• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@mzuzka A čo ste išli vybavovať do helíku?
29. júl 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :grinning: no konecne som doma z prace..............to bol dneska dlllllhhhhhyyyyyyyy den............dneska by som na diske isto nevydrzala trsat :grinning: :grinning: :grinning:

@wolfskinka - myslim na vas, tak sa drzte :wink:

@cikyta - a preco nedojdete aj so siskou na stretko - som sa obzvlast na vas velmi tesila :slight_smile:

tak dobru nocku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. júl 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 Ved aj ja som sa tešila,ale nemôžem :frowning2: Okolo 15.augusta.najskôr :frowning2:
29. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebujem si tam odbiť všetko naraz..Od menín po narodky.Mama meniny,oco meniny,krsniatko narodeniny+meniny. :frowning2:
29. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najprv som chcela prísť teraz a ešte potom,no kedže som ochorela,to teraz sa muselo zrušiť.....
29. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko......

wolfi...myslim dnes na vas,by vsetko dopadlo dobre, a pokial maju zistiť Matejovi co mu je, tak nech to rýchlo zistia bobatku maličkemu, aby už tolko neplačkal......a aby ste sa aj vy mohli viac z neho tesit...drž te, daj nam vedieť, co a ako....

Ciky....kurnik...takže nedojdeš.....skodaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tija...zas si bola v prci do pol jedenástej ??????? ty drndula jedna....!!!!!! dufam, že pauza medzi prácami bola !! :wink:
30. júl 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ráno dievčence, dnes cestou z obchodu som stretla dievčence z heliosu. nie je náhodou janka valachová tehuľka? zdalo sa mi že má bruško.
30. júl 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 ahoj....to vážne??????? Januka Valchova??? ktore baby viete????? ale sak to by bolo pekne :wink:
30. júl 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
išla p. mikulova, j. valachová a tu tretiu som nepoznala. no to by bolo super, to je jediná na ktoru rada spominam. za chviľu som tu ale malý sa pokakal...
30. júl 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 Janka Valachova je naozja super :slight_smile:)))) želam jej , ab bola stastná.... :wink: ako sa mavate moja??????
30. júl 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa mame dobre, som fakt nesmierne šťastná.len ten moj čertík teraz nejako mrní asi ho idem dať spinkať.strašne rýchlo to beží. pripadám si ako keby som dva týždne dozadu rodila a to malý ide mať 4 mesiace. a ty ako saa držíš?
30. júl 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 tak to je super......tesim sa s Vami :slight_smile:))))))).....no a my sa držime v ramci možnosti...akurat vcera som sa zas nejak viac sledovala....mam nejaky taky vytok, bledo žlto-hnedy......skor len tak rano, potom už skoro nic....tak asi preto......ale aj som si precitala neprijemnu spravicku o jednej kocke v inej teme, a tak ma to tak nejak zobralo...takže asi aj preto....ale inak sa mame fajn......
dnes v noci som sice od druhej hore.....ale to zas , že som zdriemla vcera doobeda :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nečítaj nepríjemné správičky, teš sa z tehotenstva a mysli len na to dobré a pekné. ten výtok je v pohode, to je zrejme po noci, ako viac ležíš, ja som to tiež mávala. ja som si tehotenstvo vobec neužila a už by som urobila niektoré veci inak. ale to niekedy inokedy. ty si chod teraz trošku oddýchnuť, aj ja idem, lebo malý ako som ho dala do postieľky hned zalomil - asi bol moc vyšťavený tak si idem aj ja ľahnuť. potom ešte nakuknem.pa
30. júl 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 pa pa pa...držkajte sa.... :slight_smile: :slight_smile:
30. júl 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne aj keď upršané ránko prajem.

@orsul, čo to čítam? Moja zásada nečítať žiadne zlé veci počas tehu. Pred rokom som to robila a bola som ako uzlíček nervov. Strašne zle to pôsobí na psychiku. Musíme veriť pozitívne.
@wolfskinka , neboj zvládnete to.
30. júl 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo , co tu u nas noveho ? n e s t a c i m c i t a t !!!

u mna vsetko ok , miminko nam robi radost :wink: :wink: :wink: tesime sa , moc moc moc, vcera sme doviezli pre nase babetko krasnu novu postielku , madrac a baldachyn :wink: :wink: :wink:
uz vybalujeme s krabic a zajtra sa idem povenovat novej kuchynke uskladnit vsetky veci a hrnce atd.......

.... inak vam prajem krasny uprsany dnik a hlavne kolko je tych dazdovych kvapiociek tolko usmevu nech sa vam vycari na tvarickach :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a vsetky zdravim od A po Z ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. júl 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a spravicku o janke valachovej mozem potvrdit, rozpravala som sa s nou ked este bola tehulka vo č MESIACI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
JE TEHULKA A V NOVEMBRI CAKAJU CHLAPCEKA, chcela moc moc divcatko ale zmierila sa s tym a tesi sa s chlapceka , tak jej drzime palceky aby bolo vsetko zdravucke a dobrucke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Ani mi nevrav :pensive: Som sa tiež tešila,no nie všetko ine ako chceme :frowning2:

Inak vás všetky pozdravujem a zároven aj Janku Valachovu tehulku zlatučku........vela zdravíčka obom!
30. júl 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den zelam vsetkym!!

ake pekne spravy ze Janka Valachova tehotna ako sa tesim ona bola strasne zlata mala som ju najradsej :wink: dufam ze tam este bude ked tam pojdem :wink: :wink:

@cikyta :frowning2: :frowning2: :frowning2: ze neprides!!!

wolfi drzkajte sa z Matejom myslim na vas :wink:
30. júl 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :wink: :wink: :wink: ............................asi uz vsetky pekne vikendujete :wink: ja som sa prave vratila z prace - som unavena, vystavena, znicena, zmorena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............a uz idem iba relaxovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak vam vsetkym prajem krasny slnieckovy vikendik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. júl 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tija28 tak dufam, že ti ten oddych vydrži celý vikend !! :wink: :wink: :wink: :wink:
30. júl 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute , takze 3 nam zostali. 1. 3bunky dali znamku 3, 2. 5buniek dali 2, 3. 6buniek dali 2. Dali sme si predlzenu tak v nedelu mam rano volat . Baby neviete kolko ma mat buniek aby dali jedntku? Dufam ze to dobre dopadne papa
30. júl 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka.valkova No myslím,že dnes by mali mať 5-6 buniek,takže mohli mať známku 1...no záleží kedy presne bolo oplodnenie....to už vedia oni.
Ak ti to pomôže,mám knižku,kde je písané,že :
24-48 hodín po oplodnení má 2 bunky
48 hodinove má už 4 bunky
48-72 hodín má 5 buniek
72 hodín má 8 buniek
72-96 hodín bunky sa začínaju do seba "akoby" vlievať a medzi bunkami sa zdanlivo strácaju hranice
96 hodín je to už embrio so 16 a viac bunkami
96-120 hodín je to morula,ktorá sa už začína meniť na blastocystu-vnutry sa vytvára dutinka
120-144 hodin blastocysta,ktorá má 120 buniek
Po 144 hodinách je to expandovaná blastocysta,ktorá zväčšuje svoj objem

Hatchajuca blastocysta (Obal,ktorý obklopuje blastocystu praskne,čo umožní uvolnenie embria)
30. júl 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka.valkova a vôbec si neber k srdcu tie známky.Po trojku je to všetko v uplnom poriadku.Napríklad ja mám Silvinku,čo mala známku 2 :slight_smile:
30. júl 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenka.valkova 4 den býva taký prelomový,že bud embrijko zdegeneruje,alebo sa už bude držať...
Každopádne ti na nedelu držím palce a ozvi sa potom !!! :slight_smile:
30. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako je to ked neni predlzena kultivacia??
30. júl 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 tak sa vklada 2,alebo 3 dnove embrijko.
30. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.lebo ja asi pk nebudem chciet
30. júl 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok