Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

minka051
7. feb 2010

Ahojte
Tak u mňa len tolko mrcha ešte nedorazila a trošku som špinila tak uvidím či sa to rozbehne. Nemuselo by.

selmice
7. feb 2010

Doufám, že jsem dnes holky, některé z vás pomohla.... ležím teď po zákroku doma, celá bolavá, po dvou infuzích a ještě mě zítra čekají další... kéž by to celý k něčemu bylo. Jako dárkyně jsem prý byla skvělá. celkem 35 vajíček, minimálně 13 jich bylo v bezva velikosti na posledním ultrazvuku. držím vám palce! moc bych si přala aby to k něčemu bylo!

mimka29
7. feb 2010

Ahojte babulky,
tak od nás odišla poobede návšteva a ja som musela zaľahnúť. Zajtra ideme k lekárke, tak potom dám vedieť, ako sme dopadli.

minka mrcha sa ti nerozbehne, keď berieš všetky tie lieky a špinenie môže znamenať aj zahniezďovanie, tak ešte vydrž do stredy zlatko.

selmice ty si teda dobrá nosnička, určite pomôžeš minimálne dvom príjemkyňam aby mali bábo.

Ďakujem všetkým babám, ktoré mi napísali a držia mi palce, len dúfam, že som nič nezakríkla a možno som to mala napísať, až keď to budem mať potvrdené od lekára, ale keď to sa nedalo, keď som videla tie // tak som si hneď na vás spomenula a musela som vám napísať. To bolo asi moje zatiaľ najkrajšie ráno v živote.

mimka29
8. feb 2010

babule takže termín pôrodu mám 28.09.2010. Všetko je v úplnom poriadku, videla som blikajúce srdiečko a stále revem.

afrika
8. feb 2010

MIMKA oficoš gratulujem. môžem sa ťa opítať-problém si mala len ty alebo aj muž? nehovorili ti doktori o tom, že nemáš kvalitné vajká? v ktorom si tt?
taká som rada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

maahuliena
8. feb 2010

mimka gratulujeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 toto je krásny zázrak 😵 😵 😵 toto je úžasná správička 😵 😵 😀

mimka29
8. feb 2010

afrika my sme mali problém obaja. Mne sa vôbec netvoria vajka, čiže my sme potrebovali darkyňu a manžel má úplne katastrofálny spermiogram. Takže v tom je ten zázrak. Mám aj prvú fotku a je tam napísané 7w4d a veľkosť 12.9 mm, takže asi tak nejak.

mimka29
8. feb 2010

maahul dík 🙂 neviem si zmeniť pas 😀

afrika
8. feb 2010

mimka tak to je 8 tt. choď do nastavení úplne hore 😉 .

mimka29
8. feb 2010

už to mám 🙂 to je krásne

maahuliena
8. feb 2010

ach mimka.. toľko nádeje si dala dalším holkám 😵 😝 je to neuveriteĺné.. dokyna musela byť úplne dojata 😀 😵 tak sa opatruj.. a ideš aj na PN, či? 😕

gabikri
8. feb 2010

mimka : pořád sem nakukuju, protože asi taky půjdu na darovaná vajíčka. Celou dobu jsem Ti držela palečky 😉 Moooc Ti gratuluji..je to zázrak, to musí být moc krásné po takové době neúspěchu..supeeeeer..!!!! 😵 😵 😵 😵
Dala jsi mi chuť bojovat a nevzdávat to 😉

mimka29
8. feb 2010

baby asi teraz ostanem chvíľu na PN-ke, kým sa z toho šoku spamätáme 😀 a ja nemám zrovna kľudnú robotu, tak sa tam teraz nepôjdem rozčulovať.

Strašne by ma potešilo, keby som tu rozbehla teraz veľkú vlnu tehotnosti, lebo od začiatku roka sa tu veľmi nedarí. A mohla by ma nasledovať teraz najbližšie Minka a hneď za ňou vy všetky 🙂

didlinka3368
8. feb 2010

Boooooooooooooože segrička.......ja asi umreeeeeeem od šťastia 😅
To je naozaj vymodlený zázrak miliónom motlitieb od vštkých tých, čo ťa majú radi a priali ti zažiť takéto šťastie.... 😵 Všetci dobre vieme, že ešte nie je nič vyhrané, ale snáď sa Boh už nad tebou zlutuje a dopraje ti vášho vysnívaného anjelika....verím tomu....stane sa, čo sa má stať, no tento úžasný pocit šťastia a radosti, ktorý práve s tebou prežívam zlatíčko moje, je neopísateľný a stojí za všetky prachy na svete................ 😀
Bola som stále s tebou, aj som s tebou a budem tvojou oporou až do konca Majuliatko moje.......ty si to zaslúžiš ako všetky ženy na svete, no ty najviac... 😉
Luuuuuuuuubkam ťa........ 😵

mimka29
8. feb 2010

maahul a doky bola v šoku, stále sa na mňa usmievala, všetko mi na monitore ukazovala. Povedala, že som u nej iba druhá, čo takto zázračne otehotnela a že môžem volať, alebo hneď prísť kedykoľvek, keby sa mi niečo nezdalo.

mimka29
8. feb 2010

didi prestaň, lebo budem zase revať 😉

minka051
8. feb 2010

Ahojte tak ja stále neviem na čom som mrcha nedorazila tak čakám a v stredu na krv.
mimka vidíš aj zázraky sa dejú mohol by sa u mňa stať. No liky také aké mám brali aj baby a mrcha im dorazila a ešte aj skôr. No uvidím ale beriem to triezvo iné nezostáva.

didlinka3368
8. feb 2010

Keď som písala, že mimka si to zaslúži najviac, tak dúfam, že ste sa ostatné budúce maminečky neurazili 😅 , no ja som to písala preto, lebo sama najlepšie viem, čo si ona vo svojom život prežila a hlavne som bola svedkyňou jej neustáleho boja pre babätko.....nikdy sa nevzdávala, bojovala zo všetkých síl aj peňazí 😅 a hlavne nikdy neupadala na duchu, za čo ju ja sama obdivujem a hlavne sa úprimne tešila s každou jednou z vás aj z toho sebemenšieho pokroku.....asi ju Boh za to odmenil.....
Takže babuľky, len si berte z nej príkald, nevzdávajte sa, bojujte, aj keď si niekedy myslíte, že už viac nezvládnete, myslite na to, že zázraky sa stávajú a budte vytrvalé.....
Držím každej jednej z vás palčeky.... 🙂

afrika
8. feb 2010

didlinka ďakujeme 😉 a neboj neurazili sme sa. ja som jej to tiež moc priala a prajem. aj keď ju vôbec nepoznám 😀

gabikri
8. feb 2010

didlinka : mě osobně takovéhle štěstí vždy nakopne a dodá sílu do dalšího boje 😵 😵 😵

selmice : jestli jsou hezké všechny dárkyně jako Ty, tak se není čeho bát 😵 😵 😵

mimka29
8. feb 2010

gabikri dárkyne nemôžu mať žiadne odchylky ako je napríklad veľký nos, alebo uši a tak, takže sa vôbec nemusíš báť. Môjho muža najviac zaujímalo koľko naša darkyňa váži 😀

afrika
8. feb 2010

mimka to vážne? myslím s tími odchýlkami? to prečo?

minka051
8. feb 2010

Afika ja mám darované vajíčka a stále čakám či to vyšlo alebo nie. Dnes som 11deň po ET. Mrcha zatila nedorazila a test na 9 deň bol neg.

afrika
8. feb 2010

minka to nič neznamená, že test bol negatívny na 9 deň. musíš veriť. niektorým kočkám ukázalo hcg na teste aj 12deň. 😉

minka051
8. feb 2010

no ved na to sa spolieham. a v tredu idem na krv a tam sa to už potvrdí.

mimka29
8. feb 2010

afrika oni vyberajú darkyňu aj fyzicky trošku podobnú tebe. Tým som chcela napísať, že to nie su žiadne ošklivky 😀 Väčšinou sú to mladé baby - vysokoškoláčky.

gabikri
8. feb 2010

mimka : no mého drahouše taky, aby to prý nebyla nějaká příšerka 😀 😀 😀 Ale doktoři nás uklidnili, že dárkyně musí být přiměřeně hezká a inteligentní 😉

minka : kéž by ta krev dopadla dobře, ještě nic není ztraceno 😵 😵 😵

sue
8. feb 2010

MIMUŠ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 CELÝ DEŇ SOM NA TEBA/VÁS MYSLELA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 úplne najsrdečnejšie gratulujem, moja opatruj sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vika34
8. feb 2010

ahojte,mimka tri dni som tu neni a ty takéto noviny? 😀
Veľmi gratulujem,nech to je všetko o.k. až do konca ,si ma potešila

minka nevešaj hlavu,netestuj a počkaj na krv/to sa mi dobre píše ked som na 9 deň utekala si zobrať krv čo?/

minka051
8. feb 2010

vika no snažím sa stále veriť že je to dobré no uvidím až v stredu. To bude už na isto. Ako rýchlo si vedela výsledok. Treba ísť na krv na lačno alebo najedená.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre