Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
30. apr 2010

viete čo babule tak dojdite pozývam vás...... 😉 Martula šak vieš jak sa hovorí radšej jeden prd ako desať doktorov....... 😝 no už aby sme išli domkov lebo nám zase nie je rady ... 🙂 ))

cikyta
30. apr 2010

Tak ja balím ... čakaj nás Jani,už sme na ceste!..................... 😉
Lyžičky máme za pásom a už bežíme!

marta222
30. apr 2010

No, Jani, ja musím ísť najskôr do role - až potom prídem, ale hádam mi niečo necháte 😉 . Alebo žeby si mi priniesla? Ako Janko Hraško - halušky otcovi 😀 😀 😀 ?

janicca
30. apr 2010

OK baby tak vás čakám a teším sa na vás ........ 😉 😉
Marti aby si nebola prekvapená ......... 😀 😀

marta222
30. apr 2010

Tak sa majte krásne, idem už domkov - prajem všetkým pekný a vydarený víkendík - užite si ho 😉 .

janicca
30. apr 2010

martula a to čo ??? veď ešte nie je 15:00... 😉

tak aj ja sa s vami rozlúčim a prajem vám pekný nikým nerušený víkend......pááááááááááááá 🙂užite si slniečka .... 😎

mzuzka
1. máj 2010

ahojte babulky, prajem pekny vikendik 😵

chcem sa opytat, neviete niektora kolkorocne deti ma krajko? myslim ze 5 a 7 ,ale nie som si ista.

cikyta
1. máj 2010

Ahojte.
Zuzik-neviem 😒

noe
1. máj 2010

Ahoj Mzuzka - ked som zacala chodit k doktorovi, to bolo asi pred siestimi rokmi, tak myslim, ze cakali tretie. Tak nejak ak si dobre pamatam, takze najmladsie ma asi 6 a tie dve su starsie. Ale mal ich hodne rychlo za sebou vsetky tri deticky. A on ma okolo 38 rokov + - 🙂
Naco to potrebujes?

janicca
1. máj 2010

ahojte moje krásne prajem fajn sobotný večer.... 😉

Ciky môžu byť tie púpavky ???.... 😝 😀 😝 😀

cikyta
1. máj 2010

Ja umrem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
1. máj 2010

Ciky pre boha len neumieraj !!!!! 😀 😀 .....je tu ešte Sisa... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj pod čerešnou som sa dnes bozkávala kuk album .... 😝 😀

cikyta
1. máj 2010

Mám migrenu.Pomoc 🙄
(ale nie z Jankiných pupaviek 😀 😉 )
Len taku...trvá už 5 hodín 🙄 🙄 🙄

cikyta
1. máj 2010

Ja som sa ani pod čerešnou nececala ☹
Mohla som sa maximálne pod mokrou stierkou 🙄v byte 😖
(Minulý rok to bola aspon višna,no tento rok už ani to)

cikyta
1. máj 2010

Jani,ale vieš ako vizeráš? Ako keby si mala okolo hlavičky smajlíkov 🙂

wolfskinka
1. máj 2010

Oršulík, k zajtrajším narodeninám prajem veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a hlavne aby už konečne boli tie vytúžené //. Ale to budú, tentokrát to vyjde, ja tomu veríííííííííííííímmmmm ... cmuk cmuk cmuk a pekne osláv narodeniny 😵

wolfskinka
1. máj 2010

ciky alebo pod ceresnovym kompotom .. xixi 😀

ja tiez nie , moj muz na to akosi zabudol ...

wolfskinka
1. máj 2010

janni super fotka .... kde si osklbala toľko púpavy ?

mzuzka
1. máj 2010

orsuuuul vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵

janicca
2. máj 2010

dobré ránko váma prajem u nás leje ako z krhle.... 😉

Ciky tak ako už migréna prešla to je sviňa bolesť ..... 😠 áno smajlíkov okolo hlavy a vzadu rožky .. 😵 a to neva že si sa pod čeršňou nececala.... 😀 ty máš teraz iné starosti ale na konci máš vytužený ciel krásny nový bytík a hlavne viac priestoru pre Sisu.... 🙂 )))

Wolfi to u naších na záhradke rastie toľko púpavy ako keby ju tam sadili..... 😀

Orsulka aj ja sa pripájam a prajem všetko naj naj naj a to ostatné príde samo..... 😵 😵 😵

ináč včera som bola s Martulou na pivec dobre nám padlo a dali sme si aj za vás ..... 😉

cikyta
2. máj 2010

Orsulinka moja zlatá,
k 30-ke mám prianie krátke:
Zelám Ti ja kopec zdravia,
jak najlepšej kamarátke.

Zachovaj si usmev krásny,
aj pre Tvoje bábätko,
lebo ty ho moja pekná,
budeš chovať zakrátko... 😉

Myslíš,že ja len tak kecám?
Neveríš a pochybuješ?
Na druhý rok budeš mamou!
Kedy? Tak toto už nerieš 😉

A tak urob žurku riadnu,
narodky to musia mať,
na druhý rok sa už budeš
alkoholu vyhýbať! 😉

cikyta
2. máj 2010

Jani,tak s Martulou ste boli na pivec! No už su mi jasne tie pupavky potom!!!!!!!
Niekto po pivku ciká,niekto,tancuje,niekto spieva a niekto pletie venčeky 😀

mzuzka
2. máj 2010

noe dakujem za info 🙂 inak myslela som si ze ma len 2och chalanov, neviem preco. len sme sa o tom bavili s mm a v ramci rozhovoru sme zacali tapat, tak reku opytam sa pre zaujimavost, ci nahodou niektora neviete 🙂

ciky, ked som chodila do MT na strednu, tancovala som v strojari a mam aj zo par znamych v divadle, to by asi stalo za kontakt, na niekoho z matice aby si vyuzila svoje nadane crevo ;)

skusim kdesi pohladat pupavovu fotku mam aj ja. ale ked tych foto je taka spusta, ale hadam ju najdem, na ozivenie 🙂 u nas leje ako z krhly, ale aspon si poupratujem, mam to tu ako v tanku. hruuuuza. vcera som konecne pozehlila, po tyzdni, skoro nic nestiham. ked je pekne sme bylezeni von, doma rychlo akurat navarim a hodim do pracky. a cez vikend sa neviem dogabat. a dospat 😀 😀

cikyta
2. máj 2010

zuzik-som zvedavá na pupavky 😀 😉
zuzka-ja už mám stare črevo! 😀

wolfskinka
2. máj 2010

ciky pekna basnicka, kde ty na ne chodis ....

kiara15
2. máj 2010

Oršulik vsetko naj....k narodeninam vela vela zdravicka a prajem ti aby sa ti vyplnil ten najtajnejsiii sen 😉 😉 😉 😉 // nech su tam zakratko 🙂 🙂 zo srdiecka ti to zelam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂
🙂

katy7
2. máj 2010

Orsulka vsetko najnajlepsie a nech sa ti rychlo splnia aj najtajnejsie snicky 😉

orsulka
3. máj 2010

dobre ranko......
no to ste ma prekvapili dievčatka...vsetkym Vam zo srdiečka dakujem 🙂))))))) mam vas moooooc rada!!!!!!!! 😵 😵 😵
CIKY................cmuuuuuuuuuuuk pre teba...tentokrát iba pre teba 🙂))))) k slzám si ma dohnala 🙂))) najskor tou 30-tkou 🙂))))ň a potom celou krásnou basnickou.......🙂))) D A K U J E M 😵 😵 😵 😵

sorry, nestiham vsetko precitat........zacina mesiac, takže mzdárky vedia čo to znamena.......neviem ako idem stihat pisat, dnes držte palce, idem na kontrolu k obv. dr. na foliky...... o 12,00 hod 🙂))))))))

kamka17
3. máj 2010

orsulik...dodatočne sa aj ja pripájam a prajem všetko najkrajšie a najlepšie k tej 30tke 😉 😎 , nech je ten nasledujúci rok úspešný vo všetkom a nech budúce narodky oslavujete už traja 🙂 😎 😉 🙂
a držím palce o 12.00 na kontrole 😉

a všetkým ostatným pekný deň prajem, aj keď na slniečko to dnes nevyzerá, ale však my sme slniečka samé o sebe 😀

marta222
3. máj 2010

Dobré ránko kočky, tak aj ja sa dodatočne pripájam ku gratulácii - Orsulík - všetko najlepšie, mnoho šťastíčka, zdravíčka, lásky, nech sa ti čo najskôr splní to, po čom najviac túžiš 😉 .
Ciky... fakt super básnička - aj mňa si ňou nadchla a rozcítila 🙂 . Ciky.. len pre doplnenie - Janicca si najskôr uvila púpavkový veniec - a až potom sme boli na pivko, 😉.
Zdravím všetky a prajem pekný dník, i keď s počasím to nevyzerá najlepšie (aspoň u nás)...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre