• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
marta ano uz som tu nakukla, hladam "spolutrpitelky " aby sa mi cez tieto veci lahsie prenieslo a nemyslela len na to co bude. Cakanie je hroznaaaaa vec
25. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta, nasmu krpcovy som to nedavala do 2 rokov, no ale ako zacal byt riadne samostatny tak sa tomu neda zabranit. On si proste vezme a sme vyrieseny. A nemas to ani kam schovat, to je uz jedno co to je, lebo on si najde sposob ako sa k tomu dostat :slight_smile:
25. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elizao-ved práve premýšlam,že už mliečko na klobásku jej nemôžem dať,lebo by jej bolo zle.Takže už jedine pivo :grinning:
(ved ja sa snažím,nech žije zdravo,no to by mi radčej hladom umrela.Nič zdrave nechce. :frowning2: )

Orsulka-Viem si Ferina predstaviť :grinning: Jáj,akoby som videla Michala......... :dizzy_face: Chlapy su v tomto velmi zlatí.Proste sa miestami zmenia na druhe bábo s otázkou:
-a teraz čo? :sweat_smile:
A potom príde fáza uvedomovania si zodpovednosti,časte premýšlanie nahlas,či bude dobrý ocko,či sa dokáže postarať,či bude vedieť byť za toho človiečika zodpovedný atd... :grinning:
Krásne obdobie tehulkovania...................................Hrozne moc ti to želám...................... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka tak som sa dnes za teba modlila a prosila aby vam doprial babatko alebo aj dve. taka som rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držkaj sa a oddychuuuuj
25. máj 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry......... uvedomujem si, že nebyt vsetkých osobok, ktore tu boli so mnou....podporovali ma, držali palce, a aj si so mnou poplakali.....tak by sa to možno ani nepodarilo......teraz bolo okolo mna velmi vela POZITIVNEJ energie, a auprimných želaní, že to jednoducho muselo vyjsť :slight_smile:))))))))

dakujem vsetkýýýým ešte raz...... :slight_smile:
25. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a balim domkov...takže vsetkym krasny dnik este :slight_smile:)))

pa pa pa
25. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik - ja ti budem držať palce až do pôrodu - vlastne teda až do vytlačenia :grinning:
ideme v tom spolu aj s tijou - akurat plus minus par dní
25. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja sa s vami na dnes lúčim, majte sa krásne - orsulik, dúfam, že dnes bude u vás veľká oslava :wink: :slight_smile: - teda hlavne ty s Ferinom :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka moooooooooooooooooc gratulujem a teším sa s Tebou :grinning: :grinning: :grinning: .Nech je len všetko pekne OK :slight_smile: držkaj sa.Myslela som na Teba a držala silno palce :slight_smile:
Jarryjanka a matra222 aj Vám moc gratulujem a dávajte na seba pozor :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pripajam a gratulujem vam vsetkym co sa vam to uz podarilo :slight_smile:

ja budem dalej dufat :frowning2:
25. máj 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli - neboj sa dočkaš sa aj ty čoskoro... pridaš sa do roku 2011 isto :dizzy_face:
25. máj 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli - ja si tiez myslim, ze sa coskoro dockas.......................rozhodne v tejto temicke, sme uz postupne vsetky tehulky - same zazraky sa tu deju veru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky no to je fakt sila ... rocne dieta a klobasa :grinning: ale mala si to srdce odrtrhnut jej od ust ? ved ked ma rada klovasu tak nech ju je, z klobasy jej zle nebude a sacok vykadi tak co take hrozne sa stalo ?
25. máj 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ked na to tak jkukam chysta sa tu dalsia vlna porodnicoveho osialu ... jerry, tija, orsulka, marta .... cca 2 tzydne hore dole
25. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - no to bude veru mejdan storocia za par mesiacov...................lebo ved uz rok 2011 budeme nacinat :grinning: :grinning: :grinning: to uz nam ty budes s matejom mavat o 106 :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ide romy a potom ja , alicka uz porodila a potom sa v ziline rozsype vrece s babetkami kamka, tinka, dunda ... no a potom pojde prievidza a aj cast ziliny ... no nenormalne

orsulik a das vediet krajkovi ze si tehotna ?
25. máj 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - tak to mas uplnu pravdu - cele slovensko obsypeme malymi detickami zachvilu ...........................ale najviac ma tesi, ako nam to pekne kazdej vychadza - po tolkom snazeni - sa pekne kazda dockame - no to je uplne super - i ked niektora skor, ina neskor, ale kazda sa docka a to je hlavne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no heliosacky sa konecne nakopli :grinning: stare vytrvale heliosacky ... ved ked zoberies ja 3x IVF, orsulka 5xIVF .. ty ich mas tiez zopar za sebou ak ma pamat neklame :grinning:
25. máj 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi - no presne ako vravis, ale hlavne ze uz tehulkujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulík :wink: gratulujem
25. máj 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulik on sa stoho este dlho nespamäta ale potom ako sa bude radovat :wink: :wink: :wink:
25. máj 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozdravuje vas mzuzka bola ma teraz pozret aj so svistami joj aky su krasny skoda ze som chora tak by som ich vystiskala :wink: :wink:
25. máj 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka - tak ju od nas pekne pozdrav.................a verim, ze ti drobci su uzasni.......ved predsa po mamicke :wink: a ty sa rychlo vyliec, nech mozes zacat pekne tehulkovat :wink:
25. máj 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus jasne ze jej poviem vsak aj ona mi povedala ze som na rade tak dufam ze tehulkovska vlna ma neobide???vsak sa snazim sa liecit :wink:
25. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara - no ty sa k nam isto zachvilu pridas - sak patris do party predsa - a tu to vsetko postupne tehulkovie :grinning:
25. máj 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari treraz si na rade ty :wink:
25. máj 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tijus snazim sa aby to bola pravda :wink: :wink:

domi ahoj no to dufam ale este musim pockat a potom sup do toho :wink: :wink: :wink:
25. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej uži si leto a potom šup šup :wink:
25. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka - ved my si na teba pockame, a verim, ze to bude coskoro :wink:
25. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak dnes tu bolo kopec radosti-Orsulka ,to je super :slight_smile:

kiari,tak už maš novy monitor,tak kukneš častejšie :wink: a nemaroduješ,ked berieš ATB? A vy sa mate,že stretko :grinning:
25. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok