Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😃 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂
cikyta
2. sep 2010
@janicca A čo si necháš urobiť na hlavičke? 🙂
kiara15
2. sep 2010
@cikyta u nas raz svieti a raz je pod mrakom 😉
@komarik super spravicka a k dievcatku gratulujem!!!!!
komarik
2. sep 2010
@orsulka, dúfam že sa skoro uzdravíte 😉
@cikyta, tá tvoja Siska ti vie dať poriadne najavo ako veľmi ťa ľúbi x-)
@kamka, pokiaľ viem tak tehotným sa snažia na kontroly nechodiť. 🙂 U mňa zatiaľ neboli. Teraz som na PN už 2 mesiace a pred rokom som bola 5 mesiacov.
@fopardi, 😉 😃
@janicca, bacha aby si teraz neprechladla. Už len to by chýbalo. :-N
janicca
2. sep 2010
@cikyta len ma ostrihala upravila háro ... 🙂 a farbu si hodím doma ....treba šetriť! ta ne ? 😉
@komarik ešte chvílu vydržím a idem na PN aby som si to potom nevyčítala....ozaj gratulujem ku bábike ... x-)
cikyta
2. sep 2010
Veru kamka.............ani u mna kontrola nebola a to som marodovala rok 😃

@janicca jasne.To máš hned jedny dupajdy 😉
tija28
2. sep 2010
ahojte bambulky 😃 😃 😃 ....................konecne domaaaaaaa 😃 😃 😃 😃 😃 ..................prave teraz vecer som si bola nakupit nejake dalsie tehu XXL (skor to ja nejako nestiham, len takto po veceroch a tesne pred zaverecnou - no zo mna maju tety predavacky veru obrovsku radost) 😃 uz mam aj tehu velke pyzamko a jednu sexi velku nocnu koselu na gombicky 😃 😃 😃 😃 😃 .................no ja som hotova nocna slonica, xixi 😃 😃 😃 😃 😃

@cikyta - no nestras ma uz dopredu s tymi malymi certikmi na cele so siskou - sak mi vylakas olivera 😃
@komarik - super, ako krasne mala hviezdicka rastie 😉
@orsulka - len sa nam pekne opatruj doma, a vela cajiku pi, nech si co najskor opat fit a plna energie - a ze pozdravujem orsuliatka, cmuk 🙂 🙂 🙂
@wolfskinka - je super aku mas vzornu aupairku ....................snad aj ta moja bude stat o par mesiacov zato - nie nadarmo si ju stale sanujem 😃 😃 😃

no pozdravujem vas vsetky a dobru nocku prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
brmbolcek
3. sep 2010
pekne zdravime 🙂 🙂 🙂

tak co tu mame nove ? ako sa mame ? x-) x-) x-) x-) x-)

... , dufam, ze @katy7 to uz ma za sebou a uz ma malickeho v naruci 😉 😉 😉 uz tu dlho nebola tak uz aj mozno mame o dallsieho heliosaka navyse 🙂 🙂 🙂 🙂 a pribudne coskoro od@cjkyta basnicku 😃 😃 😃

tesime sa moc, moc, moc

cikyta
3. sep 2010
Ahojte.......... 😎

Tijuš,tak ty máš bohove večerne nakupovačky 😃 😃 😃 😃 😃

Brmbolcek-veru,čakám na Katy,čakám...

Orsulík-tuto noc sa mi o tebe snívalo.Teda s tebou.Chcela som si to zapamätať,ale zabudla som.Viem len to,že si bola u nás,chcela si si požičať velký sveter a sandále :-N Moj otec povedal,že si šikovná,taká papula a on má rad ukecané baby 😃 Potom sa tam zjavil aj "moja prvá láska" a ušli sme potajomky,aby si sa nenahnevala 😃 (išli sme niekam cez luku na víno.Na tej luke sa strielalo a ja som lutovala,že som s ním zdrhla,lebo som sa bála,že ma zastrelia) 😃 Ale chcela som sa s ním strašne bozkávať :-N
No to je haluz !!!! Nevravte to mojmu mužovi !!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
brmbolcek
3. sep 2010
ako sa ma Labudko ? ako hajala ???
cikyta
3. sep 2010
@brmbolcek labudko po starom...........celu noc hore a teraz som dala ledva zemiaky variť.Stále len na rukách chce byť a nie všetky práce v domácnosti idu s jednou rukou :-N
janicca
3. sep 2010
zdravím vás .... 😉
@cikyta tak to už potom áno no coment ............ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...no neviem neviem keď pojdeme do MT či sa nezastavíme u vás....a hodím reč s Michalom že ako sa vecí majú .... 😃 😃 😃
@brmbolcek sa mi zdá že martula bola na izbe s Katy stretli sa spolu v nemocke ale samozrejme najrpv nevedeli kto je kto až ked začali spolu kecať tak prišli na to že obidve píšu na MK ale či už porodila tak to neviem ... 😉
brmbolcek
3. sep 2010
@cikyta- a co dobre ides varit ???

ja sa chystam vyprazany syr a taktiez zemiaciky.....

@janicca- wauuu, takze sa stretli v nemocke, a oni su v za obe naraz.... ci ?
janicca
3. sep 2010
@brmbolcek Martula je už doma a o Katy neviem ništ iba to čo mi Marta spomínala ... 😉
janicca
3. sep 2010
@brmbolcek ešte som zabudla ano boli v Za spolu
cikyta
3. sep 2010
@janicca no chlapa nemám týžden doma a aha ho! Ake veci sa mi snívaju...len prečo nie s ním? :-N

@brmbolcek Zem.kašu,pečené kuriatko so zeleninkou......
Labudko mi chytal ruru a ja vravím že:
-Nono páli.Tam je kuriatko!
A ona odvtedy poskakuje okolo rury a len :
-píp...píp...píp
(tak robí kuriatko :-N )
brmbolcek
3. sep 2010
@janicca- a ako sa ma nasa Martula ???? vsetko ok ???

@cikyta- labudko je veeeeeeeeeeeelmi vzdelane dieta 😃 😃 😃 😃 a ak ona zdedi po tebe tie sny , tak sa mozme tesit, ze vide nova TELENOVELA 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
cikyta
3. sep 2010
@brmbolcek Telenovela? 😃 To skôr HOROR! 😃
Pozdravujeme Martusku aj Katy.Martuske nech sa ešte nadlho vyhýba nemocnica a Katy nech tam robí 4 dni len príjemné veci okolo bábätka a už šup ho domkou 😉
brmbolcek
3. sep 2010
@cikyta- vsetko je mozne 😉 😉 😉

........ja som bola vcera na pasoch a veruze tam maly porod 😉 😉 😉 narodil sa chlapcek 😉 😉 😉 tak neviem ci to nebu nahodov Katy...... 🙂 🙂 🙂 neskutocne plackalo ako male novorodeniatko x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

.. u na zacalo prsat .....
cikyta
3. sep 2010
@brmbolcek No veru,možno si počula malého Katuliacika 😉
cikyta
3. sep 2010
Čiže Marianka 😉
brmbolcek
3. sep 2010
@cikyta- MARTINKA 😃 😃 😃
kiara15
3. sep 2010
pekny den zelam vsetkym a orsulke rychle uzdravenie 😉 😉 😉
zopar fotiek z dovolenky 😃
cikyta
3. sep 2010
@brmbolcek Ved v pase má "Marianko"

@kiara15 Ejha.Muselo vám byť suuuper... 🙂 Čo sa skrývaš za mužíka na druhej fotke? 😃
kiara15
3. sep 2010
@cikyta treba schovat nedostatky 😃 😃 😃 a veru bolo super!!!este by som sla 😉
brmbolcek
3. sep 2010
@cikyta- wau, tak asi marianko 😉 😉 😉 a ktohovie a nakoniec to bude dievcina, tak taketo pripady sa z stali ze cele tehuhu to bol chlapcek a nakoniec to je dievcatko 😉 😉 😉
ale u katy to je asi jasne aj ked clovek nikdy nevie 😃 😃 😃

...ako dopadlo pip- pip kuracko ???

@kiara15- presne tak preco sa za muzicka schovavas 🙂 🙂 🙂 ???
cikyta
3. sep 2010
@kiara15 😃

@brmbolcek super,mnam.
brmbolcek
3. sep 2010
@cikyta- co mate v plane cez vikend ?

co poraba labudko ???
cikyta
3. sep 2010
@brmbolcek Labudko spí a výkend....hm.Hádam dnes príde muž z týždnovky,takže si hodím relax vanu....a cez výkend mám horu žehlenia.Inak sa ešte uvidí 😉 A na druhý týžden som asi zase sama.Uvidíme.
brmbolcek
3. sep 2010
@cikyta- tak to budes mat take mensie kupele welnes doma 😃 😃 😃 ale sa to pyta sa tak zrelaxovat 😉 😉 😉
len i moja dopraj, pokym ta nenavstivi Labudko vo vani a ponukne ti etericke masaze 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kiara15
3. sep 2010
@brmbolcek no lebo ja hrozna 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli