• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

31. októbra 2016 
@fopardi vitaj

@tija28 hej,aj ja mám rada ked leje a fučí a som doma za oknom s kafíčkom v ruke+sem tam časopis,či postel... :wink:
No teraz mi tu skáče,zlostí sa a všetko rozbíja moj malý diablik,ktorý trpí a ja s ním,že sme domaaaaa :cry:
Tak si uži poslednú krásnu jesen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kuriatka.........
pozdravujem vas všetky, a vsetkym dakujem, že sa tesite s nami .-))))))
dnes je hrizna kosa, hrozna ...aninnos vystrčit......tak sme prehadzovali skrine a topanky do novych skrin v chodbe, a tie stare možu ist preč...teda asi len jedna, a jednu si asi necham v detkej pre deti na vecičky. je celkom zachovala, ale hlavne sama polica, takže tam zmestim vela veci....

@lucula73 budu aj fotečky z tortičky ????? :wink:
@fopardi ahoj a vitaj .-))
1. sep 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Luculkine fotečky su.Sice v inej teme....
My sme si dali staru skrinu aj do pivnice na mužove pakšamenty a fasa sa tam hodila :grinning:
1. sep 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luculka,však sa nehneváš :sweat_smile: ?
1. sep 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta dakujem....ona s aurčite nehnevááááá :slight_smile:))))))
aj ja by som chcela vedieť takto piecť.......fakt.... :frowning2: :frowning2:
1. sep 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta, @orsulka , jasné že sa nehnevám :grinning: a ďakujem za pochvalu :wink: .......inak oslava dopadla super,mamina presne tak ako som čakala,kukala ako puk,že odkiaľ to mám a kedy som to robila... :grinning: :grinning: ...nakoniec som jej povedala,že kvoli nej som šla spať o štvrť na tri v noci... :grinning:
orsul a ty nevieš ešte ,čo budete mať? :slight_smile:
1. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 šikovná dcerenka :wink:
1. sep 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no ty zase premiestnujes byt ? ale len pekne upratuj, lebo pri dvojickach sa nezastavis a na to pecenie nebudes mat cas

@cikyta ako sisinka,

@fopardi vitaj, ale akosi stale si nedala foteckyň

dnes som mateja dala aupairke mojmu muzovi, no celkom to chlapi zvladli a potom sme boli u kamosky na navsteve a matejko sa predviedol v plnej svojej krase, nielen ze 2 hodiny na navsteve plakal a kamoska ho nosila na rukach ale este sa aj tak pokadil, ze nam museli pozaicat oblecenie z plysoveho medveda aby sme mohli ist domov, este ze mali toho medveda obleceneho do dupaciek ... no co vam budem hovorit .. odteraz nielenze budem chodit ako pojadzny bufet s nutrilonom ale uz budem nosit aj dvoje dupacky navyse preistotu
1. sep 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka no teda...inak moja štandardná výbava tašky na kočíku je dávkovač so sušeným mliekom,termoska,flaša ,plienky,obrusky a jedno bodynko s jednými gaťušami,vždy to mám...čo sa mi párkrát stalo,že som mu nemala čo prezliecť,tak to nosím.....ešte že je moj malý taký ťažký,lebo by tá taška prevalila kočík dozadu :grinning: ,lebo plus ešte moje veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka hej budu fotky a dakujem za uvitanie :slight_smile: no riadne somsa pobavila na vašej dnesšnej navšteve nam sa tiež niečo take stalo ked sme boli u dr. všetko precikane že sme nemali čo obliecť :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka Nádherný zážitok.Určite si to zapisuj.Aj ja tak robím! :grinning:

Ako sa má Sisinka? Ako Sisinka :sweat_smile: Dnes telefonovala ockovi a stále len:
-Oco kokočá...kua...Oco kokočá...kua !

Znelo to všeliak,len nie slušne :grinning:
1. sep 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta :grinning: ,to je zlaté...a čo tým chcela povedať? :slight_smile:
1. sep 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Niekedy ani vlastná mať netuší ! :grinning:
1. sep 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta veď to.... :grinning:
1. sep 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja tiez nosim ked ideme na dlhsie ale isli sme len na navstevu tak som nezobrala

@cikyta no pekne slova ju to ucite ... xixi, esteze oco vie o co ide :grinning:
1. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.....
som tak trochen chore, tak večer a v noci som sa po dmácky kurirovala....dnes behnem aj do lekarne a ovocinárne dokupit pakšamenty......bŕŕŕŕŕ´to počasko :frowning2:
@lucula73 nie este stale nevieme.....
2. sep 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caveste zasa po dlhej dobe. CHystala som Simca do skoly. A nasa fesanda sa rozhodla, ze uz nebude spavat ani v noci. Predminulu sme zaspali vecer o 20,49 a o 23,30 sme uz boli naspate a randal do 6,15... :rolling_eyes: Noc predtym to iste.
Ale fesanda je absolutne v pohode... :grinning:
lucula ta torta je krasna ja sa chystam tiez upiect v oktobri budu mat obaja meniny tak nico spacham akurat neviem kedy ked Stela je na zaciatku a Simon na konci mesiaca.... :grinning: :sweat_smile:
@orsulka len sa pekne liec. Toto pocasie je fakt len na chorobu. Ja mam herpes na pol lica. :pensive:
2. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek nechcem sa vam sem pliest, nahodou som si ta vsimla :wink: co takto v strede mesiaca? :grinning:
2. sep 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati caves dobry napad. :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :sunglasses:

@orsulka Kurírovať kurírovať kurírovať ! To počasie je otras :angry: Nech ťa Ferino rozmaznáva :wink:

@domcek No tá Stellka je riadna konkurencia Sisine :grinning: Co tá dorába po nociach! :grinning: Posielame pusinku beťárke! :grinning:

Inak dnes ráno som sa zobudila,ako ešte nikdy.........krásne !!!!!!!!!!!
Citila som,že ma niekto hladí po líčku....a šepká že:
-mojaaa...mojaaa...
Otvorím oči,Sisa tak blízko,že sme sa noštekmi dotýkali,usmievala sa a stále ma hladkala a len mojaaa...mojaaa :sweat_smile:
2. sep 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny den vam vsetkym zelam :wink: :wink: :wink: celkom u nas vykuklo slniecko :slight_smile:
2. sep 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 Ahoj.Aj u nás,no hned aj zašlo,ale zase sa tlačí,takže celkom fajn apríl... :wink:
2. sep 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme boli dnes v Heliose na morfologickom sone. Zatiaľ všetko v poriadku ale v utorok ideme na amniocentézu tak držte všetky palce aj na nohách aj na rukách. Mimochodom bude to dievčatko :dizzy_face:
2. sep 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik K morf.UTZ velká gratulka a na utorok ti budem držať palčeky najviac silno,ako viem!!!!!!!!!Potom budu výsledky do kolkých dní-týždnov? :confused:
A dievčatko??? :sweat_smile: Jéjda!!!Suuuuuuuuuuuper :slight_smile:
2. sep 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@komarik pripájam sa ku gratulácii k dievčatku a na utorok si rezervujem voľno, aby sme mohli držať všetky dostupné palce a palčeky :wink: :wink: a všetko bude ok, neboj :wink: :wink:
@cikyta no a potom sa hnevaj na také zalté dieťa...že mojaaa.... :slight_smile: :slight_smile: muselo to byť nádherné, tak prajem čo najviac takýchto prebudené po prespatej noci :wink: :wink:
no a my sme oddnes na pn...síce bez vychádzok, ale nejako okabátime aj to :grinning: :grinning:

no a pekný zvyšok dňa prajem všetkým zúčastneným :sunglasses: :sunglasses:
2. sep 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fešandy .... :wink: zdravím šecky od A po Z ... :slight_smile:
tak u nás v kancli je riadna kosa ja som veru už aj deku vytiahla a sedím tu v nej zabalené ako v decembri a to ešte ani zima nezačala ... :angry:
@fopardi vitaj medzi nami no ale slušnosť káže sa predstaviť a čo to o sebe prezradiť .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme srandujem ...
@komarik budem silno na teba myslieť a budem drťať všetko čo sa dá .....tfuj tfuj tfuj .. :slight_smile: )))
včera som volala s Martulou už je domka má sa v poriadku že fučí ako slon mi povedala že jej akosi bruško narástlo... :dizzy_face: :dizzy_face: .....včera som si kupila čili papričky nie tie najmenšie ale také trošku väčšie a pekne ich papám a vždy ich zajedám pečivom a celkom sa dá som si myslela že to bude aj horšie a budem ako dráčik ... :wink:
@lucula73 krásna tortička šikovnica z teba klobuk dole a palec hore ..... :slight_smile: )
@orsulka a ty sa len pekne kuríruj no najlepšie by bolo také domace hriatô ale teraz si musíš necháť chuť zájsť a musia postačiť vitamínky ..... :dizzy_face:
2. sep 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta jednoducho máš doma anjelika s rožkami zlaté dieťa .....to muselo byť krásne a určite si hneď zabudla na tolké prebdené noci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano bolo to fajn...že mojaaa mama... mojaaa mama :sweat_smile:
Bola som ustatá ako kôň (ako každe ráno po nočnej :sweat_smile: ),no toto prebudenie ma vzpružilo ako mladeho 18.ročného kanca,ked zbadá blondsku v mini sukienke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ty si číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na tvojich príspevkoch sa vždy fajn pobavím .......dnes idem konečne ku kaderníčke bo v ponelok som to samozrejme nestihla ......tak som zvedaví čo so mnou porobí :confounded:
2. sep 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok