• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Musíme isť do banky.Zaplatiť vecičky,čo som Sise poobjednávala včera.(Nerobí mi dobre,ked som doma,lebo potom len vymýšlam a kupujem po nete :sweat_smile: )
14. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máme pláštenku na kočík,ale taku,že je to čistý foliovník :confounded: S 5 malinkými dierkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže nejako prebehneme asi pod dáždnikom na ručáka :rolling_eyes:
14. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky... to mi hovor, ja som taká istá s tým objednávaním, keď ma to chytí, tiež naobjednávam kopec sprostostí :wink: :wink: . A nemáš Internet banking, že by si nemusela bežať do banky :slight_smile: ? Lebo to počasie je fakt príšerné, ani "psa nehodno vyhnať von", ako sa hovorí... U nás doslova leje :angry: :angry:
14. apr 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martula no sevas babula kade sa flákaš .... :wink: )))tak ta zumba stála včera 1 evri a od štvrtka bude 3 evri a teraz som na to prišla že je to aj v KNM v nedelu o 18:00 na strojarine tak super ale idem aj vo štvrtok do Za ..... :slight_smile: a do KNM prídem ako profesionálka ....... :grinning: :grinning: :grinning: pridáš sa ???? ... :slight_smile:

Orsulka nové foto jaká že herečka ináč dovolila som si kuknuť ťa aj na FB tak ty si iná akčná žienka ..... :wink: super fotky
14. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ha... že 3 euráče, to je dosť za to, že sa tam ideš umoriť :grinning: :grinning: :grinning: . Ale nie, určite je to fajn, len keď kým tam docestuješ, tak zabiješ kopec času. A o koľkej to býva?
Ja asi ostanem verná tej našej posilke, včera sme akurát prvý krát platili, v marci sme boli akože v skúšobnej dobe a teraz za apríl - 5,- € a chodím tam 3x do týždňa na hodinu a pol. Síce ešte nevidím na sebe žiadne výsledky, ale možno raz :grinning: :grinning: :grinning: ...
14. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti...no ja síce nie som pes, ale do toho dažďa veru musím ísť, lebo robota ma čaká poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže dobrovoľne nasilu...a dnes by som veru presedela tu pri pc celý deň...
14. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kamka, no čo už, my pracujúci to máme ťažké - chceš-nechceš, musíš ísť :slight_smile: . A ja dnes asi ostanem preto v robote, ani domov nepôjdem :grinning: :grinning: :grinning: . Ale nie.... zasa až taká pracovitá nie som, ale asi tu budeme dnes dlhšie, po dlhom čase asi posedíme, moja vzácna kolegyňa má dnes sviatok - dokonca 2...
14. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula a čo budem robiť s tými evrami tak ich aspoň takto miniem ........ :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti ozaj, šefino sa už vrátil z liečenia?? no a potom sa veľmi neopi na tom posedení, aby ťa zajtra hlávka nebolela :wink:
14. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martus internet banking nemám.Ale mám rýchle nohy,silné ruky a otužilú dceru :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky...niekto má internetbanking a niekto má akčné zlaté dieťa :slight_smile: :wink:
14. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočeny, šééécke :wink:
nám tu fajne klopka daždík na parapety, jooooj, už sa vídím, gaučing-strečing doma na gauči pod tepolu dečkou a na stole kávička............to su sny, čo? :grinning: .....................nereálne. :frowning2:
oršul aku máš kočenovskú fotku, že wauuuu :slight_smile:
jani, neodšrobovala si si zadok? z toľkeho vrtenia? , ja si tu zumbu predstavujem niečo ako brušne tance???? :sweat_smile:
ciky, tak fotka malej je taka krásna, užasna, fakt nemá chybu. :slight_smile:
kamka už grckáš? či ani nevieš že si tehu?
14. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som potrebovala vypnut.....a kuk som urobila do starych fotiek.....a tak nejaka tá zmena...aj tak som sa tu na Vas rehotala už dlho !! :wink:
zumba nie su brusne tance.......su tam rozne druhy tancov, najviac latina...samba, mambo.....a podobne.....hoc u nas ide aj hip hop choreoska...... :wink:
14. apr 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...provokácia sa tomu hovorí, že gaučing-strečing...ale dopraj si :slight_smile: a ja fakt ani nemám pocit, že by som bola tehu a ani nemám v pláne grcať a podobne, lebo sa mizdá, že mi tak rýchlo trávi, že som v kuse hladná a na ostatné asi telo nemá čas
:grinning:
14. apr 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...tak ty takto si tu ako tajný agent...ale aspoň sa ti lepší nálada :wink: ...no a vy profesionáli zumboví máte ne to, aby ste si dali hocijaké pohyby, aj také, čo sa normálne pri zumbe nerobia :sunglasses:
14. apr 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka, ja som v práci, ja o gaučingu-strečingu možem len snívať.....
14. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, ale tak nebudeš tam úplne do večera...poobede domkov prídeš a necháš sa drahým obskakovať...no to je tiež také snívajte s nami, ale dobrá predstava :sunglasses:
14. apr 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, ako predstava suprova, ale my ideme hned po robote na oslavu......musim si nechať zájsť chut.....
14. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik - pekná fotka - len škoda, že ti nevidno do "sichtu" :wink: ... Kamka, neboj, budem dávať pozor, aby som to s tým vínčiskom neprehnala, aby som zajtra neumierala na "poopicové" stavy (chcela som napísať "poopičné", ale dosť blbo to vyzerá :grinning: :grinning: ).
Ahoj lusina - tak dnes mám preventívny deň na hlavybolenie - pijem víno.
14. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
písala som príspevok a celý mi ho zmazalo no kašlem na to .... :angry:

Gaučing strečing to je nejaké nové cvičenie ????? :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marti-správne, suhlasim. len pozor na tie poopične stavy :grinning: , z vína sa to može občas vyskytnuť, može to byť ako nežiaduci účinok tohoto lieku :grinning:
14. apr 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MARTI....to neva...doteraz som tam mala len ksicht.....teraz som cela .-)))))))) ale beriem to ako inspiraciu, aby som vyzerala v najbližsej dobe tak ako na tej fotke :slight_smile:)))))) ked na nu budem čumiet každy den, tak aj cvičit sa mi bude chciet viac :slight_smile:))))))
14. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, nie, to je stare perfektne cvičenie, opíšem: ľahneš si na gauč, drahy alebo aj ty sa zakryješ dekou a ležiš a vlastne čakaš kedy sa "slaninka" začne topiť pod tou dekou a čakaš a čakaš až kým nezaspíš. úúúžasne cvičenie, vyskušaj :grinning:
14. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, to mi nemusíš pripomínať, to ja veľmi dobre poznám :grinning: :grinning: :grinning: . Tak dúfam, že dnes odhadnem tú správnu mieru tohto zázračného vynikajúceho lieku :grinning: :grinning: :grinning:
Janicca - teba by sme s vínom asi nevyliečili, však :wink: ? No jasné, gaučing-strečing - toto cvičenie robím skoro každý deň pri telke.. Akurát, že to nemá účinok na zhadzovanie kíl, ale skôr naopak :grinning: :grinning: :grinning: .
14. apr 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martula ,Lusi tak vy idete dnes zase chlontať ???? :grinning: asi sa začnem s vami viacej kamarátiť ....... :grinning:
14. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning: :grinning: :grinning: . my????? a chlomtať????? my len dodržujeme prevenciu, ved stále hovoria aka je doležitá :grinning: :grinning: :grinning: , že marti?
14. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
äääääääää................Orsul,aká kočica! Fíha. :dizzy_face:
14. apr 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, Tak dnes na 13 den po IUI bohuzial len /. :frowning2: Zajtra ideme na krv do heliku, tak dufam ze aspon ziadost na IVF bude uz schvalena. Pozdravujeme a snazime sa dalej :angry:
14. apr 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že takto nejako sme vyzerali...... počas brigady......bola to ale fuska Vam poviem......nebyť deciek tak.......škrabem este dva týždne...!!!!!!! :wink:
14. apr 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi šak ja to poznám my sme to s drahým robili do nedávna eee vlastne on tomu cvičeniu zostal verný ale ja som poľavila bo som sa už nemohla na seba dívať ....... :grinning: :grinning:

Orsulka ináč ja som si kedysi dávala na chladničku fotku v plavkách ako že pre inšpiráciu aby som nežrala ja tak mi to bolo prd platné ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martula tak ja radšej tuhô naposledy som z vína grcala jak lion a to som si dala len 6dcl.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok