Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
15. jún 2010

Orsulik taaaak sa tesim, ze budu dve. A este nech je to parik a bude to fajn. Drzkaj sa moja. 😵

lucula73
15. jún 2010

janica 😀 😀 ,tak čakáme na 29.6.,čo nám orsul zahlási 😀

janicca
15. jún 2010

@orsulka a včera som sa dívala ako ti nabehol 8tt a to som si ozaj nevšimla a dokonca som to kukla aj dnes !!!....no hádam ťa nebudem presviedčať že su dve keď si tvrdila že bolo len jedno !!! ...... 😀 😝 😀 😝 😀 😀

@wolfskinka zuby mám ok len to asi prievan.... ale jeden mi robí šarapatu 🙄.......ty vždy píše že ideš zaľahnúť a mne to pripadá ako pes do búdy ...... 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
15. jún 2010

@orsulka - a ty si tuším raz spomínala,že budeš mať 2 chlapcov,nie??? 😀

orsulka
15. jún 2010

@cikyta
@domcek - dakujem krasne dievčatká 🙂)))))

domcek
15. jún 2010

Idem k malej nechala mi pozdrav v plienke tak sa idem kuknut.

janicca
15. jún 2010

@cikyta jáááááááááj tebe ja verím moja ja veru vždy dám na tvoje slová ani mne to nejak nesedelo..... 😵 😵 😵 aj ta moja baba mi celkom sedí čo si mi predpovedala ..... 😵 😵 😵 a to tvoje cmuliling je krásne 😵 😵

cikyta
15. jún 2010

@orsulka Moj drahý ti gratuluje !!!! 😎 tiež!!!

cikyta
15. jún 2010

@janicca 😉

cikyta
15. jún 2010

Musím odbehnúť tam kde Domcek 😝 ( 😀 )

orsulka
15. jún 2010

@lucula73 kamoska mi vyvestila s obrucky, že dvoch chlapcov budem tak... 😉
@cikyta že dakujem aj tvoju M. tiež hned vsetko vykecaš !!! 😀 😀 😀 😀

cikyta
15. jún 2010

@orsulka Ked môj M. ťa má tak rááááááááád.A teraz ešte viááááááác 😀 😀 😀 😀

orsulka
15. jún 2010

@cikyta 😕 😕 😕 😕 😕 to fááááááááááákt????????, že rááááááááád ????? jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej !!!!!!! 😵 😵 😵 ato tu takto verejne napises ????? co si o nas ludia pomslia....????? 😕 že hádam "trojka" ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
15. jún 2010

@cikyta
@orsulka baby no toto ???????? 😀 😀 😀 😀 no už si aj myslím 😝 😀 😝 😀

wolfskinka
15. jún 2010

orsulka ja si skor myslim ze bdues mat dievcatka ... alebo parik .... uz sa tu dlho nenarodila ziadna fesanda, len sami chlapi ... treba vyrovnat skore

cikyta
15. jún 2010

Jani nerob sa,ved sme štvorka !!!! 😀 😀 😀 😀

janicca
15. jún 2010

@wolfskinka ja budem mať dievčatko a Martula taky tak..... 😵 😵 😵 tak som si povedala 😉 tak že skore sa bude pomaly vyrvnávať a ešte som zabudla na Kamku že aj ta bude mať dievčatko 😵 😵 😵

cikyta
15. jún 2010

@orsulka Láske nerozkážeš ! 😵

orsulka
15. jún 2010

@cikyta ...........že @janicca ....... že sa teraz odklána?????? 😀 😀 😀 😀

@wolfskinka no tak toto ja fakt neviem 🙂)))))))

janicca
15. jún 2010

@cikyta no už som sa dorobila 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
15. jún 2010

@cikyta 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jaskáááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵

@janicca no tymto padom, pomaličky dievčatká zacinaju mat prevahu .-))))))))))

a tak hadam sa Martulka dnes ozve, ako sa ma .... 😉

janicca
15. jún 2010

@cikyta
@orsulka ja veru zabudla som ste ma odhalili veď sme predsa štyri zabudla som hanbím sa 😅 😅 😀 😀 😀

orsulka
15. jún 2010

@pige som ti zabudla odpisat na otazku......ale som si spomla.....

takže ako kto niečo bral pred stimulkou......urcite ta kyselina listova je fajn.....
potom sa pije alchemika -caj, ale len do zaciatku stimulacie, je to na podporu a spevnenie maternice...
potom chilli papricky susene - to je zas na prekrvenie maternice.....toto sa chrume tak každy 2-3 den tieto papricky s jedlom, rano na obed a večer......prípadna nahrada, kto nemá rad stiplave je kajanske korenie....to sa da kupit v lekarni a su to tabletky ako vitaminy....

orsulka
15. jún 2010

tak zistujem, že Janicca začina chápať a priuznávať sa, až ked sa dorobiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
15. jún 2010

@orsulka eee chcela som napísať že som dorobila nie že som sa dorobila...... 😀 😀 😀 nooo šak mi rozumiete!!!......ja veru tie čili papričky si aj ja kupim a teraz momentálne neberiem ništ žiadne vytamínky .....

orsulka
15. jún 2010

@janicca naposledy som ani ja vobec nič nebrala Jani......asi až od vkladu som zacala uživat kyselinku......ja si len dobre pamatam, že pocas stimulky mi velmi chutili pikantne jedla...teda ja ich milujem aj tak, ale.......a tek som si hned vravela, že telicko to asi potrebuje, aby sa maternica takto prekrvila a tak si pyta pikantne jedla.....-)))) ty , ale ja som davala chilli pomaly aj do nedelnej polievky 😀 😀 😀

cikyta
15. jún 2010

Bože jake šoky zas...
Sisa mi zjedla niečo zelené...Zahliadla som jej kusok v puse a preglgla to.
Kvety v dosahu nemám,tak tie som vylučila.
Cibulku z koša som tiež vylučila,lebo jej "nerazí" z pusky.
Takže to bol kusok zelenej špongie ☹ Boli sme dať prať do kupelne a tam si stihla dať zrejme hryza.
Ked nie z mydla,tak zo špongie 😒

pige
15. jún 2010

@orsulka dakujem za rady 🙂 tie cili papricky sa jedia do odberu vajok, ci? Ja asi skor schrumem cerstve ako susene, tie by isli tazko dole krkom 😀 😝

cikyta
15. jún 2010

aj ja som jedla stále čilly papričky pred stimulkou a fajt mi to bolo že-mnááááááááám 😵

cikyta
15. jún 2010

@pige Ja som ich chrumala do odberu.Už potom nie.A po ET už duplom nie. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre