Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
10. jún 2010

@janica 🙂 🙂 najprv dievča a potom chlapec ako višitý.. 🙂

minka051
10. jún 2010

pozerám aj cikyta tak napísala..Tak asi máme pravdu 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
10. jún 2010

@minka051 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
10. jún 2010

baby vy bosorky 😀 😀 ale ja vám naozaj verím ....... 😵 😵 😵 a už sa teším na to 😉

minka051
10. jún 2010

@janicca ved to aj musíš takáto zhoda to sa len tak nevidí 🙂 🙂

ciky tak to teda vyšlo 😀 😀 😀 😀 😀 , ale je to pravda.. Ja keď dám na prvý dojem alebo intuíciu vždy to vyjde. 🙂

Len u mňa to nefunguje. To musí asi niekto iný. ☹

cikyta
10. jún 2010

Väčšinou mi niečo výjde len vtedy,ked vidím človeka naživo 😉
Takže Minka,kedy sa chystáš najbližšie okolo MT? 😉

tinusa412
10. jún 2010

Ahojte chcelaby som Vás požiadať o radu. Vysli nám zlé výsledky PCT testu bola nám odporučená metódaICSI pocula som ze to nie je hradené zdravotnou posťovňouneviete mi prosím Vás poradiť koľko to vestko stojí aspoň zhruba.

janicca
10. jún 2010

@minka presne tak aj ja to tak niekedy cítim ..... 😉 a pri mne som mala také tušenie že raz budem mať dievčatko ale chlapček tam nebol neviem to ide nikde z vnútra ...... 😝 😵

a v roku 2012 bude koniec sveta jáááááááj xixixixi 😀 😀 😀 😀

minka051
10. jún 2010

cikyta tak to netuším.. Ale ja som ako malá trávila prázdniny v Prievidzi a na Chvojnici na chate u krstnej , ale už nije medzi nami. Mala autonehodu ked som bola malá. Dlho som sa z toho spamätávala. Bola to najlepšia žena na svete teda aspoň pre mňa. Bývali na sídlisku žabnik. Písala som o tom už aj orsulke a pozná to. No raz by som tam rada išla pozrieť. To boli najkrajšie chvílky no nevravím že potom neboli iné.

janicca
10. jún 2010

ahoj tinuša mám taký dojem že cca okolo 500 evri neviem isto ceník mám doma...babule ak vedia tak ti určite poradia

minka051
10. jún 2010

tinusa412 no to je rôzne niekde budem písať v Sk asi 80000, a niekdeje to zadarmo. Ale sem nebudem asi písať kde lebo by to asi zmazali.

janicca
10. jún 2010

minka ale ty si bola ako samoplatca ....alebo ja to motám ???

minka051
10. jún 2010

janicca ten koniec sveta už bol teraz ...Ak pozeráš správy tak čosi povieš keď to vidíš??? No tak to je koniec sveta.. Tie záplavy to je hrúza. My obaja robime v SVP teda vodohospodári.Ja som síce účtovníčka A moja polovička slúžila vrecovala a riadila čo sa dalo týždeň v kuse s prestávkami na vyspatie sa.On je zas vedúci a všetko bolo na ňom. nevidela som ho skoro týždeň.

minka051
10. jún 2010

janicca ano ja som si od začiatku platila všetko sama kebysom to zrátala tak ma to do teraz stálo tak cca 220 000 sk. Ale sú to len peniaze.

tinusa412
10. jún 2010

Bože 80000 tojefakt dost toje hrozné. Tonaozaj ja som mysĺela že to preplatí poisťovňa aspoň čas. Minka 051 a nebola si samoplatca

minka051
10. jún 2010

tinisa zle som napísala o jednu nulu 8 000.A nie 8 0000.

minka051
10. jún 2010

Bola prepáč som ťa vystrašila ale preklep o jednu nulu.. Sory 😔 😔 😔

tinusa412
10. jún 2010

Prosím Vás a tokedy je žena samoplatca som tunová tak mám v tom zmatok: A ked nie je samoplatca tak kolko si cca dopláca?

tinusa412
10. jún 2010

Minka051 Jóój užsom sa zlakla že tolko veľa. 🙂

minka051
10. jún 2010

tinusa prepáč nie. ale si tolko to je 8 000 - 10 000 Sk. Viem že terz ž len € ale takto si to pamätám.

minka051
10. jún 2010

A to myslím poisťovňa neprepláca lebo to nadštandart.

cikyta
10. jún 2010

@tinusa412 3 pokusy hradí poisťovna , takže ťa to výjde zhruba všeho všudy jeden pokus cca 3O-4O tisíc.Podla toho.kolko budete mať vajíčok a embrijok.
No a ked minieš tie 3 pokusy,tak si to hradíš sama,čiže počítaj na jeden pokus zhruba 6O tisíc.
A ešte je to limitované vekom.Teda,po 39 rokov ti to hradí poisťovna,potom už nie.

cikyta
10. jún 2010

Písala som to v korunách.

cikyta
10. jún 2010

A písala som sumu za celé IVF-ICSI.Nielen to ICSI. 😉

janicca
10. jún 2010

@minka051 máš pravdu je to strašná katastrofa človek keď to neprežije tak to nepochopí...stačia mi tie zábery keď aj silný chlapi plaču ☹ ☹ kukala som palbu a stačilo mi a celkovo správy bola som a stále som v obraze !!!! keby som mala Arabelin prsteň ...... 😉

tinusa412
10. jún 2010

cikyta

cykitka dakuje ti krasne ja som z toho vsetkeho uplne znicenáterazsme dostavali dom smezatazeni hypotekou aeste aj toto.Tých 30 - 40 tisíc to mi na tie 3 pokusy prepaltí poistovana alebo to si zaplatím samaa Ak mi to hradí poistovna tak kolko mi preplatí poisťovňa a kolko doplacam ja mozes mi to este rozpísat prosím

minka051
10. jún 2010

janica no en prsteň keby vyrobili tak ten by pomohol aj nám no nie 😀 😀 😀

No ja idem variť lebo ta rozmrazená ryba mi o chvilku ožije a odpláva 😀 😀 😀 😀 Ale prídem len čo sa bude dať. 😵 😵

orsulka
10. jún 2010

ahojte kuriatka......

už som tu.......opat spokojna so životom....... 😉

Sibylky pozdravujem Vas.....takže chlapec??????? no v pohode......mám vyveštených dvoch .-))))))))

Tinusa...vitam moja medzi nami......
tak taketo začiatky su velmi ťažke trosku sa zorientovat...ale šak pomožeme......
jeden cyklus IVF vyjde cca od 60- 90 tis SK.....teba to može vyjst od 25-40 tis..... to kolko ta vyjde ide podla toho, ake lieky beries....niektore su lacnejsie ine drahsie, dalej podla toho ci mate ICSI alebo nie.....dalej je tam nieco take ako predlžená kultivacia, ktoru tiež nepreplaca poistovna......dalej mrazenie a rozmrazovanie embryjii....to vsetko si platis sama, to poistovna neprepralca.......no a tak sa neda presne urcit kolko vlastne budes platit ty sama....konkretne sa to da až vtedy, ak už vies ake budes mat tie lieky a vsetko okolo IVF..... 3x ti pomože poistovna do 39 rokov.....
pokial sa ti nepodari otehotniet ale chces skusat dalej, tak už vsetky položky plarts sama.....
trosku jasnejsie ????? 😉

janicca
10. jún 2010

tak ten prsteň by som dopriala každemu kto by to naozaj potreboval.. 😉

minka051
10. jún 2010

osulka ja práve idem ku sporáku variť tak sa drž a sisa má nového tanečníka 😀 😀 možno nerozumieš ale prečítaj a pochopíš. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre