• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
maw......tak to je škoda.......treba ale pockat na tu krvičku.....aby ste este neboli prekvapení .-)
14. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj baby, keby ste Vy vedeli ako by som sa ja potrebovala opit!!!!!!!!!!!!!
14. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné lusi :grinning: :grinning: :grinning: , prevencia je mimoriadne dôležitá..
maw, to mi je ľúto :frowning2: , tak budeme držať palce, držte sa...
Orsulik - no ja teda na tej tvojej fotke vôbec nevidím, či si tam štíhla alebo nie. To, keby som ja dala celú postavu.... Ale to nemôžem, lebo by som sa nezmestila do tej zmenšenej kópie :grinning: :grinning: :grinning: .
14. apr 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik - tak príď k nám, opijeme sa spolu :wink: . Ale ty víno tiež nemusíš, však? Nevadí, niečo "tvrdé" sa tu tiež nájde :wink:
14. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maw zlý začiatok dobrý koniec ...... :wink:

Orsul kedysi dávali taku rozprávku že strašidlá ....už neviem presný názov a vy na tej foto presne tak vyzeráte ....no ste tam zlatý tak to muselo byť radosti ... :slight_smile: počítam že prach budeš odstráňovať hádam aj 1/2 roka ....... :grinning:
14. apr 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti...tak vieš moja...v tomto momente aj vino.........

:grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...ved som deckám vravela, že možme ist rovno na Bojnický zámok robiť strašidla a nepotrebovali by sme ani make-up !!
14. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul-jak ste zošediveli všetcia na tej foto :grinning:
14. apr 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Velmi sa podobas na moju starku.Nádherná tvar a šedive vlasky :grinning:
14. apr 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky......po tomto tyždni mám pocit, že tak budem vyzerať aj normálne!!!! :frowning2: :grinning:
14. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: a kde vidíte tie orsulkine fotky so šedivými vlasmi??? Aj ja chcem vidieť.
Orsulik, a čo tak smutno, niekto ťa vytočil? Z toho si nič nerob, ja som včera v robote revala :unamused: .
Ale Orsul :sweat_smile:
oršul a čože máš taky srca bôľ, niečo smutne sa stalo????? :cry: hádam nie......
jani, že LEN 6dc, to ja by som nezvládla toľko vína, to je na mna mooooooc, to ja tak 2-3dc . to sa ti nedivim, že si objímala keramiku.
14. apr 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti nepi tolko a budeš vidieť aj ty :grinning:
14. apr 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, som urazená :unamused: , ešte som nepila a nevidím aj tak...
14. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti skoč na druhu stranu a tam má Orsulka pri príspevku prílohu tak klik na to .... :wink:
14. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martus tak pardon a čo už to potom bude,ked budeš piť? :sweat_smile:
Marti daj si pozor aby si nepraskla ......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Už vidíš? :slight_smile:
14. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy ste také "kozičky" :grinning: :grinning: :grinning: , to ste mi nemohli napísať hneď? Dokonca ani tie 2-3 príspevky z predošlej strany som nečítala, lebo som práve vtedy písala svoj príspevok a potom mi to skočilo hneď na ďalšiu stranu. A ja, trúba - nenapadlo ma pozrieť na predchádzajúcu stranu.
Takže, už vidím... Ale, tak o 2 hodinky sa mi začnete asi všetci rozmazávať - nemali by ste toľko piť :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj Martus,ty si fakt šašo! :grinning:

Tak pa,idem vhupnúť do gumákov a hajde trádovať do ulíc...........pááá :wink:
14. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok nas opustila mne velmi blizka osobka....bola to moja tzv. "druha mamina"....... a prave odchádzam teraz na jej pohreb....... tak mi držte palce......
pa pa pa
14. apr 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka :pensive:
14. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik... tak to mi je veľmi ľúto... Ale, čo už, s týmto nikto nič nenarobí, tak to v živote chodí - to je jediná spravodlivosť na svete, že to čaká skôr, či neskôr každého z nás :unamused: .
ciky... akej farby máš gumáky :slight_smile:?
14. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oršulka :pensive:
14. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa asi pre dnešok s Vami lúčim dievčatá, idem piť!!! Prajem pekný zvyšok dňa :wink: .
14. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, bye bye, moc sa neopi.......
14. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, ani ty....
14. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka,marta222,janicca - kocky vdaka za povzbudenie, nebojte neberieme to vobec neako tragicky, najviac to asi svokra preziva. :angry: . Inak kolega mal predvcerom prirastok do rodiny tak mi to prislo trocha luto, ale zapil sme ho teda paradne :angry: :rolling_eyes: :dizzy_face:
14. apr 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul ... tak to opitie to si daj aj za mna, ja mam zase chute na alkohol ... :grinning:

maw mrzi ma,to, ale nevesajte hlavu,
14. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok