• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
viete čo babule tak dojdite pozývam vás...... :wink: Martula šak vieš jak sa hovorí radšej jeden prd ako desať doktorov....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no už aby sme išli domkov lebo nám zase nie je rady ... :slight_smile: ))
30. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja balím ... čakaj nás Jani,už sme na ceste!..................... :wink:
Lyžičky máme za pásom a už bežíme!
30. apr 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, Jani, ja musím ísť najskôr do role - až potom prídem, ale hádam mi niečo necháte :wink: . Alebo žeby si mi priniesla? Ako Janko Hraško - halušky otcovi :grinning: :grinning: :grinning: ?
30. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK baby tak vás čakám a teším sa na vás ........ :wink: :wink:
Marti aby si nebola prekvapená ......... :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa majte krásne, idem už domkov - prajem všetkým pekný a vydarený víkendík - užite si ho :wink: .
30. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martula a to čo ??? veď ešte nie je 15:00... :wink:

tak aj ja sa s vami rozlúčim a prajem vám pekný nikým nerušený víkend......pááááááááááááá :slight_smile:užite si slniečka .... :sunglasses:
30. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, prajem pekny vikendik :dizzy_face:

chcem sa opytat, neviete niektora kolkorocne deti ma krajko? myslim ze 5 a 7 ,ale nie som si ista.
1. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zuzik-neviem :unamused:
1. máj 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mzuzka - ked som zacala chodit k doktorovi, to bolo asi pred siestimi rokmi, tak myslim, ze cakali tretie. Tak nejak ak si dobre pamatam, takze najmladsie ma asi 6 a tie dve su starsie. Ale mal ich hodne rychlo za sebou vsetky tri deticky. A on ma okolo 38 rokov + - :slight_smile:
Naco to potrebujes?
1. máj 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje krásne prajem fajn sobotný večer.... :wink:

Ciky môžu byť tie púpavky ???.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja umrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky pre boha len neumieraj !!!!! :grinning: :grinning: .....je tu ešte Sisa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj pod čerešnou som sa dnes bozkávala kuk album .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. máj 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám migrenu.Pomoc :rolling_eyes:
(ale nie z Jankiných pupaviek :grinning: :wink: )
Len taku...trvá už 5 hodín :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa ani pod čerešnou nececala :frowning2:
Mohla som sa maximálne pod mokrou stierkou :rolling_eyes:v byte :confounded:
(Minulý rok to bola aspon višna,no tento rok už ani to)
1. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,ale vieš ako vizeráš? Ako keby si mala okolo hlavičky smajlíkov :slight_smile:
1. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oršulík, k zajtrajším narodeninám prajem veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a hlavne aby už konečne boli tie vytúžené //. Ale to budú, tentokrát to vyjde, ja tomu veríííííííííííííímmmmm ... cmuk cmuk cmuk a pekne osláv narodeniny :dizzy_face:
1. máj 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky alebo pod ceresnovym kompotom .. xixi :grinning:

ja tiez nie , moj muz na to akosi zabudol ...
1. máj 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janni super fotka .... kde si osklbala toľko púpavy ?
1. máj 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsuuuul vsetko najlepsie k narodeninam :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2010 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko váma prajem u nás leje ako z krhle.... :wink:

Ciky tak ako už migréna prešla to je sviňa bolesť ..... :angry: áno smajlíkov okolo hlavy a vzadu rožky .. :dizzy_face: a to neva že si sa pod čeršňou nececala.... :grinning: ty máš teraz iné starosti ale na konci máš vytužený ciel krásny nový bytík a hlavne viac priestoru pre Sisu.... :slight_smile: )))

Wolfi to u naších na záhradke rastie toľko púpavy ako keby ju tam sadili..... :grinning:

Orsulka aj ja sa pripájam a prajem všetko naj naj naj a to ostatné príde samo..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ináč včera som bola s Martulou na pivec dobre nám padlo a dali sme si aj za vás ..... :wink:
2. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulinka moja zlatá,
k 30-ke mám prianie krátke:
Zelám Ti ja kopec zdravia,
jak najlepšej kamarátke.

Zachovaj si usmev krásny,
aj pre Tvoje bábätko,
lebo ty ho moja pekná,
budeš chovať zakrátko... :wink:

Myslíš,že ja len tak kecám?
Neveríš a pochybuješ?
Na druhý rok budeš mamou!
Kedy? Tak toto už nerieš :wink:

A tak urob žurku riadnu,
narodky to musia mať,
na druhý rok sa už budeš
alkoholu vyhýbať! :wink:
2. máj 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,tak s Martulou ste boli na pivec! No už su mi jasne tie pupavky potom!!!!!!!
Niekto po pivku ciká,niekto,tancuje,niekto spieva a niekto pletie venčeky :grinning:
2. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noe dakujem za info :slight_smile: inak myslela som si ze ma len 2och chalanov, neviem preco. len sme sa o tom bavili s mm a v ramci rozhovoru sme zacali tapat, tak reku opytam sa pre zaujimavost, ci nahodou niektora neviete :slight_smile:

ciky, ked som chodila do MT na strednu, tancovala som v strojari a mam aj zo par znamych v divadle, to by asi stalo za kontakt, na niekoho z matice aby si vyuzila svoje nadane crevo ;)

skusim kdesi pohladat pupavovu fotku mam aj ja. ale ked tych foto je taka spusta, ale hadam ju najdem, na ozivenie :slight_smile: u nas leje ako z krhly, ale aspon si poupratujem, mam to tu ako v tanku. hruuuuza. vcera som konecne pozehlila, po tyzdni, skoro nic nestiham. ked je pekne sme bylezeni von, doma rychlo akurat navarim a hodim do pracky. a cez vikend sa neviem dogabat. a dospat :grinning: :grinning:
2. máj 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik-som zvedavá na pupavky :grinning: :wink:
zuzka-ja už mám stare črevo! :grinning:
2. máj 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky pekna basnicka, kde ty na ne chodis ....
2. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oršulik vsetko naj....k narodeninam vela vela zdravicka a prajem ti aby sa ti vyplnil ten najtajnejsiii sen :wink: :wink: :wink: :wink: // nech su tam zakratko :slight_smile: :slight_smile: zo srdiecka ti to zelam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile:
2. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka vsetko najnajlepsie a nech sa ti rychlo splnia aj najtajnejsie snicky :wink:
2. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko......
no to ste ma prekvapili dievčatka...vsetkym Vam zo srdiečka dakujem :slight_smile:))))))) mam vas moooooc rada!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
CIKY................cmuuuuuuuuuuuk pre teba...tentokrát iba pre teba :slight_smile:))))) k slzám si ma dohnala :slight_smile:))) najskor tou 30-tkou :slight_smile:))))ň a potom celou krásnou basnickou.......:slight_smile:))) D A K U J E M :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sorry, nestiham vsetko precitat........zacina mesiac, takže mzdárky vedia čo to znamena.......neviem ako idem stihat pisat, dnes držte palce, idem na kontrolu k obv. dr. na foliky...... o 12,00 hod :slight_smile:))))))))
3. máj 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik...dodatočne sa aj ja pripájam a prajem všetko najkrajšie a najlepšie k tej 30tke :wink: :sunglasses: , nech je ten nasledujúci rok úspešný vo všetkom a nech budúce narodky oslavujete už traja :slight_smile: :sunglasses: :wink: :slight_smile:
a držím palce o 12.00 na kontrole :wink:

a všetkým ostatným pekný deň prajem, aj keď na slniečko to dnes nevyzerá, ale však my sme slniečka samé o sebe :grinning:
3. máj 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky, tak aj ja sa dodatočne pripájam ku gratulácii - Orsulík - všetko najlepšie, mnoho šťastíčka, zdravíčka, lásky, nech sa ti čo najskôr splní to, po čom najviac túžiš :wink: .
Ciky... fakt super básnička - aj mňa si ňou nadchla a rozcítila :slight_smile: . Ciky.. len pre doplnenie - Janicca si najskôr uvila púpavkový veniec - a až potom sme boli na pivko, :wink:.
Zdravím všetky a prajem pekný dník, i keď s počasím to nevyzerá najlepšie (aspoň u nás)...
3. máj 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok