Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
2. sep 2010

@janicca A čo si necháš urobiť na hlavičke? 🙂

kiara15
2. sep 2010

@cikyta u nas raz svieti a raz je pod mrakom 😉
@komarik super spravicka a k dievcatku gratulujem!!!!!

komarik
2. sep 2010

@orsulka, dúfam že sa skoro uzdravíte 😉
@cikyta, tá tvoja Siska ti vie dať poriadne najavo ako veľmi ťa ľúbi 😵
@kamka, pokiaľ viem tak tehotným sa snažia na kontroly nechodiť. 🙂 U mňa zatiaľ neboli. Teraz som na PN už 2 mesiace a pred rokom som bola 5 mesiacov.
@fopardi, 😉 😀
@janicca, bacha aby si teraz neprechladla. Už len to by chýbalo. 😅

janicca
2. sep 2010

@cikyta len ma ostrihala upravila háro ... 🙂 a farbu si hodím doma ....treba šetriť! ta ne ? 😉
@komarik ešte chvílu vydržím a idem na PN aby som si to potom nevyčítala....ozaj gratulujem ku bábike ... 😵

cikyta
2. sep 2010

Veru kamka.............ani u mna kontrola nebola a to som marodovala rok 😀

@janicca jasne.To máš hned jedny dupajdy 😉

tija28
2. sep 2010

ahojte bambulky 😀 😀 😀 ....................konecne domaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 ..................prave teraz vecer som si bola nakupit nejake dalsie tehu XXL (skor to ja nejako nestiham, len takto po veceroch a tesne pred zaverecnou - no zo mna maju tety predavacky veru obrovsku radost) 😀 uz mam aj tehu velke pyzamko a jednu sexi velku nocnu koselu na gombicky 😀 😀 😀 😀 😀 .................no ja som hotova nocna slonica, xixi 😀 😀 😀 😀 😀

@cikyta - no nestras ma uz dopredu s tymi malymi certikmi na cele so siskou - sak mi vylakas olivera 😀
@komarik - super, ako krasne mala hviezdicka rastie 😉
@orsulka - len sa nam pekne opatruj doma, a vela cajiku pi, nech si co najskor opat fit a plna energie - a ze pozdravujem orsuliatka, cmuk 🙂 🙂 🙂
@wolfskinka - je super aku mas vzornu aupairku ....................snad aj ta moja bude stat o par mesiacov zato - nie nadarmo si ju stale sanujem 😀 😀 😀

no pozdravujem vas vsetky a dobru nocku prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
3. sep 2010

pekne zdravime 🙂 🙂 🙂

tak co tu mame nove ? ako sa mame ? 😵 😵 😵 😵 😵

... , dufam, ze @katy7 to uz ma za sebou a uz ma malickeho v naruci 😉 😉 😉 uz tu dlho nebola tak uz aj mozno mame o dallsieho heliosaka navyse 🙂 🙂 🙂 🙂 a pribudne coskoro od@cjkyta basnicku 😀 😀 😀

tesime sa moc, moc, moc

cikyta
3. sep 2010

Ahojte.......... 😎

Tijuš,tak ty máš bohove večerne nakupovačky 😀 😀 😀 😀 😀

Brmbolcek-veru,čakám na Katy,čakám...

Orsulík-tuto noc sa mi o tebe snívalo.Teda s tebou.Chcela som si to zapamätať,ale zabudla som.Viem len to,že si bola u nás,chcela si si požičať velký sveter a sandále 😅 Moj otec povedal,že si šikovná,taká papula a on má rad ukecané baby 😀 Potom sa tam zjavil aj "moja prvá láska" a ušli sme potajomky,aby si sa nenahnevala 😀 (išli sme niekam cez luku na víno.Na tej luke sa strielalo a ja som lutovala,že som s ním zdrhla,lebo som sa bála,že ma zastrelia) 😀 Ale chcela som sa s ním strašne bozkávať 😅
No to je haluz !!!! Nevravte to mojmu mužovi !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
3. sep 2010

ako sa ma Labudko ? ako hajala ???

cikyta
3. sep 2010

@brmbolcek labudko po starom...........celu noc hore a teraz som dala ledva zemiaky variť.Stále len na rukách chce byť a nie všetky práce v domácnosti idu s jednou rukou 😅

janicca
3. sep 2010

zdravím vás .... 😉
@cikyta tak to už potom áno no coment ............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no neviem neviem keď pojdeme do MT či sa nezastavíme u vás....a hodím reč s Michalom že ako sa vecí majú .... 😀 😀 😀
@brmbolcek sa mi zdá že martula bola na izbe s Katy stretli sa spolu v nemocke ale samozrejme najrpv nevedeli kto je kto až ked začali spolu kecať tak prišli na to že obidve píšu na MK ale či už porodila tak to neviem ... 😉

brmbolcek
3. sep 2010

@cikyta- a co dobre ides varit ???

ja sa chystam vyprazany syr a taktiez zemiaciky.....

@janicca- wauuu, takze sa stretli v nemocke, a oni su v za obe naraz.... ci ?

janicca
3. sep 2010

@brmbolcek Martula je už doma a o Katy neviem ništ iba to čo mi Marta spomínala ... 😉

janicca
3. sep 2010

@brmbolcek ešte som zabudla ano boli v Za spolu

cikyta
3. sep 2010

@janicca no chlapa nemám týžden doma a aha ho! Ake veci sa mi snívaju...len prečo nie s ním? 😅

@brmbolcek Zem.kašu,pečené kuriatko so zeleninkou......
Labudko mi chytal ruru a ja vravím že:
-Nono páli.Tam je kuriatko!
A ona odvtedy poskakuje okolo rury a len :
-píp...píp...píp
(tak robí kuriatko 😅 )

brmbolcek
3. sep 2010

@janicca- a ako sa ma nasa Martula ???? vsetko ok ???

@cikyta- labudko je veeeeeeeeeeeelmi vzdelane dieta 😀 😀 😀 😀 a ak ona zdedi po tebe tie sny , tak sa mozme tesit, ze vide nova TELENOVELA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
3. sep 2010

@brmbolcek Telenovela? 😀 To skôr HOROR! 😀
Pozdravujeme Martusku aj Katy.Martuske nech sa ešte nadlho vyhýba nemocnica a Katy nech tam robí 4 dni len príjemné veci okolo bábätka a už šup ho domkou 😉

brmbolcek
3. sep 2010

@cikyta- vsetko je mozne 😉 😉 😉

........ja som bola vcera na pasoch a veruze tam maly porod 😉 😉 😉 narodil sa chlapcek 😉 😉 😉 tak neviem ci to nebu nahodov Katy...... 🙂 🙂 🙂 neskutocne plackalo ako male novorodeniatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

.. u na zacalo prsat .....

cikyta
3. sep 2010

@brmbolcek No veru,možno si počula malého Katuliacika 😉

cikyta
3. sep 2010

Čiže Marianka 😉

brmbolcek
3. sep 2010

@cikyta- MARTINKA 😀 😀 😀

kiara15
3. sep 2010

pekny den zelam vsetkym a orsulke rychle uzdravenie 😉 😉 😉
zopar fotiek z dovolenky 😀

cikyta
3. sep 2010

@brmbolcek Ved v pase má "Marianko"

@kiara15 Ejha.Muselo vám byť suuuper... 🙂 Čo sa skrývaš za mužíka na druhej fotke? 😀

kiara15
3. sep 2010

@cikyta treba schovat nedostatky 😀 😀 😀 a veru bolo super!!!este by som sla 😉

brmbolcek
3. sep 2010

@cikyta- wau, tak asi marianko 😉 😉 😉 a ktohovie a nakoniec to bude dievcina, tak taketo pripady sa z stali ze cele tehuhu to bol chlapcek a nakoniec to je dievcatko 😉 😉 😉
ale u katy to je asi jasne aj ked clovek nikdy nevie 😀 😀 😀

...ako dopadlo pip- pip kuracko ???

@kiara15- presne tak preco sa za muzicka schovavas 🙂 🙂 🙂 ???

cikyta
3. sep 2010

@kiara15 😀

@brmbolcek super,mnam.

brmbolcek
3. sep 2010

@cikyta- co mate v plane cez vikend ?

co poraba labudko ???

cikyta
3. sep 2010

@brmbolcek Labudko spí a výkend....hm.Hádam dnes príde muž z týždnovky,takže si hodím relax vanu....a cez výkend mám horu žehlenia.Inak sa ešte uvidí 😉 A na druhý týžden som asi zase sama.Uvidíme.

brmbolcek
3. sep 2010

@cikyta- tak to budes mat take mensie kupele welnes doma 😀 😀 😀 ale sa to pyta sa tak zrelaxovat 😉 😉 😉
len i moja dopraj, pokym ta nenavstivi Labudko vo vani a ponukne ti etericke masaze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kiara15
3. sep 2010

@brmbolcek no lebo ja hrozna 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre