádam aj chodiť bože ten čas tak letí ... :wink:
Martula to foto si asi zmeníme a potom sa počasko možno umudrí ..... :slight_smile:
Orsulka bolo ti odpustené za absenciu ....... :grinning: :grinning: :grinning:
Kamka ja mám teraz všetko zhlavy začala som sa venovať viacej sebe ... :slight_smile: a celkom to ide ...už sa tesím na stretko niekde na teraske....a mohla by sa pridať aj Lusi ... :slight_smile:

Luculka kočenyyyyyyyy tak to slovíčko sa mi páči......... :grinning: :grinning:
Ciky ahoj ako už je dobré ? Cmuuuuuuuk Sisinke
14. apr 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,dala som jej cmuk.Ten stredný je tvoj :wink: (kuk album!) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj Ciky ty si ta najúžasnejšia mamina na svete ....... :slight_smile: ))))Sisa je taká spokojná na tých foto ...... :wink: :wink: :wink: no s tebou je to už asi horšie ??? ......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani dík.Ale...noo...dá sa :wink: Ešteže existuje sem tam nejaký "čaj oblbovák" :grinning: na spinkanie :grinning:
14. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu bola lepšia,no rozmazaná :grinning: :
14. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja láááááááááááááááááska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
14. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky... :grinning: :grinning: :grinning: to dieťa namá chybu...teda na fotkách :slight_smile:
14. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík "kočeny". :wink:
14. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka božská fotka :slight_smile:
14. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ovenky, ako sa máme? Aj u Vás tak leje? To je počasíčko :angry: :angry: :angry: ...
Ciky... Silvinka je fakt utešená :wink: .
Jani, tak hovoríš, že zumba je super? A však si tam neposkakovala ako telacko? A ako sa to tam platí a hlavne koľko???
14. apr 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tu leje Martus.Stále bez prestania.A to ideme poobede von :frowning2:
14. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky... a kam von? Kde sa chcete motkať v takomto strašnom počasí? Jedine treba do tej vašej cukrošky zaparkovať, či :wink: ?
14. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok