• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
pekny vecer :wink:
7. jún 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta no asi nebudem :confounded: ja si počkám až na krv zatial si to užívam a snažím sa byť v pohode. Len už by som prijala nejaké príznaky. Zatial nič. No ten piesok Sise neuškodí neboj aj moje deti to robili aj hlinou sa napchali. Potom to bolo v plienkach celkom zaujímavé :grinning: :grinning: :grinning:

kiara pekný aj tebe.
7. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, drzim palce inac ja som nemala ziadne priznaky na tehu ale skor naopak :grinning:
8. jún 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, drzim palce inac ja som nemala ziadne priznaky na tehu ale skor naopak :grinning:
8. jún 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem....:slight_smile:))

tak wolfi...skrina umyta????? :wink:
8. jún 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko dievčence ... :wink:

Wolfi a dne akosi skoro ??? :wink: a ináč sa máš ?

Orsul čaves sníval sa mi s tebou sen že sme uniesli spolu bábo a ja som potom nestihla kaderníčku na svadbu... :grinning: :grinning: no nemalo to hlavy ani päty :grinning: :grinning: ....v sobotu idem svadbovať tak už teraz mám z toho mindráky že ako to všetko postíham ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to som celá ja ... :sweat_smile:

ale ináč všetkým prajem fajn deň ... :wink:
8. jún 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca.......hahahahahahahaha....no pekne...ake zlodejky :slight_smile:)))))))))))
mne je dnes od rana na figu...už som bola aj 1x navstivit WC..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale musim uznať, že sa mi uľavilo.......
konečne si davam niečo do žaludka.....hadam to bude OK aj nadalej.... :wink:
8. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka tak teraz už konečne vieš ako chutí tehulkovanie .... :wink: len si grcni aspoň sa ti uľaví ... :wink: tešííím sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: včera mi volala Mikulová že či by sa to nedalo preložiť na august asi majú dovolenkové odbobie ....tento týždeň si idem lieky vybrať len mám také obavy že som trošku prešvihla datum na recepte ale hádam to vybavím ... :wink:
8. jún 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicca......a ja som vcera volala s Kiarkou vecer.....a tak som jej vravela, že pojdete do toho tak volajako spolu ...asi.....no a ako citam, tak aj hej v tom auguste.... :wink: :wink: a poviem, že po navsteve WC sa mi fakt ulavilo .-))))))

mne inak otali 3 injekcie centrotide, ktore som vobec neminula...tak ak by niektora potrebovali a mali zaujem...IP... :wink:
8. jún 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravuj Kiarku tak nakoniec ozaj pôjdeme do toho spolu.... :wink:
8. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no skoro ako skoro ... matej je furt hladny, a ako sa mam, no celkom dobre, akurat ma bolia strasne chodidla tak som sa objednala zajtra na pedikuru na masaz, no a to moje nestastne spanie ...

orsulka ... co k tomu dodat .. prijemne grckanie ... xixi

janni tak az august ? no to uz bude matej na svete a uvidis ze sa na teba nalepi ....
8. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka skrina umyta a Matej prestahovany z mojej skrine do jeho ... je to take smiesne, ked som stahovala tie jeho vecicky take malinkate do takej velkej skrine ... xixi
8. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi... :grinning: :grinning: :grinning: hlvne, že sa mu tam vsetky zmestia.......
inak wokfi....vy ste si stale nechali v platnosti tu žiadost o adopciu ??????
8. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wolfi jak až august ???veď tak to vyšlo nie je sa kde ponáhlať ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka ano nechali ... ved sme v poradovniku a ked nas oslovia tak to pozastavime, ale to este je cas minimalne rok - dva, kym dojdeme na radu, a sme sa bavili s muzom, ze aj ked nam ponuknu dietatko , ze matej bude este malicky, ze nedame sa vyskrtnut z poradovnika, ale dame to iba pozastavit to sa da, ak by sme sa neskor rozhodli, nikde nie je napisane ze si nezoberieme aj domova, mozno nam vyjde druhe vlastne a ked nei tak si zoberieme z domova, zatial je taka verzia, ale teraz to neriesime, teraz bude Matej a ten je nejdolezitejsi momentalne

do tej novej skrine tam sa toho zmestííííííííííííííííí este

janni no ved to je jedno ci jul alebo august, hlavne nech vyjde .. no nie ?
8. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...ved hej.....teraz je na rade Matej.....ale je fajn, že ste si dohodli postup d drahym .-))))))

8. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz to ma cas .... a dr. gatova povedala, ze druhe nam vyjde ani nebudeme vediet ako, ze u nas to bolo len psychicke a ked budeme mat mateja bude to o inom, tak uvidime ... a ked nie tak budeme riesit neskor, dnes ten huncut vobec nekope to sa mi moc nepaci, idem lahnut a skusim ho zobudit
8. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi...dobra taktika... :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

@minka051 :slight_smile: ok,tak sa moc teším na výsledoček a neskutočne silno ti držím palčeky. :slight_smile:

@janicca no užastný sníček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty sa proste nenudíš,ani ked spinkáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@orsulka gtatulujem návšteve wc :sweat_smile: len tak dalej.Cim si viac pogrckáš,tým bude bábo zdravšie :wink: To su príznaky len toho,že mu je strašne fajn :wink:
8. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky......no tak ja sa fakt tesim !!!!!!! hlavne že mi je už konečne fakt lepsie....... a ja zas vydržim pre nasu bublinkuu vsetko !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta moc dakujem a už len dobré správy posielam slubujem :wink:
čafte...

ciky..no ty orsul riadne dopraješ :grinning: :grinning: :grinning: že keď si si to odgrcala ty, tak nech aj ona si užije :grinning: :grinning:

jani, však ak aj recept prepadol, nechaj si z helíka poslať druhý, to by nemal byť pre nich problém...a august to istí, už sa tomu nevyhneš, keď už ťa majp takto pod kontrolou, že ti aj sami od seba volajú :wink: :wink:
@minka051 Na príznaky je ešte trošku skoro,takže ešte si tak 2 týždne počkáš-hlavne že bude krvička OK a tak krásne //!!!!!!!!! :wink: dohodnute?

@kamka17 z bábätka jej to doprajem. :wink:
8. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak predsa august. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyborne...........moja predpoved k tebe sa začína plniť :grinning:
8. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kamka aurát teraz som kukla ten recept mám ho doma 9 dní sestra mi akurát volala bola sa pýtať v lekárni že nie je problém aby som ho doniesla tak že dnes abo zajtra to pôjdem objednať.....jupííííííííí konečne sa hýbeme do predu ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta jasné dohodnuté.. :grinning: :grinning: Musím sa prestať kontrolovať a preto idem trochu robiť. už mi priniesli dalšie súpisky tak to idem nahodiť do PC. :grinning: :grinning:
8. jún 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica...veru....jupííííííííííííííííííííííííííííí tesim sa s tebou kočena :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 OK,tak príjemné pracovanie :wink: Pápá
8. jún 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super Janka! :dizzy_face:
8. jún 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janica tak len tak pekne pokračuj dalej :slight_smile: dobrý začiatok šťastný koniec :slight_smile: :wink:
8. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka...tak aj ty sa toho hesla pekne drž, co si napisala.....ved nie náhodou si sa dostala k tomu správnemu centru !!! :slight_smile: jednoducho niekto tam hore ťa má rad, a chce aby si este bola maminkou :slight_smile:)))))) tfuj-tfuj
8. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok