• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
Wolfi jasné ja ti rozumiem...a prajem ti príjemnú chatovačku ... :wink:

babule majte sa krásne valím dom .... :wink:
3. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky kostičku ??? :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi,ale bacha na chate.Davaj si pozor.Už by si to v tak vysokom štádiu nemala prehánať chatovaním. :frowning2:

KUK ako si skušala sandalky krpatá :grinning: :
3. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky .. neboj opatrne, ja nebudem na chate nic robit iba jest a vsetci sa budu okolo mna tocit :grinning: a matej si pochutna v piatok na grilovanom masku, v sobotu na spekackach a gulasi ... mnam
3. jún 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tomu bude aj strudla makovo visnova a jablkovo orechova ... a je to pekna chata, kazda izba ma svoje wc aj sprchu takze veget, uz sa tesim
3. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka ok , len nerob žiadne prechádzky okolo chaty po hore,luke,nechod zbierať hrýbi,loviť medve atd... :grinning:
Tak Matejkovi závidím tu hostinu........waw
3. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Jani,tak pa...................no fasa...............pracantky prchli domov.Ja tomu nerozumiem.To už tu nikto nadčasy negarantuje???
3. jún 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ja nemienim z chaty vytiahnut ani paty, vylozia mi kreslo pred chatu a budem sa vyvalovat na slniecku a krmit Mateja .. xixi
3. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: hriby nerastu a uz by som sa pren ani neohla ... ved uz mam problem si poznoky obut a nie to este behat kdesi po lese
3. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi-Len aby si sa nevyvalovala pod daždovými kvapkami :sweat_smile:
A hríby sa daju hladať aj tak,že ty si ukážeš,muž ho odtrhne :wink:
3. jún 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi tichá závisť :grinning:
3. jún 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A sem tam hlasná :grinning:
3. jún 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka,kde máš foto? Chcela som si pokukať Jurka.
3. jún 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky nebudem , cez vikend ma byt pekne a ked nie tak sa budem vyvalovat pred krbom, kazdopadne sa mienim vyvalovat a nic nerobit
3. jún 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj muz so mnou na hriby by nikdy nesiel, jemu sa nechce chodit a ja s takym bruchom prejdem 10 minut a dosli sme stara mama treba sadnut :grinning:
3. jún 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ja viem :wink:
3. jún 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mame skrinu namontovanu v matejovej izbe, muz ju umyje a mozem mateja prestahovat z mojej skrine .... :grinning:
3. jún 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak super Wolfi.
Nám práve montuju zase kus kuch.linky,no dnes som už majstrom vyčistila žaludok,lebo nedodržuju ani hodinu,ani den a vleču to už pekný mesiac :angry: Mám dieťa,ktore potrebuje spať , jesť a nie počuvať vrtačky,kedy oni chcu,jesť len ked jej uvolnia kuchynu atd....Keby dodržali čas,ja sa so Sisou zariadim,ale takto nech sa nehnevaju,,,,,,,,,by som ich už fakt zabila :angry:
3. jún 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky mala si im do kufrikov s naradim medzi vrtacky pustit sisinku, hned by bolo namontovane, keby sa im motala pod nohami :grinning:
3. jún 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta , písala si či nikto nepracuje nadčasy. Tak ja sa hlásim. Už nevládzem. Robím v poisťovni na likvidácii majetku a práve riešime zaplavené domy a všetko príslušenstvo. V práci som od rána do večera a pracovný víkend ma samozrejme neminie :rolling_eyes:
3. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik ved si tehulka, setri sa prosim ta
3. jún 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi a tebe by to dalo? Keď pozerám správy je mi do plaču a keď s tými ľuďmi telefonujem tak mám tiež na mále. Chudáci. Ináč veľmi tomu môjmu tehotenstvu neverím. Nemám zatiaľ ani žiadne príznaky.
3. jún 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, ty sa šetri - mamina :wink:
3. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik Šetri sa psychicky a
@wolfskinka fyzicky :wink:
3. jún 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik ja som nemala ziadne priznaky .. ani zle mi nebolo, a krvacala a spinila som prvych 9tt na striedacku a priberat som zacala az na konci 5 mesiaca, ja verim ze si tehulka ... drzim palceky tfuj tfuj tfuj

ciky ved ja sa setrim ...
3. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre....rano...pekny....piatok......krásny vikend..... :wink:
4. jún 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe Orsulík aj tebe dnes máš deň D... :dizzy_face: :dizzy_face: a ináč zdradím šeeeecky kočeny ....... :wink: :wink:

no keď som zase v noci videla tie špagaty padať (dážď) tak hneď je po víkende po nálade a čo ja viem čo ešte.... :angry:

4. jún 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee zdradím ups preklep zdravím ... :wink:
4. jún 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halooooooooooooooooooo, dnes mame same kontroly Orsulik tesime sa na info :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a tesikujeme sa aj na vikendik uz sa nevieme dockat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

....... idem si vas precitat co je noveho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pekne vsetky zdraviiiiiiiiiiiim :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. jún 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...WOLFI-

daj foto noveho vytvoreneho diela v Matejovej izbe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vidim ze si zvladla zubarku,vyborne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , a super ze kontrola dopadla fajn :grinning: :grinning: :grinning:
a tesim sa ze uz idete vybavovat papiere, dufam, ze vam to pojde hladko, az na tie platby pri tom vybavovaniiiiiiii, a kam idete na chatu ?

...CIKY-

Sisi ma nadherne sandalky , kocanda je z nej a velmi ladi s oblecenim co mala na sebe velmi sa mi to paci, modny navrhari mozu ist..... :grinning: :grinning: :grinning:vies kam :grinning: :grinning: :grinning:, a aku kuchynu montujete ? hodte foto :wink: :wink: :wink:

...ORSULIK
dnes cakam od teba horuce topky... asi si net vezmem na dom aby som sa dozvedela co uz davno vieme :wink: :wink: :wink:len to este nemame potvrdene od teba , mamina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

...a dnesna noc bola teda samy lejak ani spat sa nedalo :unamused: :unamused: :unamused:

a tesime sa s Lucul ze matuskovi sa uz trosicku polepsilo..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: myslime na vas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pekne zdravime vsetky od A po Z a juchuuuuuuuuuuuuuuuuuu bude krasny vikendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkk

4. jún 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok