• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Domika sa stala maminkou 12:20 hod. jednemu malému chlapčekovi.ktoreho nazvala Matúško , vážil 3220g a meral 49cm
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujéééééééééééééééém :dizzy_face: prajem všetko len a len to dobre.
21. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! :slight_smile:ciky super správička,dufam,že ju moc nepotrápil.:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Domi gratulujem k Matúškovi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi velka gratulácia ...s tymi Matuškami sa roztrhlo vrece, daľší sa narodí o 3 týždne mojej sestre ... :dizzy_face: matejov bratranec
21. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ,to vy ste sa so sestrou dohodli? :slight_smile:
21. apr 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka velmi ti gratulujem -
tesime sa velmi.
21. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika veeeelkaaaa gratulacia, maminka nech sa rychlo zotavi aq drobcek pekne rastie. :slight_smile: :wink:
21. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pripájam a mooc gratulujem Domika :wink:
21. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul nedohodli, je 7 tyzdnov rozdiel :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

Domika.....velka gratulacia a vitam medzi nami Matuška, nech je zdravučky a nech Vam neustale robi radosť *!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2010 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko orsulik, ja dnes zase vyspata tak strasim od 5,00

na nervy to moje spanie :frowning2:
22. apr 2010 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...no mooooja...tak fakt teba tu vidiet !!!!!! to sa ozaj nieco musi diat........maly ti nedal buvať??????
22. apr 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co maly ... ten spi ale tie priserne sny co mavam ... ale uz sa zobudil .... posledne dni som bola dost rozlietana, tak som sem malo nakukla, ale inac som stale tu a sledujm aj teba a tvoju stimulku a teraz mas odo mna prikazom ved vies co
22. apr 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi....cooooooooooo ??????????????????? presne napiš a ja "vykonám" !!!! :wink:
22. apr 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...veľká gratulácia a Matúškovi veľa zdravíčka a spokojný život...a ty sa rýchlo "vystráb" z pôrodu, nech si malého môžte užívať :slight_smile: :slight_smile:

a pekné ránko všetkým prajem...dnes to vyzerá slniečkovo :sunglasses: :sunglasses:
22. apr 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka....aj tebe pekne ranko hviezdička :dizzy_face:
22. apr 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem ....... :wink:

Domika veľká gratulácia všetko naj,naj,naj prajem a hlavne veľa zdravíčka nech ste obidvaja čím skôr domka... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeejeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

uz je to tu , teda uz za nami, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak domi , uz je maminou , to musi byt super pocit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ved ju aj vycvicil s tym chodenim do nemocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak zelame im kopec zdravicka, vela radosti s Matuska a ostatne pride samo, krasne meno MATUSKO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaffffffte,
ciky a kde je básnička???????
22. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HIHIHI......ciky asi nestihala napisat včera, lebo musela písať vela sms!!! :grinning: :grinning: :wink: :wink:

ja mám jednu......len tak z buka...

Domi,Domi,Domi...nebudeš už válať stromy.
Budeš pekne doma , bez vráskov,
prihovárať sa Matuškovi s láskou.

viec neviem..... :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to tu nevidim :fearful: ? matusko je uz na svete, tak veeeelka gratulacia , hlavne kopec radosti a lasky prajem domikaaaa :dizzy_face:

ahojte ostatne :slight_smile:

orsul, robis mi radostttt, o necely mesiac sa uvidime, tak sa ti hadam svisti nalepia. i ked richi uz nie je svist, ale jak taky sysel maly :grinning: dnes sa budeme zase vazit, tak som zvedava, kolko ma. uz aj zo 5kg. ten uz vytiahne 180 len taky fukot, marko si cucka tak decentne svojich 120 :sweat_smile:
22. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka...ahojček :slight_smile:))) kukala som fotky na Fb......su krasnunki :slight_smile:))))) :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
22. apr 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ahojte všerkyyyyyyyyyyyyyyy :wink:
22. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že všerky! :grinning: Ja tlk!
oprava: všetky!
22. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi-moje dnešne spanie bolo od 3 do 4 hod. :rolling_eyes: Uplne važne :confounded:
22. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: fakt??????
22. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky...velmi pekna...ako vždy..... :dizzy_face:
22. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, krásna básnička, aj mne raz taku vymysliš? :dizzy_face:
ked som si prečitala to slovo všerky, hned ma napadlo, že príšerky :grinning:
22. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul-prisahám na hadiu košku! :grinning:
Lusi-či ti takú vymyslím???To čo su za otázky??? Pre každu,čo máte pri mene v zátvorke že: (snaží sa) mám jednu v šuflíčku! A takto ich pomalynky vyťahujem na svetlo božie....postupne rad za radom...každej jednej :wink:
22. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok