• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
dobré ránko dievčence prajem .... :wink:

tak dnes to pačosko je hrozné ale jak sa hovorí po daždi víde slnko tak nič iné nám nezostáva len čakať.... :wink:

a mňa dnes boli hrdlo jak šlak,kýcham,prskám tak to som už dlho nemala... ... :frowning2:

Orsulka a iné správičky ako dobré ani nečakáme .... :dizzy_face: :dizzy_face: tak foliky držte sa :slight_smile: )))))
3. máj 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, dobre ránko,
oršulik- segra, všetko najlepšie k narodninám,/aj k meninkám-v sobotu :dizzy_face: /veľa zdravíčka, šťastícka, lásky a čím najskor maly vonavy uzlik v náruči.
kamka, už končíš s utrošom, čo?
jani, tvoja foto mi pripomenule, jednho z adminov, myslim ,že sa vola ikke/dalej neviem/, ten mal tiež takuto fotku s pupavkami.
:grinning:
a inak sa máte ako?
3. máj 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aj vam kuratenka moje........pekne držte tie palcoke, ved ja vam dam vediet ako pokracujem :slight_smile:))))))

aj ja chvalim pupavkove foto JANICCA :slight_smile: :slight_smile:
3. máj 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...ty si nejaký tajný agent či čo?? lebo dnes som veru posledný utroš zobrala, tak sa teším, že až... :sunglasses: :sweat_smile: :sunglasses:
hehe a ako sa už môžu mať pracujúce v pondelok ráno po víkende ??? mne sa napríklad nechcelo vstávať a teraz by som bola radšej doma v posteli...takže tak...
3. máj 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami....a neplanujes si len tak....ist odychnut na tyzden-dva na PN-KU?????????? ci v praci je pohoda ??????
3. máj 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka šak Lusi je Orsulkyna seeeegra tak si predávajú infošky ....ta ne ??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca.....odpovedám celou vetou: TA NEznam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...s tou pn je to tak, že by som sa musela trepať mimo poradne k dokymu, čo sa mi veľmi nechce a zatiaľ je to aj v práci aj zdravotne celkom ok...teda až na tlak...mi kázala sestrička merať každý deň a je akýsi nízky, tak uvidíme, čo mi na to povedia najbližšie..teda o tri týždne...a jasne, že ak sa budem cítiť zle nedobre, tak ostanem doma...teraz by to inak doma bolo drsné, lebo však drahý stále pn :sweat_smile:
3. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prajem pekné u nás upršané ránko.
Tak boli sme v Jihlave na pohovore. Máme 2 embryjká :slight_smile: prípravu slizice začínam hned ako dorazí mrška. Tá by mal prísť koncom týždňa.

Orsul všetko naj naj k narodeninám a silno držím palce aby folíky boli krásne.
:slight_smile: :slight_smile:
3. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul ospravedlňujem sa za neuplnú odpoveď ...tak ešte raz TA NEZNÁM !!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka, ja špion??? :confused: ale kdeže, len som si všimla, že máš už 12tt. a viem, že utriho treba brať do 12tt, vieš, mojko???
jani, oršul, mne by sa tam skor hodilo ta nevíš???? ako ta neznám........či? :sweat_smile:
3. máj 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ....
3. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta odpoved je z jedneho vtipu...ltprý sa takto konci...preto som to pužila :slight_smile:))))

MINKA.....tfuj tfuj tfuj.......super, že ste sa dohodli !!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: a dakujem .-)))

SEGRA !!! neopravuj ma fuuuuuuuuuuurt !!!!!! :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oršul, ja čítam, že neotravuj ma furt :grinning: a až po chvili som si všimla, čo je tam naozaj napísane :grinning: :grinning: :grinning:
minka, držím palce a prajem //
čafo wolfi, vybuvana?
3. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...podľa toho, čo mi naposledy doky povedal, tak by bol schopný mi ten utroš nechať aj dlhšie ako do 12tt :rolling_eyes: :unamused:
ale tak idem si užívať voľnosť pohybu :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:

a kolegyni sa dnes narodila malá Magdalénka...tak sa teším :slight_smile:
3. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Vám už s a to musí podariť :slight_smile:
3. máj 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, držím všetky palčeky :wink:
3. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, pre dnešok Vás opúšťam - idem na 11:00 na nejaké krátke školenie, potom chcem ešte trošku pobehať po meste, neviem či sa mi tu ešte dnes podarí prísť, tak Vám prajem pekný zvyšok dňa :wink:.
3. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti .. nezaspi na skoleni, ja sa tiez chystam do mesta na chvilu, ale od rana len zehlim ako sprosta a stale toho akosi neubuda
3. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oršulík, až teraz som si všmla, že som ti napísala, že ti prajem všetko najlepšie aj k meninam, že v sobotu, :sweat_smile: som ja hovádko, promin, som sa pomýlila. mám taky chaoticky kalendár.
wolfi, prídi aj ku mne
3. máj 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi .. no ozehlila som sotva polovicu a zostalo mi to co ennavidim z celej duse, postelne pradlo
3. máj 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamka tak tfut tfut, nech su na testiku najblizsie // :wink:
3. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: K U K :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. máj 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mala by som na vás takú malú otázočku... som 3 mesiac stimulovaná clostilbegytom a tento mesiac mi ide dozrieť 5 vajíčok, pričom po dvakrát mi dozreli vždy 2 vajíčka. Mali ste niektorá takýto stav??? Bojím mať aj pohlavný styk, aby som náhodou nemala 5-torčatá...
3. máj 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčata tak dnes nas prepustili domov tak snad už budeme ok dakujem vam za priania k uzdraveniu
dala som do albumu nejake fotečky maleho :wink:
3. máj 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elbi a dovolili vam sa tuliť? lebo pokial viem tak pri takom počte sexík zakazuju
3. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den zelam :slight_smile: :slight_smile:

domi malinky je krasnunky vela vela zdravycka vam prajem :slight_smile: :slight_smile:

minka tebe drzim palceky tento krat to musi vyst :wink: :wink: :wink: :wink:

orsul ako u Hudeca?? :wink: :wink: :wink:
3. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako sa máš kiari?
domi, tak dufam, že už ostaneš domka a bude všetko ok. :slight_smile:
elbi, ja som tiež takto mala,tiež 5 folikov, snažili sme sa a nič z toho nebolo....neboj, nebude to take zlé.... :slight_smile: akurát ťa upozornim
na celkom bolestivu ovulku, mna teda fajne bolelo brucho. :unamused: asi týžden. ved si predstav, normálne ti ide jedno a teraz 5, ved to je záhul......
3. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domik .. Matusko je krasne babenko, v heliose robia len krasne deticky :dizzy_face:
3. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi ujde to beham teraz kade tadeale uz som si bola po potvrdenie do vseobecky ze som tam poistena a idem poslat uz ziadost tak sa to trochu pohne :wink:
3. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok