Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
3. jún 2010

no pozehnane ste toho popisali 🙂 🙂 🙂 aspon budem v obraze 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...@lusina- verime, ze coskoro sa rodinne problemy vyriesia a nastupia babatkovske radosti 😉 😉 😉

...@wolfskinka-este mavas krce ? ci pitny rezim pomaha 🙂 🙂 🙂

...@janicca-ty si taky ladovy pampusikovsky gastanik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...@maw- tfuj,tfuj,tfuj, k uspesnemu 40tt 😵 😵 😵

...@kamka- ako sa citis? uz si uvedomujes ako ti utekaju tie tt ?bezi to pravda?🙂 🙂 🙂 ak budes so survi , ze srdecne oboch zdravime a hlavne naseho maleho kecalka Timurka 😵 😵 😵

...@cikyta- teda, ja nemam slov, na naseho Labudka 😀 😀 😀 😀 to je ina H E E E E E R E C K A 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...@kiara15- teda tebe sa to rychlo rozbehlo , skoro ako rychlik bez meskania 😀 😀 😀 tak nech uz mas coskoro // 😵 😵 😵

...@orsulka- tak vy takto na vikendik s kamkou na nakupy, wauuuuu 🙂 🙂 🙂 to bude mat ciky vianoce s labudkom 😀 😀 😀,inak ako sa citis mamina, vies o tom ze zajtra je piatok a tot bol pondelok 😉 😉 😉, tesim sa na zajtrajsie info 😉 😉 😉

...@lucula73- ups, Matusko nam ochorel hm,dufsm, ze mu lieciky zaberu, zelame skore uzdravenie, 😉 😉 😉 😉 😉 😉

...@marta222- juúpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dvojicky, wauuuuuuuuu super ved som aj tak pisala, ze // pre kazde jedno , tesim sa , gratulujeme 7.6 sa tesime na infosky 🙂 🙂 🙂 len sa opatruj a chod na PN ani o tom neuvazuj a uzivaj si tehuhuhu 😵 😵 😵

...@katy7- neboj glukozu zvladnes mna to caka o dva tyzdne , tak potom daj vediet ako to prebiehalo 😉 😉 😉

...@jerryjanka- zajtra sa tesime na infosky, uz sa asi nevies dockat 🙂 🙂 🙂 neboj bude tam krasne miminko 😎 😎 😎

...@a vsety ostatne od A po Z srdecne zdravime a zelame pekny dnicek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
3. jún 2010

brmbiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!! áááááááááááááááááá...tak ty si super!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
3. jún 2010

dobre ranko,

brmbolcek no teraz je to v pohode ... klop klop klop ani magneziom sa neprepchavam, len tak cvicne si sem tam jeden dam, len uz si zacinam sama sebe zavadziat, uz je aj ponozky problem obut, o snurkach na topankach to radsej nejdem ani hovorit ...ale ved to poznas a ak nie tak zachvilku spoznas .. xixi

dnes nam montuju nabytok tak mam plny byt robotnikov ...

orsulka zajtra velky den, som zvedava ci je jedno alebo dve ... aj ja idem na poradnu zajtra

a dnes k zubarke o 12,00 .. bojim bojim

brmbolcek
3. jún 2010

orsulik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! áááááááááááááááááážžžžžžžžžžžžžžž... po tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Wolfi, poznam poznam , nam dnes kolauduju elektriku na finalnu 1 🙂 🙂 🙂 a neboj cochvila bude Matej snurkovat s topanockami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
3. jún 2010

brmbolcek no to este dlho potrva ... ja by som tak spala, ale mam tu 4 chlapov v spalni co nam skladaju skrinu

tija28
3. jún 2010

dobre ranko bambulky 😉

brmbolcek
3. jún 2010

wolfi...- zeby ta oni tak uspavali ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

... dnes je krasny dnik a dufam, ze aj vikendik taky bude 😉 😉 😉 ja sa s vami lucim, utekam pomaly na domcek 🙂 🙂 🙂 pa

wolfskinka
3. jún 2010

malol by byt pekne, my ideme zajtra na chatu az do nedele ... tak sa tesim, ze vypadnem nachvilu z domu, aspon bude take ozivenie, vyvalim sa na chate na gauc a do fotelky a nic nebudem robit ... huraaaaaaaa to bude vikend

wolfskinka
3. jún 2010

brmbolcek ozaj uz mame projekty pokope, od buduceho tyzdna idem zacat vybavovat tie obehavacky na stavebne povolenie ... plynarne, elektrarne, vodarne, kanalizacie, telekomunikacia, dialkove kable, upc, dopravny podnik ... ach jaj sa nabeham

wolfskinka
3. jún 2010

tak zubarku mam za sebou, nebolelo kanaliky mi vyplnila a na celkove blombovanie idem 18.6. , nebolelo ... a zachvilu idem na poradnu a na CTG, ale maly sa u zubarky zobudil tak bude vyvadzat ... xixi, drzte palce aby bol moj krcok ok

wolfskinka
3. jún 2010

uz som naspat, kontrakcie nemam, ctg v poriadku, pulz mal dobry a krcok mi nekontroloval, ze az nabuduce, ze ked nemam kontrakcie ze netreba,

hlavna vec ze ma len stale strasi predcasnym porodom a je vraj zase o tyzden vacsi, velkostou je na koniec 35tt a som vcera zacala 34tt, cize skoro o 2 tyzdne je vacsi ako by mal byt

orsulka
3. jún 2010

wolfi...no tak toto super správička..že ten krčok ako tak OK 😉 😉 myslím, že nakoniec to dotiahnes uplne super do toho 38 tt..... 😉 😉

wolfskinka
3. jún 2010

orsulka krcok mi nekontroloval, ze ked nemam kontrakcie netreba, ale maly zase vyvadzal kopal do tych pasov , nepacilo sa mu to , no uvidime do konca juna bude stacit 😀

cikyta
3. jún 2010

Zdravím helinky.
Ako?
No nejax extra to tu nežije,či fungujete po IP vy beťárky !!! 😀

cikyta
3. jún 2010

Normálne týžden nesledujem.Ako som na MD tak mi je fuk aký je den,no tento týžden tlačím očami tie dni ku piatočku-však Orsulík??? 😵

orsulka
3. jún 2010

Ciky...milacik...ano....urcite nie len ty .-))))))) 😵 😵

wolfi...a tak si myslim, že si to super zvladla....aj tak...no nie???? mam pravdu a basta 😉

wolfskinka
3. jún 2010

orsul no ved hej, zatial sa drzime, ale rozsypat sa mozem aj dnes vecer nic nie je vylucene, ale radsej nech este vydrzime pokope do 35tt a potom uz bude dobre, velky je dost, v 35tt bude mat plucka vyvinute na komplet tak by ani do inkubatora nesiel

cikyta
3. jún 2010

doobeda som bola kupiť Sise sandalky,no asi ich pôjdem vymeniť za gumáky 😠 Dlho tu slnko nesvietilo 😠

wolfskinka
3. jún 2010

ciky to bolo dobreeeeeeeeeee ze za gumaky 😀

janicca
3. jún 2010

wolfi nemalu stále čerta na stenu celé tehulkovanie zvládaš ĺavou zadnou a zrazu by si mala dnes robiť ...ja ti vravím ty si ešte počkáš ...... 😉 😉 len žiadne stresy !!!

Orsulík a zajtra ideš hne´d ráno ??

Ciky čaf fňuk fňuk .... 😀 😀

orsulka
3. jún 2010

Ciky...kasli na gumaky...ved jej na tie nove sandálky navleč igelitové šačky, omotaj lepiacou paskou a je to !!!!! hádam to nepojdeš meniť!!!!! 😀

orsulka
3. jún 2010

janicca.....e-e....objednaná na 11,45......to znamená že sa dnu dostanem cca o 12,45 🙂))))) ako poznam objednávanie v ordinácii 😉 😉

janicca
3. jún 2010

normálne aj ja rozmýšlam že si kúpim nejaké pekné gumáčiky véď pri takomto počasí sa ani neoplatí investovať do topánok... 😠 😠

janicca
3. jún 2010

ta to sa ja nedozviem už žiadné dobré správičky zajtra zase až v pondelok ☹ ale šak babule určite budú informovať 😵 ....šak zajtra je piatok tak hádam by si sa nevrátila do práce ... 😉

orsulka
3. jún 2010

janicca.....vratim sa do prace 😉 😉

janicca
3. jún 2010

tak budem pekne trpezlivo čakať .... tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím........ na Orsuliatka fazuliatka ..... 😵 😵 😵

wolfskinka
3. jún 2010

janni ja nestresujem ja som v pohode ... alica bola este rano ok a vecer o 22,00 porodila v 27tt ... takze nic nie je nemozne, ja som v pohode, akurat si robim jest, a zajtra ideme na vikend na chatu, ja si to teraz konecne uzivam

wolfskinka
3. jún 2010

orsul inac aj ja som zvedava na te n zajtrajsok, ci je jedno alebo dve

cikyta
3. jún 2010

Wolfi,ale Alicao čakala dvojičky!

cikyta
3. jún 2010

Jani-fnuk,fnuk a vrrr

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre