• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
ciky...to nie je špinavé, to tak našpúlila pusu :slight_smile: :dizzy_face:
7. jún 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi-granulovane a sem tam bilinkový,ale to až po pol roku.Granulovane na "pohodu",na "dobrý spánok" atd...
7. jún 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspi a ako často spinká??? A tie 3 hod.dokopy za celý den,či naraz na obed,či ako?
7. jún 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamka-je mi to jasné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A hod po mne jednu broskynku. :slight_smile:

Janula-po lete dievčatko a potom chlapček...........Pamätaj kočka! Bude to tak :wink:
7. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do obedu ta 1h a po obede 1h vecer ped kupanim a to je vsetko
7. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi...tak pozdravuj draheho, že skore uzdravenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
alke daj pusku od tety Oršulky :slight_smile:))))))
7. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka.Spinká dobre.Už to bude len menej a menej.3 hod.za celý den su OK.
A v noci spinká ako dlho?
7. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ozaj.Durkovi skore uzdravenie !!!! :frowning2:
7. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam na brusko ,lebo nas boli velmi.
inak mala je zlata.teraz rozoberame doma ci ju dame do bežky.
7. jún 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta skroo celu noc.len ona ,ked si nepobuva tak je velmi nervozna...
7. jún 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi...no ved to už je velka slecna.....a krasne sa usmieva .-))))))) a do bežky ju dajte, nech is dievča pomašíruje :grinning: :grinning:
a v tom predch. prispevku mi usli pismenka.....malo tam byt......KAMILKE daj pusku od tety Oršulky..... :dizzy_face:
7. jún 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ved som si do myslele.... je velmi zlata...
chcela by som jej pozriet v sobotu bezku,ale neviem ci jej kupim....
uz mam aj nove foto len nestiham davat..
a ty co este ti nieje zle?
7. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky ja ti začínam normálne veriť ..... :dizzy_face: :dizzy_face: už mám aj mená vymyslené..... :grinning: :grinning: tak už budem musieť otehotnieť či chcem či nie :wink:

Kuspi Durkovi skoré uzdravenie nebojkaj bude dobre :wink:
7. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak správne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posielam foto darčekov od vás babulky a aj som jej teraz skusila tie šatočky,no ešte jej sem tam vybehnu didi,ale to nevadí :wink: Dáme pod to tričuldo a DAKUJEMEEEE:
7. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie vlasky ...
7. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA SA TU neviem zastaviť ako a škerim na Sisi......ona je fakt bohovska!!!!!!!!!! a tie šaty su super... !!!!

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ona ma veget...no a čo ked jej padaju ramienka...... ked práve niečo rozoberá :slight_smile:)))))))) jáááááááááj......babika jedna :slight_smile:))))
7. jún 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi-no veru tie vlásky :sweat_smile: Nechce za toho pána čiapočku a tak z nej maju ludia vonku smiechy a sem tam sa nájde aj nejaký odvážlivec,čo si ju chce pre tie vlásky odfotiť :sweat_smile:

Orsul-rozoberá film do foťáku-inak mi nepostojí....bol by to len červenobiely flak :grinning:
7. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky,ty sa doma fakt nenudíš :wink:
ale super,že ste sa stretli,hneď je lepšia náladička :slight_smile:
7. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky.....chápem...verim...viem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

včera si ju chceli fotit na stanici, ked sme sli vystrojit kamka a janiccu :slight_smile:))))))
7. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne Lucul. :wink: To máš pravdu.
Orsul-no aj včera na stanici a aj pri šmýkačke :sweat_smile:
7. jún 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ved niet sa čo čudovať a keby jej tie vlasky take ostali tak by na nich spravila aj karieru :grinning:
7. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi včera nám jeden známy povedal,že my jej ich asi neumývame,ale len vysávame z toho jej stoja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A spravila by na nich karieru,to ano.Už jej skušam na ne položiť jablčko... :sweat_smile:
7. jún 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ajm Robin Hood......
ajm princes SISI ...

:wink: :wink:
7. jún 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul:

ajm ježko domáci.....
7. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jooo.....štvrť na dve a nikde nikto.........
Sisi asi drieme........a Ciky možno s nou :grinning: :grinning:
a ostatne ste kde ??????????? :confused: :dizzy_face:
7. jún 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme voooooooooon.Páááááááááááá
Testovať kýble,lopatky,hrabličky.................. :slight_smile:
7. jún 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta tak príjemné pečenie koláčikov :slight_smile: :slight_smile:
7. jún 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky Minka.....................A ako sa máš ty? Ako sa cítiš? Budeš testíkovať,či nie?

Sisa mi zalomila a spí.Akurát sme prišli.Boli sme vonku a navštívili sme aj 1 krát pieskovisko.No,ak by nechcela večeru,tak sa nečudujem,lebo sa dobre napapala piesku :wink: Dávala som jej dolu plienku a ešte aj v nej kopec piesku! :grinning:
No ale tá radosť :dizzy_face: bola nadovšetko :wink:
7. jún 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky tak silvinke zachutil piesok ?
7. jún 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok