Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
15. jún 2010

Náš prvý výlet

janicca
15. jún 2010

@pige tak sme tu pre teba pápá 🙂

@kuspitka tak to je iná babula krásna ..... 😵 veď to za chvílu bude aj chodiť....... 😵 krásne foto a v tej tráve to ako keby fotil jaký profesionál 🙂 🙂

janicca
15. jún 2010

@cikyta čakáááááám dojdite .... 😵 😵

kuspitka
15. jún 2010

@janicca my sme mali fotostudio.
hej je zlata az nato,ze je stale na nohach...a neviem ci ju mam dat do bezky ,alebo nie

kamka17
15. jún 2010

kuspi...no malá je fakt zlatá, také slniečko 😎 😎 božtek na noštek posielam 😉

kuspitka
15. jún 2010

teraz sa tu hadze a ruci ,ako besna.nevie zaspat

orsulka
15. jún 2010

@kuspitka mala je teda iný smejko !!!!!! 😀 😀 😀 má pekny úsmev.........

asi si teraz rýchlo moja nevie nájsť polohu .-)))))))

cikytka...o pivnice by som vás predsa nedala!!!!!!!!§ to v žiadnom pripade !!!! PS.už spite?????? 😕 😉

kuspitka
15. jún 2010

orsulka len neviem co mam robit tak ruci

orsulka
15. jún 2010

@kuspitka tak to ja už duplom neviem moja !!! 😀 😀 😀 a tak ju nechaj poplakat....trosku...alebo čo......no ak ed ništ tak asi naruky...jedine....ci co ????? 😕 😉

cikyta
15. jún 2010

Ano,už spinkáme.A už dobru pol hodinku!
Normálne som stihla prádlo zavesiť,dať prať druhe,namalovať sa,najesť sa,prichystať papu aj Sise.

No jaka som ja šikulka za pol hodinku!

Zobudí sa a zase sa len hráme a nič nerobíme 😀 Ale nám to nevadí.Ešteže máme tolerantneho ocka,ktorý nevyžaduje vojensku disciplínu,teplý obed každý den a podobne finty 😝

cikyta
15. jún 2010

@kuspitka Neni jej teplučko ? Daj jej čajík a zober ju na ruky a ukazuj rôzne veci v bytíku a rozprávaj jej,čo čo je:
napr: tiktak (hodiny), hapčí (kvietok), von oknom tety,ujov,deti atd...

kuspitka
15. jún 2010

uz konecne zaspala.
tak rucala ,ako keby mala besnotu.musela som jej dat paralen zuby nas trapia hrozne

cikyta
15. jún 2010

Deti začali menej spinkať teraz v lete...a zvlášť,ked su už väčšie.Cim viac rastu,tým menej spinkaju 😉
@kuspitka

cikyta
15. jún 2010

@kuspitka Hej,už máte zubky?

kuspitka
15. jún 2010

tak vonku ona chce vsetko pozerat tak dnes skusim športový kočík tak uvidím čo bude robiť len ho zniesť dole bude hrôza.

kuspitka
15. jún 2010

@cikyta nie,ale keď som jej stlačila v zadu tak plakala strašne,ako keby som jej niečo urobila zlé..

cikyta
15. jún 2010

@orsulka Nám by bolo dobre aj v pivnici.
Všetky myšky by mali po chlebe ! 😀

cikyta
15. jún 2010

@kuspitka Nič jej netlač.Ked jej výjde prvý zubok,začne ukrutne slintať a ty zacítiš prstom také hrube opuchnute dasienko a bude také horuce a slizke,ako slimáčik...No a po nejakých 3 dnoch sa to skludní a výjde zubok.
Natieraj jej to gelikom na zubky.Jej to skludní v puske tu bolesť a horučavu,ak jej teda pôjdu zubky...

cikyta
15. jún 2010

@kuspitka A čo si jej to vzadu vlastne tlačila?

kuspitka
15. jún 2010

@cikyta už také husté slintá...
aj mam take horúce sliny a strašne ma horúce ďasná.
ten gelík nám nepomáha ani fenistil musela som jej dať paralén...

cikyta
15. jún 2010

Inak krásne fotky Kuspitka.Ved Kamilka je už hotová slečna! Nádherne dievčatko ! 🙂

kuspitka
15. jún 2010

@cikytka ona ma v zad taký kopček,ako keby sa jej tam tlačil zub....ja som jej tam veľmi netlačila len som jej prešla prstom a ona začala plakať

kuspitka
15. jún 2010

@cikytka dakujeme.
ved už aj vy mate peknú slečnu

cikyta
15. jún 2010

@kuspitka
Len bacha na paracetamol,lebo paralen je analgetikum a mal by sa podávať len ak je horučka nad 38°C u bábätka.Aby si jej nepokazila pečen a nebolelo bruško.Ozaj len nevyhnutne podať ☹

cikyta
15. jún 2010

V zadu rastu zubky uplne posledne,dokonca v 2 rokoch!
Prve čakaj predne.Zvyčajne dolu dva a potom hore dva.Je to individuálne,no stoličky nejdu nikdy ako prve.Tie uplne vzadu ozaj nie.
Alebo ak vzadu,tak má zapalené hrdielko.

kuspitka
15. jún 2010

@cikyta to nám doktorka povedala,že jej máme dat paralen ,keď jej idú zuby.
tak neviem.
hrdla nemá zapalené doktorka jej pozerala...

cikyta
15. jún 2010

@kuspitka Kolko váži Kamilka?
Ved už ako ti dr.povie,len ona určite nemyslela , že ho podávať stále,ale tak jednorázovo podla potreby.

marta222
15. jún 2010

Ahojte dievčence, tak som Vás zasa prišla na chvíľku mrknúť 😉 . Ako sa máme? Orsulka - čo to vidím, aj ty budeš mať dvojičky? To je super, veľmi sa teším 🙂 . V piatok som zasa trochu krvácala a v sobotu to bolo také hnedé špinenie, tak som doma odpočívala a včera som s malou dušičkou išla ku gyndošovi. Je to našťastie všetko OK, srdiečka veselo bijú, nie je tam ani žiadny hematóm, tak dúfam, že to už bude OK.... Lebo takéto šoky, to je strašné 😒 ... Idem vás trošku prečítať dozadu, nech som v obraze 😀

orsulka
15. jún 2010

no tiež som este nepocula, aby zadne zubky isli ako prve ..... 😕 😕

predne v pohode určite prve, detusky vyzeraju jak take zajaciky s dvomi hore a dvomi dole 😉 😉 😀

cikyta
15. jún 2010

@marta222 Ahoj.Juj tak ty ozaj prežívaš šoky.Tí malí loptoši ťa len naťahuju,čo?
Ved ked sa narodia,vybacaš ich po prdelkách 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre