• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ahojte babenky. Tak čo máte nové? Hneď z tejto strany vidím že Domika to má úspešne za sebou, wolfi tesne pred sebou a tija je tehula. :dizzy_face: A čo orsulka?
My sme po dlhom čase dnes boli v Heliose. Máme odporučenie na genetiku a ak všetko dobre dopadne tak v septembri ideme do toho.
25. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi ako sa máš? A teraz mi došlo že orsul je dnes najšťastnejšia osôbka?
25. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj komarik - boze to je dlha doba..........ako sa mas ? no orsulka je dnesnym dnom uz tiez oficialne tehulka a mozno caka dvojicky - uvidime vo stvrtok.................................boze ja som taka ukecanaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teším sa s vami :slight_smile: a dúfam že šťastie už sadne aj na nás.
25. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky komarik - kedy ste boli aj ja som bola dnes v heliku
25. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik - mas IP :wink:
25. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme o 10.30h a až do 11.30h
25. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme sa nestretli
bola som hned rano ale kedže gátová nerobila tak Krajko mal tolko sono kontrol že som prišla na radu až o 8:45 :confused: a to som nebola posledna teda...
25. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Komarik,tak my sa mame celkom fajn...prve 3 mesiace neboli take idealne ako boli moje predstavy,ale teraz to už nabera ten lepši a krajši smer :sweat_smile:

a to je dobre,že ste sa odhodlali znova do boja,držim palce...a inak ako sa dari? chystate sa aj niekde na dovču cez leto?
25. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky - ja sa nadnes odporucam................idem uz do hajan...........nejako som moc unavena, papa a pekny vecer :wink:
25. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
survi, už sme boli v Chorvátsku ale ešte nás čaká možno Turecko alebo Egypt a v októbri pôjdeme do Budapešti. Ešte sa rozhodneme....
tija, dobrú noc
25. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Komarik-som rada,že ťa tu vidím :wink: :slight_smile:
25. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ciky, ako malá Sisinka? Už je určite veľká ...
25. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dievčatá, tak aj ja sa vzdialim ale určite ešte niekedy nakuknem (ešte počkám na odpoveď od ciky)
25. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tija tak sladke sničky....

komarik,tak vy ste inak šikovni...ste sa dali na cestovanie,no treba to využit kym sa da.. a taky Egypt,hned by som šla,lebo ta zima čo je tu už ide riadne na nervy :angry: ...tak sa troška vyhrejete :wink:

ciky,už Ti je lepšie?
25. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik tak sa opatrujte aj s mužičkom :slight_smile:
25. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Komarik-no veru už je velká kočka..normálne sa sem niekedy hambím chodiť,že ja s tak velkou dcerkou.........možno som divná,ale stále tomu neverím,že som mama :sweat_smile:
Tak dobru nôcku a nech sa ti darí komarik :slight_smile:
Aj s chorale sa plánujeme stretnuť,no furt prší....
25. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Survi-práve si idem dať tabletku.Zas ide večer a bolesti :frowning2: Ale základ je,že je ten zmrd už vonku :angry: (myslím ten zub) :sweat_smile:
25. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oruslka, to je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnáááááááááááááááááá správička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Z celého srdca gratulujem, ja som dojatá fňuk-fňuk.
25. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka - tak toto je najkrajsia spravicka poslednych dni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: straaaasne moc ti gratulujem, neviem o cloveku, ktory by si takuto spravicku zasluzil viac, strasne moc sa s tebou tesiiiiiim
25. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiarka a komarik tak teraz by ste mali pokracovat co najskor v tejto tehu vlne, rychlo naskocte a dosurfujte do stastneho konca :wink: :wink: :wink:
25. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suri nemarodim len som mala 2dni paragraf :wink: marodku si neham na potom :wink:
katy neboj koncom augusta a zaciatkom sept.idem na to :wink:

komarik ahoj mojko asi ideme spolu do toho :wink: :wink:
25. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jery a co ti dnes povedali?,kolko ich tam mas??
25. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiari - zatial to vyzera na jedno srdiečko ešte nemame podla krajka som 5+4
25. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jery no super nech je tam kolko chce len nech je vsetko ok :wink: a teraz ides zase kedy tam??
25. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy buduci tyžden asi vo štvrtok
25. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super zase bude toho vidiet viac :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja kým som čítala tieto posledné dve strany,normálne sa mi chlpy ježia... :grinning: ..toto je správička roka,nie mesiaca....že orsul??

inak krásne ste sa rozbehli,všetky,to tu sa dejú tento rok zázraky,tak nech to ešte vydrží čo najdlšie, :slight_smile:

a všetkým tehulkám prajem krásne aj keď zo začiatku možno nie veľmi príjemné tehulkovanie,ale to k tomu patrí..... :wink:
25. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul no rozbehlo sa to tu poriadne .... idem trosku poupratovat kuchynu a pustit umyvacku a zajtra ma caka debordelizacia bytu a dalsie zehlenie :grinning:
25. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok