• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@kuspitka no bojujeme s tym bruskom stale, dost casto place, a nede sa mu pocmot ked ho to boli, je to na nervy
28. júl 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte helinky bosorenky
čitam vas deň čo deň ale neprispievam na konika moc - stale sa troška trapime aj s nevolnostami aj s psychikou - no musime si zvyknuť. snad bude už len dobre.
28. júl 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka a co mate s bruskom.

@jerryjanka juj taka som rada,ze si napsiala.ako sa mas moja.
28. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ale tak všeliako sa motkame a čakame na januar :grinning:
28. júl 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka super moja.juj tesime sa velmi.
ozaj treba mi nahrdelnik aj s retiazkov to co si mi dala nausnice.
co by to vyslo::::???
28. júl 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len retiazku mysliš alebo aj s priveskom?
28. júl 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj s priveskom
28. júl 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, hlásim sa po týždni oddychu v nemocke :unamused: . Minulý utorok v práci vybehla zo mňa zasa krvná zrazenina asi za pol dlane - tak ma už môj dr. poslal do nemocky. Chválabohu, potom som už nekrvácala, bambuľky sú obidve v poriadku a včera ma už pustili domov. Aj tam mi dr. povedal, že to môže byť z toho Fraxiparinu, takže - ktovie čo ma ešte čaká :unamused: :angry: .... A čo tu máte nové? Pribudli nejaké nové tehule???
28. júl 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta222 ahoj.moja co nezostanes doma na pnke.
davaj si pozor na seba moja aj na babatka...
28. júl 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit - ja som stále na PN-ke, len som prišla na chvíľku pozrieť kolegov do práce - už pôjdem domov, neboj :wink:. Veď ja sa ani nehrabem do roboty, budem stále na PN....
28. júl 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta222 davaj si naozaj pozor moja na seba.a inak ako sa mas?
28. júl 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka mame novorodenecku koliku bacil Ekoli, boli ho brusko, ma krce a tak stale place

@marta222 super ze ste v poriadku
28. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marta222 Ahoj mojko.Tí tvoji malinkí budu iní beťáry !! Už teraz si robia z maminky "dobrý" den :angry: Hrozne moc ti držím palčeky,nech sa už nič podobne nestane a želám hodne zdravíčka !!!! :wink: Držkaj sa bojovníčka :wink:
28. júl 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka Nevolnosti :rolling_eyes: poznám dobre.Už to za chvílku prejde.Ver mi :wink:
A psychika suvisí s tými nevolnosťami? či? :frowning2:
28. júl 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Tiež som hladela do plafonu do pol 3 v noci !!!!!!!!!! Normálne mi už prepína :confounded: A ked prišli spánkove mrákoty (konečne),tak mi po pol 3 vstala Sisa tak,že sa mi ju nepodarilo uspať a museli sme sa s nou s mužom do 5 hrať !!! No že pomoooc,čo toto je?????????................ :angry: A ked zaspala,tak o pol hodku zase pišťala a zase a zase a zase...... :sweat_smile:
28. júl 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka skus mlieko conford nutrilon nam pomohlo...
28. júl 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 dík za cmullu :wink:
A tak idete LEN do Chorvácka? Hm..............Len pekne relaxujte :dizzy_face: Zelám vám to zo srdiečka :wink:

Práve volali mužovi,že vyhral zájazd pre 2 osoby za 1 000€,no treba ešte zohnať 2 páry manželov a objednať kopec antialerg.perín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No prča! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta nie trpim panickou poruchou a ked som zistila že som tehotna lieky som vyhodila ale sa mi to vratilo tak od začiatku 2. trimestra ich musim zasa brať :frowning2:
28. júl 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka dakujem za tip pisem si , my sme kupili bebu protialergicku a tu mi grcka von, zatial sme na tom tak, ze papa 8x za den a z toho 2x dostane Bebu a 6x mu oddtrieknem, viac bohuzial nemam, nech robim co robim a to odstriekavam kazde 2 hodiny
28. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka Jaj tak.To som nevedela. :frowning2:
28. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka ja som odstriekavala aj kazdu 1h aj tak nic...
aj som ju kazdu 1h prikladala.
skus to nam to pomohlo aj teraz.
28. júl 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne že som ako tak vydržala prvy trimester - snad to bude ok všetko
28. júl 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ci páni, tak predsa len pôjdete dovolenkovať :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: ...ale za tie prachy, čo by si vyhodila za tie periny, tak si rovno ušetríš na dovču...čiže biznis ako sviňa :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, dlhsie som tu nebola vas pozriet, boli sme s mm trosku relaxovat, kym to este ide no a dnes ma na poradni riadne vystrasili, dr.meral drobca a niektore hodnoty sa mu zdali hranicne, tak mi hned vypisal vymenny listok do nemocky, nech mi urobia dalsie testy a zvazia hospitalizaciu pripadne predcasne ukoncenie tehu, no skoro ma vystrelo. Tak som v nemocke isla este raz na sono a na monitor, nieco je trosku pozadu - vyzera na 34tt nieco je OK a doktor na prijmovej ambulancii sa vytacal, ze ci si taketo veci nevie vyhodnotit moj dr. sam, naco ho s tym zatazuje a poslal ma domov :unamused: ... Tak pevne verim, ze bude vsetko v poriadku a na poradni o tyzden to bude dobehnute :frowning2:
28. júl 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: konecne som z prace doma..................idem trochu na zahradku zrelaxovat - pozbierat popadane jablka...............a potom este troska popracujem, ale nie uz vela.........a mam fajront :grinning: :grinning: :grinning:

@marta222 - som velmi rada, ze ste o.k., a ze si uz domka.............teraz je veget velmi dolezity, tak odpocivaj, co sa ti bude dat.................a hlavne sa neboj, vsetko dobre dopadne a o par mesiacov sa ti drobci predvedu v plnej krase a zdravucki :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@wolfskinka - drzim palceky, aby sa matejko co najskor vyzdravel, a aby si mala vela-vela mliecka, nech nemusis dokrmovat :wink:
@jerryjanka - tyzdne ti krasne utekaju, neboj, vsetko dobre dopadne a drobcek sa ti narodi krasny zdravucky :wink:
@katy7 - no tebe tam museli pekne dvihnut adrenalin - hlavne, ze kontrola tam dopadla v pohode a babo je zdrave :wink:

ostatne pekne zdravim :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja sa dnes hlásim. Boli sme v Heliose. Sono dopadlo dobre a krvičku zobrali tiež. Malé má 7cm a stále sa vrtelo. S radosťou môžem povedať že má dlhé nohy po mojom mužovi. Ak to bude baba, bude modelka :grinning: a ak chlapec bude vysokýýýýýýýýýýýý.

@tija, opatrne s tými jabĺčkami.
@marta222, som rada že ste na koniec v poriadku.
@katy7, viem ako si sa cítila. Niekedy ma tí doktori dojímajú. Musela si sa riadne vystresovať.

Všetky ostatné pozdravujem...
28. júl 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte heliosačky, takže už to mam za sebou včera bol odber, dnes zostali 3 ( malo viem ale aspon nieco )oplodnene tak im posielam vela energie aby to vydrzali do toho 5-6 dna držkajte nam palčeky papa
28. júl 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jerryjanka Držím palce!

@kamka17 No veru a ak si ešte "čosi"nekupime tam,tak nás nezoberu domov-vraj... :grinning:

@katy7 Takéto niečo milujem....tvoj dr.ťa pošle...ten tam bude nadávať na tvojho dr.a ty sa môžeš cítiť "užastne"pri takom chovaní...Takéto veci nech si vyriešia dr.medzi sebou a nie budu vyšomrávať a urážať kolegu pred pacientom,ktoremu to na zdraví ozaj nepridáva! :angry:

@komarik No super !!!!! Takže modelka,alebo basketbalista??? :grinning:

@zdenka.valkova Držím palce !!! Daj vedieť potom !!! Su try.no určite silné !!!!! :wink:
28. júl 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam bambulky za podboru v piatok mam volat tak potom sa ozvem pa
28. júl 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka.valkova Budeme čakať a držal palce silnoooooooooo
28. júl 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok