Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
28. máj 2010

survi- to ma ani nenapadlo ..., 🙂 🙂 🙂 a co je to hnev , juj trosku ma strach presiel ked si ma spomenula ze po wolfi som ja ved si to ani neuvedomujem,hm... cim to bude 🙂 🙂 🙂
a co Timurko uz je lepsie pocasicko, chodievate vonku , pravda 😉 😉 😉 este je stale z neho taky maly kecalko ? 😀 😀 😀

surviver
28. máj 2010

brmbi,no chodime von 2 krat denne...raz ideme do mesta na bulvar a niekedy aj na štvorcove a druha vychadzka je ku Carefouru....a maly je kecalek,ale už taky rozumnejši... 😉 🙂

brmbolcek
28. máj 2010

tak to mu verim, to ma po mamine ten rozumcek 😀 😀 😀 a tu ciapocku si bola este pozerat ???

orsulka
28. máj 2010

survi....no tak to je super, to počasie urobi svoje .-))))))

inak ja som uplne sama v praci....vobec sa mi nechce pracovat....a neviem ani prečo by som mala....sak ma aj tak nikto nevidi.... 😀 😀 😀 😀

orsulka
28. máj 2010

a som zvedava ako martula vcera dopadla v tom heliku....ak som spravne pochopila, dnes ma volno a nebude v praci ??????

Tijuska.....tebe velky bostek...a ved ako s stou pracou 😉 😉

brmbolcek
28. máj 2010

orsulik- tak ty si uz teraz mozes povedat ze mas vikendik 🙂 🙂 🙂 nikto ti nedycha na crbatik, super koniec prac.tyzdna ani sa ti nebude chciet odist z prace 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a co nasa @ciky ? - este buvaju ? malemu labudovi sa asi nieco pekne sniva 😀 😀 😀 ale mamina sedi u zubara ☹ ☹ ☹

surviver
28. máj 2010

orsulik,hej hned je krajši svet,ked neprši....

brmbi,bola som pozriet aj na tržnici,ale jednofarebne nemali,ale za tržnicou je ešte jeden detsky obchod,neviem ako sa vola..ale tam som mu kupila,jednofarebnu,tmavo modru,len taky biely lem ma...pekna a aj mu pristane 😉

surviver
28. máj 2010

orsulik,s martulou si dobre pochopila 😉 ...a verim,že to martuška zvladla na vybornu 😵

orsulka
28. máj 2010

survi...FOTO FOTO FOTO FOTO !!!!!!! 😵 😵 😵

brmbolcek
28. máj 2010

ved Janka nam da vediet , budu si pisat sms, tak nam hadam prezradi, ved ani ja sa neviem dockat to je ako za trest cakat 🙂 🙂 🙂

orsulka
28. máj 2010

survi...som teda zvedava, ci aj ona vysafovala tie injekcie (fraxiparin, alebo to co mam ja clexane).....ja som vcera večer už prvy veru pichla 😉

brmbolcek
28. máj 2010

survi- no teraz musi byt z neho iny fesak , taky namornicek s modrou ciapockou a bielym lemikom 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

brmbolcek
28. máj 2010

orsulik- robila si doma test ? chystas sa do helika ?

orsulka
28. máj 2010

brmbi ....nerobila som si test.....do Helika sa zatial nechystam.....

brmbolcek
28. máj 2010

orsulik- podstata je ze meskas co ma tesi, to je najlepsi test 🙂 🙂 🙂

orsulka
28. máj 2010

😉 😉 😉 😉

ja sa velmi tesim tomu slniečku vonkuuuuuuuuuuuuuuuu !!!! 😵 😵 😵

brmbolcek
28. máj 2010

aj u nas je slniecko , tak treba nahodit slnecne 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 , dufam ze aj vikendik budeme mat takyto peknyyyyyyyyy 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ,vsak

kamka17
28. máj 2010

servuste žienky...tak sa pripájam k tešiacim sa ľuďom 😎 😎 😎 😎 😎 😎 lebo nič lepšie ako slniečko v piatok nemôže by..teda už len nejaká nová tehulka by bola lepšia 😉 😉

orsul...kašli na prácu, však neujde, pošká do pondelka a aspoň sa potom nemusíš tváriť, že robíš 😀 😀 😀

brmbolcek...tak ma napadlo, že však na nejaké najbližšie streko by si s amohla aj ty prísť ukázať, čo ty na to???

a ciky, nebuď smutná, ak chceš, tak prídeme ťa pozrieť, však vlastne kolaudáciu sme sľúbili, tak niečo vymyslíme a ešte sa nás potom rada zbavíš 😀 😉 😀 😉

orsulka
28. máj 2010

kamik...ahoj srdiečko 🙂))))) rada ťa vidim 😎 😎 😎 na kolaudáciu pridem aj ja..... .-)))))))
co takto buducu nedelu ??????? som sama doma 🙂 😉 😉 mohla by som dojst .-)))))

CIKY????? hihihihihihihih

wolfskinka
28. máj 2010

dobre rano, tak ja uz som z poradne doma .... takze zase na mna robil bububu
krcok sa zase skratil na 3,1cm a pred 5 tyzdnami mal 3,6 cm, tak si myslim ze je to ok, zase mam vraj nejaky bvytok tak mi dal antibiotika na vkladanie, tak som nadsenim bez seba, povedal, ze este musime vydrzat aspon 2 tyzdne pokope, no tak hadam vydrzime, inac vsetko v pohode, na poradni som zase na CTG nebola, klasika uz sa nerozculujem, ani nam nepovedal aky je velky, ani prietoky neodmeral ... vsetko v norme ... klasika, ale zase ma strasil

orsulka
28. máj 2010

wolfi.......asi mu začneme hovoriť "strašiak"...ked ťa len straši.......
a ty si pekne nastav psychicku na výdrž do 40 tt......a nie že aspon 2 týždne este....... Matej je statočný, on to zvládne....a ty tiež 😉 😉

wolfskinka
28. máj 2010

orsulka ja max do 38tt, dlhsie ma nenechaju kvoli epilepsii nerisknu ze dostanem kontrakcie a pritom chytim epizachvat ... preto to budu tlacit najneskor do 38tt, ak dovtedy vydrzime

kamka17
28. máj 2010

😀 orsul...hihi...budúcu nedeľu si teda nič neplánujem, prepadneme ciky 😀 😀 😀 ..ale pst...bude to prekvapko, však len jej zavoláme spred baráku, že hu...tu sme otvávraj 🙂 😀 😀 😀 😀

orsulka
28. máj 2010

wolfi...držim placeky, že vydržite..... 😉 😉

orsulka
28. máj 2010

kami...no ja by som bola celkom za.......psssssssssssssssssst 🙂 😉 😉 😉

wolfskinka
28. máj 2010

orsulik dik , kedy ides ty na kontrolu ? ja idem o tyzden 4.6.

orsulka
28. máj 2010

WOLFI.... 😉 😉 aj ja...hihihihihih 😉

janicca
28. máj 2010

ja už chceeeeeeeem íííííísť domoooooooov ...... 🙄 klasika piatok a ja roboty ako natoto a to som si myslela že tu dnes nie je vedenie tak budeme mať voľno ale nazabudli na nás tak uloh a sprostých tabuliek až až ešte že to slunko svíci .... 😎 😎 😎

orsulka
28. máj 2010

janicca......co im šibe???? v piatok ?????????? 😀 😀 😀
udelujem ti z dovodu krásneho počasia - VOLNO!!!!!!!!! 🙂 😉 😉

kamka17
28. máj 2010

janulka, nejako ti tem ešte vydž, veď aspoň rýchlejšie ti zbehne čas do fajrontu...za chvíľu obed, potom ešte kúsok popracuješ a potom pôjdeš domov a budeš užívať víkend 😉 😉
a martula sa ti neozvala????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre