Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
28. júl 2010

@kuspitka no bojujeme s tym bruskom stale, dost casto place, a nede sa mu pocmot ked ho to boli, je to na nervy

jerryjanka
28. júl 2010

ahojte helinky bosorenky
čitam vas deň čo deň ale neprispievam na konika moc - stale sa troška trapime aj s nevolnostami aj s psychikou - no musime si zvyknuť. snad bude už len dobre.

kuspitka
28. júl 2010

@wolfskinka a co mate s bruskom.

@jerryjanka juj taka som rada,ze si napsiala.ako sa mas moja.

jerryjanka
28. júl 2010

@kuspitka ale tak všeliako sa motkame a čakame na januar 😀

kuspitka
28. júl 2010

@jerryjanka super moja.juj tesime sa velmi.
ozaj treba mi nahrdelnik aj s retiazkov to co si mi dala nausnice.
co by to vyslo::::???

jerryjanka
28. júl 2010

len retiazku mysliš alebo aj s priveskom?

kuspitka
28. júl 2010

aj s priveskom

marta222
28. júl 2010

Ahojte kočky, hlásim sa po týždni oddychu v nemocke 😒 . Minulý utorok v práci vybehla zo mňa zasa krvná zrazenina asi za pol dlane - tak ma už môj dr. poslal do nemocky. Chválabohu, potom som už nekrvácala, bambuľky sú obidve v poriadku a včera ma už pustili domov. Aj tam mi dr. povedal, že to môže byť z toho Fraxiparinu, takže - ktovie čo ma ešte čaká 😒 😠 .... A čo tu máte nové? Pribudli nejaké nové tehule???

kuspitka
28. júl 2010

@marta222 ahoj.moja co nezostanes doma na pnke.
davaj si pozor na seba moja aj na babatka...

marta222
28. júl 2010

kuspit - ja som stále na PN-ke, len som prišla na chvíľku pozrieť kolegov do práce - už pôjdem domov, neboj 😉. Veď ja sa ani nehrabem do roboty, budem stále na PN....

kuspitka
28. júl 2010

@marta222 davaj si naozaj pozor moja na seba.a inak ako sa mas?

wolfskinka
28. júl 2010

@kuspitka mame novorodenecku koliku bacil Ekoli, boli ho brusko, ma krce a tak stale place

@marta222 super ze ste v poriadku

cikyta
28. júl 2010

@marta222 Ahoj mojko.Tí tvoji malinkí budu iní beťáry !! Už teraz si robia z maminky "dobrý" den 😠 Hrozne moc ti držím palčeky,nech sa už nič podobne nestane a želám hodne zdravíčka !!!! 😉 Držkaj sa bojovníčka 😉

cikyta
28. júl 2010

@jerryjanka Nevolnosti 🙄 poznám dobre.Už to za chvílku prejde.Ver mi 😉
A psychika suvisí s tými nevolnosťami? či? ☹

cikyta
28. júl 2010

@orsulka Tiež som hladela do plafonu do pol 3 v noci !!!!!!!!!! Normálne mi už prepína 😖 A ked prišli spánkove mrákoty (konečne),tak mi po pol 3 vstala Sisa tak,že sa mi ju nepodarilo uspať a museli sme sa s nou s mužom do 5 hrať !!! No že pomoooc,čo toto je?????????................ 😠 A ked zaspala,tak o pol hodku zase pišťala a zase a zase a zase...... 😅

kuspitka
28. júl 2010

@wolfskinka skus mlieko conford nutrilon nam pomohlo...

cikyta
28. júl 2010

@kamka17 dík za cmullu 😉
A tak idete LEN do Chorvácka? Hm..............Len pekne relaxujte 😵 Zelám vám to zo srdiečka 😉

Práve volali mužovi,že vyhral zájazd pre 2 osoby za 1 000€,no treba ešte zohnať 2 páry manželov a objednať kopec antialerg.perín 😀 😀 😀 😀 😀 No prča! 😀 😀 😀 😀 😀

jerryjanka
28. júl 2010

@cikyta nie trpim panickou poruchou a ked som zistila že som tehotna lieky som vyhodila ale sa mi to vratilo tak od začiatku 2. trimestra ich musim zasa brať ☹

wolfskinka
28. júl 2010

@kuspitka dakujem za tip pisem si , my sme kupili bebu protialergicku a tu mi grcka von, zatial sme na tom tak, ze papa 8x za den a z toho 2x dostane Bebu a 6x mu oddtrieknem, viac bohuzial nemam, nech robim co robim a to odstriekavam kazde 2 hodiny

cikyta
28. júl 2010

@jerryjanka Jaj tak.To som nevedela. ☹

kuspitka
28. júl 2010

@wolfskinka ja som odstriekavala aj kazdu 1h aj tak nic...
aj som ju kazdu 1h prikladala.
skus to nam to pomohlo aj teraz.

jerryjanka
28. júl 2010

no hlavne že som ako tak vydržala prvy trimester - snad to bude ok všetko

kamka17
28. júl 2010

@cikyta ci páni, tak predsa len pôjdete dovolenkovať 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ...ale za tie prachy, čo by si vyhodila za tie periny, tak si rovno ušetríš na dovču...čiže biznis ako sviňa 😀 😀

katy7
28. júl 2010

caute babule, dlhsie som tu nebola vas pozriet, boli sme s mm trosku relaxovat, kym to este ide no a dnes ma na poradni riadne vystrasili, dr.meral drobca a niektore hodnoty sa mu zdali hranicne, tak mi hned vypisal vymenny listok do nemocky, nech mi urobia dalsie testy a zvazia hospitalizaciu pripadne predcasne ukoncenie tehu, no skoro ma vystrelo. Tak som v nemocke isla este raz na sono a na monitor, nieco je trosku pozadu - vyzera na 34tt nieco je OK a doktor na prijmovej ambulancii sa vytacal, ze ci si taketo veci nevie vyhodnotit moj dr. sam, naco ho s tym zatazuje a poslal ma domov 😒 ... Tak pevne verim, ze bude vsetko v poriadku a na poradni o tyzden to bude dobehnute ☹

tija28
28. júl 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 konecne som z prace doma..................idem trochu na zahradku zrelaxovat - pozbierat popadane jablka...............a potom este troska popracujem, ale nie uz vela.........a mam fajront 😀 😀 😀

@marta222 - som velmi rada, ze ste o.k., a ze si uz domka.............teraz je veget velmi dolezity, tak odpocivaj, co sa ti bude dat.................a hlavne sa neboj, vsetko dobre dopadne a o par mesiacov sa ti drobci predvedu v plnej krase a zdravucki 🙂 🙂 🙂
@wolfskinka - drzim palceky, aby sa matejko co najskor vyzdravel, a aby si mala vela-vela mliecka, nech nemusis dokrmovat 😉
@jerryjanka - tyzdne ti krasne utekaju, neboj, vsetko dobre dopadne a drobcek sa ti narodi krasny zdravucky 😉
@katy7 - no tebe tam museli pekne dvihnut adrenalin - hlavne, ze kontrola tam dopadla v pohode a babo je zdrave 😉

ostatne pekne zdravim 😎 😎 😎

komarik
28. júl 2010

Ahojte, aj ja sa dnes hlásim. Boli sme v Heliose. Sono dopadlo dobre a krvičku zobrali tiež. Malé má 7cm a stále sa vrtelo. S radosťou môžem povedať že má dlhé nohy po mojom mužovi. Ak to bude baba, bude modelka 😀 a ak chlapec bude vysokýýýýýýýýýýýý.

@tija, opatrne s tými jabĺčkami.
@marta222, som rada že ste na koniec v poriadku.
@katy7, viem ako si sa cítila. Niekedy ma tí doktori dojímajú. Musela si sa riadne vystresovať.

Všetky ostatné pozdravujem...

zdenka.valkova
28. júl 2010

ahojte heliosačky, takže už to mam za sebou včera bol odber, dnes zostali 3 ( malo viem ale aspon nieco )oplodnene tak im posielam vela energie aby to vydrzali do toho 5-6 dna držkajte nam palčeky papa

cikyta
28. júl 2010

@jerryjanka Držím palce!

@kamka17 No veru a ak si ešte "čosi"nekupime tam,tak nás nezoberu domov-vraj... 😀

@katy7 Takéto niečo milujem....tvoj dr.ťa pošle...ten tam bude nadávať na tvojho dr.a ty sa môžeš cítiť "užastne"pri takom chovaní...Takéto veci nech si vyriešia dr.medzi sebou a nie budu vyšomrávať a urážať kolegu pred pacientom,ktoremu to na zdraví ozaj nepridáva! 😠

@komarik No super !!!!! Takže modelka,alebo basketbalista??? 😀

@zdenka.valkova Držím palce !!! Daj vedieť potom !!! Su try.no určite silné !!!!! 😉

zdenka.valkova
28. júl 2010

dakujem vam bambulky za podboru v piatok mam volat tak potom sa ozvem pa

cikyta
28. júl 2010

@zdenka.valkova Budeme čakať a držal palce silnoooooooooo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre