• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ciky, cmuky cmuk :dizzy_face: dakujem, už sa teraz na u teším /len aby som sa toho dožila :sweat_smile: /
22. apr 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi neboj dožiješ ..... :dizzy_face: pôjdeme do toho spolu ....... :slight_smile:

Ciky tak ja už sa teším na tu svoju ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a krásnu básničku si dala pre Matúška ....aj v Orsulke sa ozýva básnické črevo.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihihi..inak ja som inak protektačka asi u Ciky...... ja som dostala krasnu basničku aj pred posledným KETOM :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
22. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš tak niekto má šecko a niekto ništ ....... :angry: :angry: šak skusim sa postaviť za teba do radu či sa aj mne niečo ujde ..... :grinning: :grinning: áno áno pamätám básničku...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANO ANO...JA SOM ASI TA Z tých čo má šecko....dnes aj krčže v žaludku, plny nos, kašel, neskutočne presilene prelaktia a o križoch ani nehovorim..... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
22. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj Orsulka tak ty si to vieš ozaj zariadiť...no ja som to tak zrovna nemyslela........ :unamused: nebojkaj cez víkend hlásia leto tak sa vyliečíš .... :wink:
22. apr 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca...to ťažko....pokracujeme dnes, a cez vikend...penetrovanie,stierkovanie, sietkovanie :frowning2: :frowning2: len dnes mam nejaky ťažší den...
ale.....!!!! zajtra poobede budeme mat s drahym relax, lebo ideme pozriet na jednu tančenú suťaž do Topolčian....tak na to sa velmi tešim a to ma držííííí nad vodouuuuuu.....la-la-la :wink:
22. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok Orsulka tak keby bolo niečo ...lalallala tak ti to aj znesiem aj donesiem a čo ja viem ešte tak nejak sa to spieva v tej pesničke ........len aby som ti pomohla..... :dizzy_face: noooo ale ty si šikulica ty to zvládneš jak sa povie ľavou zadnou ....... :wink:

a Martula hlásila voľno a či ?ajsom jej písala a ona ništ ..... :unamused:
22. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca....no je tu nejaka volna a čudná diciplina sa mi zda....... :angry: :angry: ........lebo okrem domiky, ktorá super zahlasila aj dochod do porodnice, ostatne na to uplne kaslu a nechaju nas tu enem tak tápať :grinning: :grinning: :grinning:
Matrula nehlasila ništ.... :unamused:
22. apr 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve sme sa vrátili od doktorky. Silvinka sa postavila zo šerblíka a potkla o tričko,tak preletela cez šerblík na hranu gauču.
Bola celá krvavá,ešte aj na gauči je kusok z pery odtrhnute......Plakali sme spolu.
Vraj na šitie to neni a treba umývať repíkom bolačku.(Už neni Labudko.Je to moja Angelina :frowning2: )Tu je foto už po všetkom(ešte má pokvapkane tričuldo krvičkou :cry: ):
22. apr 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oršulka aj ja tu straším, ale akosi nemám čo písať. :unamused:
chce sa mi spať, aha asi takto: :pensive: a čakam na 16,00 kedy možem normálne legálne újsť z roboty, ale to mám ešte času ako čečiny..... :confounded:
a kde su ostatne spolubojovníčky nemám ani potuchy.....
22. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky.......ale to sa stane v zlomku sekundy a neporadiš si....moja mala princezna Sisi Angelina Labudková :cry: :cry: :cry:

toto bude chcieť aj nejaky náádherny darcek pre nu.....
:wink:
22. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, páááááááááánečku , chudiatko male, ta sa teda obuchala užť asi o všetok tvoj nábytok, nie? :rolling_eyes:
ale teda ma pusu ako Angelina, len Angelinu to asi tak neboli......pofúkaj
22. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešteže jej začali rásť až teraz zubky a nie už v 4 mesiaci,ako jej rovesníkom.Inak by už mala z pusy franforec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt bolo najlepšie bez zubkov :angry: Má ich 3 ks a len je s nimi oštara :angry:
22. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej Domi, vseeeeecko najnajlepsie tebe aj Matuskovi, nech sa rychlo zotavite a ste zdravucki

orsulka - drzim palceky, nech to uz vsetko vide :wink:

ciky - veru este ze mate len 3 zubky, muselo byt aj tek velke boooooo :pensive:
22. apr 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka boooze chuda mala. No hlavne, ze sa nic horsie nestalo. Ale kyyym bude chlapov opalovat sa zaaahooojiiii.
22. apr 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky aj angelina ma svoje caro, neboj vyda sa este aj s jazvickou na pere, ale vyzera spokojne a zda sa ze jej novy imidz vobec neprekaza
22. apr 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulík,nooo chcela som kupiť "bolestne" slečne,no potom ma nahnevala,tak nič nebude :angry: ( :grinning: )
Stále mi hryzie do päty a kolien! :angry: Ked ju vyhreším,potiahne mi vlasy :angry: Tak sme už neni kamošky :angry: ( :grinning: )
Lusi-Máme 1 stôl a 1 skrinku a milion boliestôk :sweat_smile:
Katy-veru bolo.Ved tie zubky má ostre ako nožíčky.Také nevybrusené :unamused:
Domcek- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No to potom budu mať také boliestky tí chlapy! :grinning: (od Silvinkinho Ocka)

Ten skoro omdlel , ked som mu volala,nech príde,že ideme k dr.Robí na byte a skoro padol z rebríka :confused:

Wolfi-pravdu?
Už nevizerá,že ju niečo bolí :angry: Má bolave ustočká,no vyvádza normálne ako vždy(ak nie aj viac) :sweat_smile:
22. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky tak ju skus kusnut aj ty tak jemne do paty ze ako sa jej to bude pacit ... :grinning: mozno pochopi
22. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi.Uhryzla som ju do prsta a ona ?

Smiech......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ju to rozosmeje :unamused:
22. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak na to je moj rozum kratky ....
22. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj jaj nanic mama ako to davas pozor na hviezdicku? :grinning: vsak kym moji zenisy dorastu, bude dokalicena :grinning:

inak ahojteee

ja uz zacinam odratavat dni do odletu :dizzy_face:
22. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie heliosacke deti su akesi hyperaktivne, vcera sme videli na vodnom dile takeho otecka s trojickami 2 dievcata jednovajecne a chlapcek, pamatam si ho z heliosu, deti uz mali asi 2 roky ale mal co robit aby ich zvladol :grinning: bol s nimi sam na prechadzke
22. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy odlietate ? a malickí ako idete ich dat do pretlakoveho vaku ?
22. apr 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka :grinning: tam stačili 2 kroky a zachránim ju,no bohužial :frowning2: Vešala som prádlo.
Ale ja ju do svadby dám do poriadku.Slubujem :grinning: Nebude mať ani jednu plastiku! :wink: Teda-posnažím sa :sweat_smile:
Viete čo práve urobila ???

Odtrhla bábe riť :angry:

Zuzik a inak ako????Máte sa? :wink:

Wolfi-ten pán musel byť samovrah :frowning2:
22. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas na mysli rajcinovy pretlak? :grinning: :grinning: nie wolfi, normalne, bez doplnkov, akurat im dam vatu pod ciapocku na uska a pri vzlietani a pristavani im dam pit. to je cela procedura na ktoru sa chystam. letim 20.5. uz mame aj letenky. 14.5. idem na operaciu, a ako vzdy, urcite sa nevyskytnu ziadne komplikacie, ani krvacanie ani nic podobne a 20 odchadzam. tak som si to naordinovala a tak to bude :sweat_smile:
22. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, podla toho ako sa javy richi, tak na tu plastiku pojde asi on. vcera mi skoro vypadol s kosika. normalne sa sam prevratil na brusko a zacal sa driapat von az trocha navazil kraj. mne stuhla krv, ked som ho zbadala ako mu trci hlavicka a rucicka vonku . a to nema ani 3 mesiace
22. apr 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-tak začínate mať aj vy veselo :grinning:

A na aku operaciu ideš? :frowning2:
22. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj!

Lusi-ved ty vizeráš ako Orsulka vo foto v pase :sweat_smile: :sweat_smile: Ja fakt,že je to ona!!!
22. apr 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok