Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
4. jún 2010

orsulik už som cela žhava čakam na obed na nove informacie 😉

cikyta
4. jún 2010

Ahojte všetky 😔
Brmbolcek,to len taká obyčajná s 3 bodovkami hore,nič extra velké náročné a trvá to,jak...

brmbolcek
4. jún 2010

ciky, ved jej nic nechyba, ma vsetko co ma mat 😉 😉 😉 a velmi dobre ladi s jemnymi farbami na stene .... a keby sa ti tam nieco pytalo, tak daj Silvinke ceruzku a hned budes mat tapetu ako nikdo nikdy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
4. jún 2010

Chybaju v nutry dosky,jedna uchytka,hore kus rampy,bodovky,na boku pri chladničke prac.doska s nohami miesto stola,radiator,tapeta atd....Včera nám urobili šuflíky a tie uchytky-užas-na vypichnutie Siskiných očí ☹Tak povedali,že tam mám dať zo špongie kusky na okraje tých uchytok.(To by bolo prve,čo by Sise podávalo ruky a by to stiahla a zjedla)

cikyta
4. jún 2010

Orsulka bude mať užastne správičky,lebo som si všimla,že ked ja mám zlý den,ona ho má výborný!
Aj naposledy...mne trhali zaživa zub 😝 a jej višla krásne pozitívna krvička 😵
Dnes ma bolí skoro celu noc brucho,ráno som dostala o 4 dni skôr mrchu a ukrutné bolesti 🙄 ...takže čo?
Orsulík bude máť užastný dník!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ja jej to srdečne prajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

brmbolcek
4. jún 2010

ciky...tak to je fakt ze musis jej robit samu ostrahu aby nedoslo k urazu a ty budes bezat s malou na pohotovost nieco sit... a nedaju sa tie uchytky vymenit za ine ? a ten menzes ti prisiel skor preto lebo nie si v klude behas letas, zubky ta boleli nemala si cas na seba co by si verim ze potrebovala....ale ved zajtra sa blizi krasny vik... tak mozno Kamka s Orsul...dojdu a budes mat aj ty krasny dnik 😉 😉 😉 a dnes nam ho este potvrdi teta orsulka a jej dvaja drobcekovske orsuliatka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
4. jún 2010

To už je navrtane na stálo.A také iste máme aj na skrinkách.To by musel komplet dvierka meniť a čakali sme na ne 3 týždne,tak ďakujem... 😅 Aj také malinké šuflíčky tam máme a ten ked vytiahnem,zostane mi v ruke.Chcela som mať v nom nožnice a ked ho vytiahnem a zruti sa mi z výšky a náhodou bude dolu pri linke malá,tak dakujem pekne že: nožnice z vrchu na nu 😠 Ja neviem,možno moc predvídam dopredu,ale nejako sa mi takéto predtuchy plnia,čo sa týka Siskinej bezpečnosti 😒

No veru na tu Kamku a Orsulku som zvedavá! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čo nakupia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Orsul UŽ????????????????????????????????????????????

brmbolcek
4. jún 2010

ty brdo, a to ste si vy vybrali take madielka ? vy vam take dodali .... asi tam dotahovaky nemate....na suflikoch...ci ? ale inak mozes kupit Siske skafander 😀 😀 😀 aby sa vyhla modrinama urazom , a dobre ju poistit tej najvyssej kvalite 😀 😀 😀

cikyta
4. jún 2010

Muž dohadoval madlá s tým,že to nechá na majstra,lebo vravel,že tie to su IN 😠

cikyta
4. jún 2010

A kde jsou všichni???????????
Musíme zmeniť temu 😅

orsulka
4. jún 2010

čo už????, ja som v praci...len v druhej firme pripravujem podklady na vyplatky......a tak inak, asi sem už nedojdem...tak neviem ako vam dam vediet.....ale asi poslem Ciky sms......potom vam oznami...lebo doma stale net nie....
už začinam mať nerviky...že čo bude, a ako bude.......a popro tom sa vedome ukludnujem......no raz tak potom onak....ja ani sama neviem,že ako 😝

brmbolcek
4. jún 2010

hm... in 😒 😒 😒

dnes je piatok tak kazdy maka tak aby mohol mat poobede v praci pokoj 😀 😀 😀 pri kavicke atd.... alebo uz maju vikendik? ale to by sa prisli rozlucit s nami.....

... vcera som bola v MT s manzelom bol tam riesit mensiu poradu, tak som sa s nim previezla hned som si spomenula na vas aj som kyvala o sto sest 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
4. jún 2010

orsul pokoj a rozvaha ved robis vyplaty tak bacha na omyly , lebo ta ludia zozeru.........

a mi si pockame na sms od teba a ciky nam napise ...... a neboj vsetko je na dobrej ceste 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cikyta
4. jún 2010

Orsulík,myslela som,či si už bola na sone.Nejak mi vypadol čas,kedy pôjdeš k dr. ☹
Na SMS budem čakááááááááť a možno aj MMS 😉
Dýchaj Orsulka z hlboka......stále.........a nahod úsmev! Bude to dobre,počuješ?????? 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

orsulka
4. jún 2010

ja sa snažim...ale je to fsakt striedavo oblačno...mama byt u dokyho o 11,45.....ale neviem kedy ma vezme 😖

janicca
4. jún 2010

ciky ta linka je fajn nebojkaj časom si na všetko zvykneš.... 😉 a je samozrejme že Sisina bezpzečnosť je na prvom mieste .... 😉 a tie sandáliky su nádherné také barbinové....... 😉))))))

Orsulkááááááááá ........ 😵 😵 😵 😵

cikyta
4. jún 2010

Orsulka-takže aprílove počasko? 😉 v duši? 😉
Jani-No barbinove,len ockovi sa nepačia.Ani suknička sa nepáčila ☹ lebo vraj Sise najviac seknu maskáče a udica 😒

orsulka
4. jún 2010

Ciky..zabudla som SISI pochvalit...ake je nádherna v tych satockách na tej fotke - ako vravim...anjelik .-)))))))

cikyta
4. jún 2010

dakujeme. 🙂

janicca
4. jún 2010

Orsulík podľa mojho cítenia Ciky môžeš dôverovať ona je taká bosorka predpovedačka.... 😵 veď aj mne predpovedala že dve po sebe tak som zvedavá na tie dve no samozrejme ja sa musím tak k tomu aj postaviť a začať myslieť sem tam aj pozitív ne........ 😀 😝

domika9
4. jún 2010

ciky poteším ta my sme si davali linku robiť -v lete to budu 4 roky -dodnes nieje dokončena a nedostatky nejem menovať lebo by ma asi porazilo dodnes s tym niesom zmierena ako to dobrabral ten ,,majster,, na šuflík sme čakali vyše roka , zavesili nam ju nakrivo , nič s ničim nesedí jedna skrinka je vysunuta lebo sa im lenilo vzdau vyrezať otvor na plynovu rurku , teraz v zime sme ju davali dorabať a myslíš ýže ju dorobil tak ako mal jeden regal je o 3 cm nižší ako mal byť a o 15 cm kratši na hlbku dalšia polička je pre istotu o tych 15cm hlbšia ako mala by ť dalej lišta na vrch linky je čerešnova pritom linka je jelša , dodones to nieje naporiadku a tak tam len lietať za nim musíme aby to konečne doniesol a to nehovorím že bodove svetla nevieme kupiť take ake chceme všade sa pozeraju akokeby take neexistovali

janicca
4. jún 2010

že s udicou v ruke no ja zvädnem ...... 😀 😀 😀 nooooo Ciky tak chlapi tomu nerozumejú že čo a aké šatočky ....ja si viem živo predstaviť mojho dahého keby sme mali dievčatko tak najradšej s hokejkou vruke by ju videl .... 😅

cikyta
4. jún 2010

Jani-tomu ver,že som bosorka.(Jedno budete mať určite s hokejkou v ruke!)
Domi-fuha,to je iný extrem!!!!My ju máme OK,len všetko trváááááááá 😠

janicca
4. jún 2010

Ciky ja viem to bude ten Richard čo mal byť z 1 IVF verím tomu ........ 😵 😵 😵 a máš doma aj čarovnú gulu ???......... 😀 😀 😀

wolfskinka
4. jún 2010

ahojte ...

brmbolcek do terchovej ideme, uz sa tesim, este musim ist nakupit, pobalit a upiect strudlu 😵 mnam

komarik ja sa setrim ako sa len da

orsulka neviem sa dockat

Matejova detská izba, ešte chýba postielka ...

cikyta
4. jún 2010

Jani-mám doma dve čarovne gule ! (Aj ked,Krajko im boc neveril a aha čo mi tu z nich lieta !!!!)

cikyta
4. jún 2010

oprava-Krajko im moc neveril 😅

cikyta
4. jún 2010

Wolfi-pekná,velká.Budete to mať super.

janicca
4. jún 2010

pekná,velká priestraná Matej sa bude mať kde schovávať ... 😀

domika9
4. jún 2010

ciky 😀 že dve čarovne gule 😀

orsul ešte nepísala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre